Lov pokladů (12.5. - 18.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Lov pokladů ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 12.5.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 18.5.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - zisk řady na magický stonek
    • těžká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám pauzu, hodily by se jen body sezonních odměn :), ale už sezonu dojedu bez nich
     
    hnojivo, coneznam a kutilka70 tohle ocenili.
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    no jo, akciu skúsim, len musím počkať kým domeliem zadané krmivo.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/21
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    do akcie idem, je tam stonka :) a odmeny ako vzdy neriesim ;)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Tak začnu a uvidím jak to půjde ;) Jako vždy se to pokusím splnit celé :p
     
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    jednej veci nerozumiem,prečo sú stále v odmenách tajomné stajne a tajomné sadenice...nikdy nič z toho neni,a len sa plní lišta,a ešte treba na to čakat 5 hodín,už začínam na to byt alergická.predstavujem si odmeny ako v sezone kde je dane dostaneš strom krivý,a stajnu plch,bonus stajní,bonus dielne,bonus 200% atd....
     
  7. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    stonek, sezónní body, dokonce Pikolka, vypadá to dobře. Jde se na to. :D Farmaření zdar! kája53
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj všem, do akce se také pustím. Ale žádný spěch. Co udělám to udělám. Sezonní bodíky se vždycky hodí. Kam to dotáhnu bude překvapení i pro mě. Všem, kdo se do akce pustí s určitým cílem přeji mnoho hráčského štěstí. Pěkný den ;)
     
  9. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Jako vždy do akce jdu ....jen zase váhám , kterou začít ???
     
  10. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Moc tomu nerozumím teda, ale zkusím to. Uvidím, jak to bude s padátky. Ale je to na jedný ploše, tak aspoň nezapomenu přesouvat ty svý dva JC. o_O
     
  11. 14087

    14087 Veterán fóra

    A do téhle akcičky jdu také :D
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj také do toho jdu,plním totiž všechny akce,všem hodně zdaru...
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sice už 150% TBZ ze sklizně všeho na 8 hodin vzhledem k dosažení 600. levelu již nepotřebuji, nicméně KFC je KFC...
    Jinak strategie je jasná - začnu 7hodinovkou (ve 14 hodin namelu potřebné zdroje na zisk 5 semínek 7hodinovky). Dám mlít něco opravdu dlouhého (krmivo pro pandy?) ve velkém množství a po 5 hodinách zadám další mletí semínek 7hodinovky (které však pochopitelně nevyužiji). Takto budu postupně navyšovat virtuální mletí 7hodinovky tak, abych po dokončení první části úkolu stáhnul veškeré zadané mletí 7hodinovky a takto ušetřené zdroje vrhnu na umletí té druhé 5hodinové akční květiny (a ušetřím tak něco SH).
    Mimochodem právě z důvodu virtuálního mletí postupně navyšovaného v pravidelných 5hodinových intervalech tentokrát nepoužiji Jackovy dárky a ušetřím tak SH pro nějakou potřebnější akci.
    Všem přeji hodně padátek a zvolení té správné strategie vedoucí k ušetření zdrojů SH...
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zase prekombinovana akce, vim ze uz byla ale myslim ze nejak jsem ji dal s potizema... tu strategii nechapu konkretne, vim ze mam přes mlyn hromadit něco... ale co z tech všech věci v popisu to je ted nevim, uvidíme zda se do toho pustim...
    Pro modiky : ty parametry dekorek se mi nezdaji, první ma moc malou vynosnost, něco se tam asi nenapsalo spravne?
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Prosím vysvětlí mi někdo strategii jan.svatek s virtuálním mletím? Ať čtu jak čtu, nerozumím...:(
     
    007lala a kakaboj tohle ocenili.
  17. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.I když musím říct že posledně mi ve 14hodin bytˇmám premium přistálo jen 5 rostlinek a dalších 5 asi až za 3 hodiny.Jsem zvědavá jestli mi tentokrát přiletí 10 rostlinek bez okliky.No ono celkem o nic nejde jen ta možnost výběru kolik čeho umlýt chybí.
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    ojfp.
    Pokusím se vysvětlit. Na začátku dostaneš 5ks tajemného svitku(premium dostává 10ks)a ty musíš použít ve mlýně na umletí semínek k zasazení. Za 5h se ti přičte dalších 5ks, které pokud budeš plnit i druhou část budeš potřebovat na umletí semínek v další části a jelikož je lepší těch svitků mít co nejvíce dáváme je, jen naoko umlet ve mlýně. Tím pádem se ti za dalších 5h připočte dalších 5 svitků. Tento postup opakujeme. Vždy, když se ti přičtou další je možné mletí zrušit a dát ho znovu. Pozor nesmí se ti doopravdy umlet! Tímto procesem získáš na další část plnění úkolu více svitků a tím pádem pak doopravdy umlet větší množství další akční rostlinu bez velkého rozpěstovávání. Hráči to tak dělají při takovýchto akcích.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/21
  19. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Fakt na celou akci 2180 padátek z 1 plochy.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proto akci nejedu, že je třeba tolik padátek :p. Nejde na Bahamě ani nic vyšlechtit pro okamžitou sklizeň a ještě tento typ akce nemusím, to mi zase bude fajn si jen tak pěstovat. Blázni do zvířad budou šupky dupky hotové a pak pauzička
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.