Level

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem smoulinek123, 10/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Prosím jak rychle se dá udělat level.jsem v 86 levelu a nějak ho nemůžu překonat,poraďte jak děláte aby to šlo co nejdříve,čím mám začít nebo něco šlechtit aby to naskakovalo rychle,moc děkuji za rady a pomoc.
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Téma pro Tvoji otázku je -->ZDE<--, ale přesto něco málo napíšu.

    Zdravím, záleží na tom jestli dáváš do hry peníze nebo ji hraješ "zdarma". Placených variant je několik. Kupování řádků v nebi co dávají body zkušenosti (BZ). Nákup beden s bonusy v kterých může být bonus na 100 nebo 200% BZ. Další jsou nákupy SK, SH. Které významně urychlují produkci na farmě a tím pádem nárust BZ. Pak nákup beden v kterých jsou dekorace (křeččí past, nemrtvý poklad) Těch věcí je víc, kterými se dá urychlit postup ve hře.

    Pokud hru hraješ zdarma nebo bez většího vkládání finančních prostředků. Tak je důležité plnit akce, protože v nich je spousta placených prvků, které přilepšují postup ve hře a také spousta BZ. Pak když se ti podaří akci dokončit, tak většinou je za odměnu řádek do nebe ve kterém bývají také BZ. Jelikož hraji hru již delší dobu, tak řádky v nebi mi v průměru dávají 10M BZ denně.
    Důležité je používaní řemeslných produktů. Velikonoční marmeláda a sladká marmeláda z růží dávají bonus 30/20% (50%) BZ navíc a umísťují se do zlatého slotu.

    Je to pouze takový nástřel jak se dá pohnout s postupem ve hře. Pokud by tě cokoliv zajímalo, tak mi klidně napiš na farmu nebo do tématu co jsem psal nahoře.


    Hlavně to chce trpělivost, nic nejde hned. ;)



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 10/2/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.