Letovisko na kokosové pláži (5.8. - 11.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na akci jsem připravená, tulidomky naplněné po strop za 1 SK, tak se těším ;) bo agamu ještě nemám, tak budu mít na farmě vše, ale počkám na BB, snad zítra bude aspoň krátký
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hurá - šlechtění! Pole můžu předělat na cochcáky :D. Bravo!
     
  4. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tak tohle se mi líbí, to bude odpočinková a pohodová akce, u které si v klidu zarybaříme :)
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    No slaaava,... uz me ten vykricnik na slechtirne zacinal, po naplneni za 1 SK, lezt krkem a budou i agamy, toz to radsi ani nebudu pocitat a proste tam nacpu, co se po me bude chtit a hotovo ;)
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zvěřina v tulidomku už je delší dobu přemnožena,jdu vytáhnout lamy na světlo bóží,krčí se jich tam jen 231 ;)
     
  7. stadole

    stadole Aktivní autor

    Jak se dá šlechtit jen za 1SK... Děkuji za odpověď.
     
    Speede94 a vilm4 tohle ocenili.
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    stadole - na to je jednou za čas akce ;) a už dopředu jsme věděli z Orákula, že bude šlechtění, tak jsme naplnili tulidomky
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak akcia super..hlavne tie agamy ma potesili,,tie postradam..Lamy nachystane cez 1000ks..len nech nieco aj stoho slachtenia pada,,ale nejake zasoby su,,tak pojdem po odznaky a snad to bude razdva hotove..Nech sa Vam zajtra vsetkym dari...:p
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, jak píše evoku57 - občas se koná tato akce Šťastný a veselý den slev (klik). Takže si hráči buď zašlechtí za jedno SK, nebo si jen naplní chovnou ohradu pro nějakou šlechtící akci, která je čeká ;)
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Huráá, také se těším na šlechtění. Akce vypadá na pohodu, mohla bych ji zvládnout. Konečně bych mohla získat všechny čtyři žetony. Začnu se zpožděním, mám odpolední, takže se na to vrhnu až přijuchám z práce. Ale myslím, že se vše dá zvládnout i kdybych začala až o víkendu :):) ( ve stodole něco našlechtěno mám, tak použiji starší zásobičky ). Všem hodně štěstí, pěkný den ;)
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zase špatně, nemám lamy-chlívky mám 3 s tím parádu nenadělám. Dál jsem ani nečetla,:(:p
     
    evainfo, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Lam připraveno 1 119, ale poslední úkol s nimi asi plnit nebudu :), tam jich chtějí hodně, sice je za to SK, ale ještě rozmyslím, kolik jich to bude požadovat, bo je práce je vychovat
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce úplně v pohodě. Rozhodně lépe splnitelná než ta křeččí-mánie. Lam mám spousty, tak snad něco trhnu na trhu 8). Kdyby někdo chtěl helfnout na trhu AZ s lamama, tak prodám za lidovku.

    [​IMG]


    Ať se nám daří a agamy jsou co nejdřív.


    Hezkou hru ...
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jestli dobre pocitam, tak pozadovana PH lam je: 5.910 + 29.550 + 86.680 = 122.140. Lama ma PH 985, pri akci se zdvojnasobi, takze 1.970. 122.140 : 1.970 = 62 lam se da v klidu za tyden nachovat.
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: tak si přístřešky dokup na celou plochu, stojí 15000. A do zítřka máš potřebný počet a ještě zbudou. Normální chov trvá něco přes osm hodin.
     
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Uf to jsem si oddechla, že se nemusí nic pěstovat a dostaneme žetony do rybářské akce ze šlechtění. Po Spektátlu jsem z pěstování akčních úplně vytunelovaná, tak musim doplnit zásoby SH:p Zato lam mam přes 2000, tak hurá na to:D
     
  19. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jejdaa,jen 62 kousků stačí,tak to můžu jít s kůží na trh..teda s lamami :D
     
  20. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    Takže: pokud dobře počítám je třeba
    jen 62 lam,
    po 75 odznacích
    a protihodnoty (savci 1 050 000; členovci 750 000 a ryby 600 000)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.