Letní dny 1 - 7 (11.6. - 25.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Letní dny 1 - 7 ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.6. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 25.7. ve 22:00 hod.
    Minimální level: dle jednotlivých úkolů, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká

    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    preco sa tato akcia bude robit na hlavnej farme?
    zaroven s touto akciou ide aj akcia Pizzová párty , aj tu treba sadit akcnu rastlinu na hlavnej farme
    pride mi to nefer voci hracom
    samozrejme akciu budem robit ,su tam 3 stonky ;)
     
  3. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj alexandrakerulova00
    Děkujeme za připomínku a již je opraveno. Pěstování a vypadávání padátek je na Divoké louce ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alexandrakerulova00

    Děkuji za nakopnutí, šel jsem zkontrolovat podklady, a vloudila se mi chybička, za to se omlouvám, vše se bude dít na Divoké louce.

    Fajn hru pezt
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jdu si jen pro stonek č. 3, ostatní mne nebere ;)
     
  6. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce se určitě pustím, ale některé letní víkendy budu mimo síť. Díky opakování akčních rostlin i padátek to snad půjde
    nějak zkombinovat, ale bude to náročně. Farmaření zdar! kája53
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké letní dny :) tak taky letmo koukám, akcičky jsou vždy od pátku do neděle a končí až ve 22hod., což je fajn, když se nestíhá :p ozubená kolečka jsou v odměnách všude stejná, ale náročnost akčního se různí. A protože mě zaujal třetí stoneček, akcičku určitě začnu a jak bude na něj 108 ozubených mincí, pak se rozhodnu jestli půjdu dál, nebo budu jen fandit ostatním :p
    evoku57 přesně tak .. no třetí díl chce 2,5x víc rostlinek, než první ..


     
  8. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Další akce na FA , ale zajímalo by mě, jestli taky někdy budou padátka z chlévů a dílen -to nebylo , už ani nepamatuji !!!!!- Že by někdo nevěděl co jiného máme i místo rostlin, stromů a chovných ohrad?? ?? To nebylo už ani nepamatuji !!!!!
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mariana29011979

    Já myslím, že je to jasné ;), protože by je mnozí měli zadarmo :p
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoj :) Tak ja to budem mat cez leto tiez miestami tazke :oops: Konecne sa da ist k Vam do CR a tak pojdem navstivit mamicku a brasky ;):inlove: uz som ich nevidela skoro rok :cry: No dufam, ze mi tam pojde internet ,staci na chvilku kym pozbieram a zasadim xD Takze do akcie idem a co bude to bude ;):)
     
  11. kája53

    kája53 Expert fóra

    mariana29011979 - padátka padají jenom z akční plochy (divoška), tak bys tam asi stejně chlévy a dílny neměla, když je třeba
    pěstovat akční kvítí. Nehledě na to, že z polí ti vypadne mnohem víc. Farmaření zdar! kája53
     
    evik.chemik, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nevím kde vezmu javorovou štávu:eek:
    Díky, že jde o plod mi nedošlo:p;)
     
    Naposledy upraveno: 10/6/21
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj dasa javorová šťáva je produkt, resp.plod javoru (cukrového), určitě ji máš nebo koupíš na trhu.
     
  14. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj,pochopila jsem dobře,že rostliny zůstávají do další hry?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči27 - ahoj, plodiny a akční předměty, které jsou společné pro více úkolů zůstávají ve hře. K výměně bude docházet až později.
     
    malanek70, evik.chemik a -Jara05- tohle ocenili.
  16. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Je jasne, ze idem plnit, riadky ma oslovili.
    Inak tenisovym fanusikom - gratulujem Barbore Krejcikovej a moc moc budem jej drzat palci na finale.
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Sice tyhle typy moc nemusím ale jdu do toho samozřejmě jen teda mám už práci v gymu a stěhuju se ale myslím že i tak budu mít čas :D

    Jinak jelikož jsem tenista tak jsem taky koukal na Barboru a málem jsem dostal infarkt takový epic match jsem dlouho neviděl a věřím že to doklepne ve finále :) Zaslouží si to :p
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jo do téhle jdu ;) když už jsem vynechala pizzu.. na divošce sice jen 60 minipolí, ale ale i tak se dá tam zbourám jen par stájí a bude to ok ;) tak ať to jede :D
     
  19. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. U mě bude hlavní problém na ty jednotlivé akce nezapomenout:p Kdž byla akce na týden, tak to šlo, ale tohle se potahne měsíco_O Stonky jsou ale fajn, hlavně ten třetí.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pracně vyrobené produkty cpát v poměrně velkém množství do nejisté akce? Ale jsou tam tři řádky na stonek... Budu muset vykoumat, jak hrát v ústavu, abysem to stihla, tohle ani pohopole s SH, ale tentokrát bez vrtulek, nepořeší. Padátek je moc, budou třeba pidipole, kvůli množství akční nepůjdou dlouhodobky, na okamžitou sklizeň pro pajdátka to se stonkem u mne vyjde jednou, u druhých také. Snad nastaví slušné náhodné číslo, snad to bude stačit, protože jinak je to v zádeli...
     
    Naposledy upraveno: 11/6/21
    evainfo a tykadlo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.