Kung-fu tygr (7.4. - 12.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kung-fu tygr ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 7.4.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 12.4.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tuto akci moc nemusím, hl. skládání puclí:sleepy:, když bylo hledání pokladu, tak to bylo lepší, ale zkusím a uvidím kam dojdu
     
  3. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Do akce půjdu, ale uvidím kam dojdu, mám toho moc. Co stihnu to bude, skládání mi problémy nedělá, ale času tentokrát moc nemám.
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj toto skládání mě baví,uvidíme jak to půjde a myslím si že v popisu jsou prohozené strany...:p
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt dává řádek bednu piccolo?!?:wuerg:xD
    Předpokládám,že první otevřu na vánoce!8)
    Jinak tedy,zítra po 14 hodině sklidím dlouhodobky a znova je otočím.Až bude dostatek padátek,dám se teprve na pěstování akčních plodin a to na polích 2x2. Budu postupovat stejně jako při podobných minulých akcích.:)
     
    Naposledy upraveno: 6/4/22
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj papulice

    Máš pravdu, již opraveno děkuji ;)
     
  7. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Mam rada tuto minihru. Аkciu plnit idem. Paci sa mi nova debnicka, velmi sa mi paci ;).

    Ale mam otazocku. Podla ukazky minihry dostaneme 5x Váček prastarých semínek, podla tabulky - max. 4x. Ktory pocet je spravny? Ci nedostavame 1 za ukoncenu minihru + pocet podla casu dokoncenia?
     
    Naposledy upraveno: 6/4/22
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BigClick

    Ano 1x Váček prastarých semínek je za úspěšné dokončení minihry

    EDIT: chovalo se to tak na testu, nicméně nevím jak to bude v live verzi, protože v podkladech o tom nic není psáno
     
    Naposledy upraveno: 6/4/22
  9. gleamg

    gleamg Zelenáč fóra

    No, já jsem zatím nějak nepochopila, jak je to s tím pěstováním plodin, asi budu muset studovat lépe, ale na to není nějak čas
     
    Lišiak-Vuk a -Amalka tohle ocenili.
  10. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Ahojte

    co obsahuje bedna Kung Fu Tygra? Řádek dává jen tuhle bednu, tak jestli má cenu se pachtit za řádkem

    Dík
     
    14087 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gleamg

    Je to jednoduché, za odehrané minihry dostaneš Váčky prastarých semínek, ty otevřeš a z nich získáš semínka na zasetí ty potom vypěstuješ a dodáš na pravou stranu, ale pozor vypěstované plodiny již nelze opakovaně sadit.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Ahoj Astrala

    Popis co obsahuje bedna Kung-fu tygra najdeš ve FAQ Bedna Kung-fu tygra
     
  12. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Tuto hru mám ráda tak napůl, vadí mi postupný zisk sazenic, ale skládačka je fajn. Kung-fu bedna dává mimo jiné Piccolo bednu, ale asi pravděpodobnost vypadnutí bude hodně nízká, no náhoda je blbec, třeba se poštěstí :)
     
  13. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Pezt dík
    No to se vsadím, že i kdybych měla několik set beden, tak mi Piccolo nevypadne
    A i kdybych měla tisíc piccolo beden, tak mi nevypadne florenovník
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak tuhle akci vynechám, neb už mně nebaví neustále se za něčím honit, raději si budu pěstovat jen tak do stodoly a možná i udělám nějaký úkol v družstvu, mám jich spoustu nedodělaných a další neustále přibývají, ale všem, kdo do akce jdou, přeji hodně úspěchu při sestavování hlavolamů.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/22
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce jdu, skládání mě baví a celkem mi v minulosti šlo dobře. Pokud jsem to dobře spočítala tak na dokončení je potřeba:
    Úžlabní růže - 4560
    Vodní bobule - 4560
    Píchavka - 4725

    Ale ještě to někdo raději přepočítejte, už mě z toho hrabe :oops:. Každopádně jsem zvědavá kolikrát mi vypadne Pikolka. Nevím z kterého řádku padá Bedna se zlatými zvířaty a tu dostanu maximálně 3x do roka, takže u Bedna Kung-fu tygra to vidím stejně 8)
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak já se na tuto akci také těším, skládačka mě baví. Uvidíme, jak to půjde. Ráda bych došla ke stonečku ... ta Bedna Kung-fu tygra mě upřímně láká. A bednička Piccolo z ní .... vím, že to bude určitě hodně o náhodě, ale i tak, třeba se zrovna poštěstí ;). Přeji vám všem, kdo se do akce pustíte, mnoho farmářských úspěchů. Hezký středeční den :).
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já vynechám, začíná sice zítra, ale víkend opět pracovní a určitě bych se nesoustředila a jak píše Astrala taky bych neměla štěstí na vypadnutí piccoli a jestli ano tak stejně jedna za rok?? Budu si pěstovat dlouhodobky do úkolů raději, za to je aspoň několik mil. BZ a Kr.
    Tak všem zúčastněným přeji hodně štěstí ;)
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek, akce tohoto typu je nám už dobře známá, tak se jen pokusím shrnout pro oživení paměti...
    - nepodcenit přípravu, padátka nutná na mlýnský produkt – skládačka - 40 na řádek, 60 na celou levou stranu (pro všechny bonusy do stodoly je potřeba mít umleto 55 skládaček)
    - za jednu skládačku jedna minihra, pokud se nepodaří poskládat všechny dílky do 60s, zavřít minihru křížkem a začít nanovo
    - ideálně napřed odehrát 9 miniher, zasadit semínka (připomínám že, čím větší políčko, tím větší zisk rostlinek, ale zase odvíjí se od počtu získaných semínek a bonusů, to už si musí rozmyslet každý sám, jaká políčka použije)
    - ještě před sklizní uzrálých semínek odehrát zbývající minihry pro nejefektivnější využití bonusů do stodoly
    - potřebná padátka:
    talisman na řádek 680, na celou levou stranu 1020
    svitek
    na řádek 960, na celou levou stranu 1440

    Bedna z řádku je opravdu atraktivní, ale jak to známe už z beden podobného typu, jako např. s farmářskými zásobami IX a X, tak bedna Piccolo bude někde hooodně hluboko na dně :music: Docela by bylo fajn, komu by se povedla pikolka vylovit, aby se s námi o tu radost podělil ve vlákně Debata o všem možném ;)

    Tak držme si pěsti, ať se nám daří :)
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym,;),,tak do akcie idem ako skoro do kazdej...padatka na farme pozeniem laskavcom ci safranom...horsie to bude z BAHA,,ale snad po tu stonku si nejako dojdem.:p..tak nech sa Vam vsetkym dari.;)Tato akcia je v tom dobra ,ze sa daju bylinky menit aj na trhu kupit...uvidime coho vrecka budu davat viacej ,,ale v minulosti to bolo rovnomerne v celku vyvazene...A na pripravu najprv nameliem na 10 minihier,,nech aspon trosku bonusy vyuzijem..Peknu hru,,len trosku bude brzdit cas na pripravy Velkej noci:inlove:
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Všem přeji hezký den, tak tuto akci sice začnu, ale dojít nakonec se mi nepodařilo ani jednou, to mne moc nenadchlo. Tak uvidím. Ale moc si nefandím. Snad se poštěstí a udělám stonek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.