Krampusova dovolená I - III (23.12.2022 - 8.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Krampusova dovolená I - III ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.12.2022 v 10:00 hod.
    Konec akce: 8.1.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:
    • střední

    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ste si istí tou dobou aktivácie? len 6 hodín?
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 jsme si naprosto jistí. ;)
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Akože keď aj na tie odmeny v tých ulohách pozerám tak to vôbec nie je zlé. Som milo prekvapený :music:
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce také samozřejmě jdu ;). Stonek se mi moc líbí .... ta doba aktivace wauuu :):). Všem, kdo akci nevynechá přeji mnoho úspěchů a ať se daří. Hezký den všem :)
     
  7. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Akci asi budu dělat,jen na mýtině mám obr stromy,tak budu muset přesunout.Jinak to vypadá hezky.Stonek ok.Hezký čtvrtek.;););)
     
  8. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Dobry den, akcia ma oslovila a idem plnit.
    Az tak vela rastliny nebudu potrebne, da sa zvladnut aj v predsviatkovom rezime ;). Paci sa mi, ze zacne o 10:00, aspon zajtra a potom v II. casti mi takto viacej vyhovuje.
    Vsem prajem pekny den!
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Nachystám mýtinu a jdu do toho. Bude to stěhování chlívků, ale stonek je hodně lákavý.
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    kdyby jste náhodou o vánocích neměli do čeho píchnout,tak je tu další akce,přeji všem nadšencům zdárné dokončení,já se nezúčastním,nějak nemám tolik času a mám hodně velké příbuzenstvo,takže bude hodně návštěv(strašně se těším):inlove:
    PS:Napsala jsem to sem,protože většinou na vánoce onemocním a skončím v nemocnici takhle 4x za sebou.Letos se budu modlit,ať jsem už konečně zdravá.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/22
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já ať koukám jak koukám, tak žádné skvělé odměny nevidím :p, naveďte mne, co vás zaujalo. Do akce nejspíš nepůjdu, mýtinu nebourám
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mňa konkrétne ten počet dební s farmárskymi zásobami IV a aj počet párty lístkov je dobrý.
     
  13. evinana

    evinana Znalec fóra

    23.1. - 25.12
    keř 844+1798=2642
    šlehač 235+145=380
    sušenka 29

    30.12 - 1.1.
    ratolest 2645
    dárek 230

    6.1. - 8.1.
    jmelí 900+1364=2264
    stuha 100+110=210
    slavnostní jmelí 22

    snad jsem se nespletla, moc toho není, do akce jdu jako do každé
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Búrať rúbanisko nebudem mám tam obrie stromy,3 tie nové stajne,pár stromov a pár políčok.To znamená že vynechávam.
     
  15. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Safra, ono to začíná už v deset? Tak večer sklidím chlévy, stromy a na uvolněná políčka postupně dám přijatelně dlouhé byliny. Teď tam mám na zbytku políček pohanku, uvolnila jsem zase nějaká místa a zasela vodnici. Jsem zvědavá, co ten mišmaš dá za padadla.
    Zdar a sílu všem, kteří si ušetří trochu času na tuto akcičku! :):D
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Je to OK. Taky mi to tak vyšlo ;)
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja to skusim samo len u seba,lebo zajtra uz budeme na ceste smer Morava,tak cestou ak budem chytat internet dam rozpestovat a potom sa uvidi o_O Mam tam na polovicke zasadeny laskavec,dufam,ze ho rano neodkliknem....este zlikvidujem dake zvery do rana a myslim ze by to malo vyjst :)

    evinana dakujem za pocty,velmi mi to pomoze ;)
     
  18. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Do akce jdu sice tento víkend bude náročnější, ale moc toho nechtějí tak to půjde. Děkuji evinana za výpočty. Vánoce jsou svátky klidu a pohody tak přeji klid a pohodu a spoustu zábavy s farmičkou.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do akce samozřejmě jdu, odměny pěkné
    evinana, moc díky za výpočty ;)
    Tak zítra s chutí do toho a půl je hotovo ;), vlastně jen třetina :p
    [​IMG]
     
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Nebude ještě nějaká akce na vodopádech , když už ,tak už , dva dny před štědrým dnem se nudíme a nemáme co dělat. Mohli akci nachat mezi svátkama . Akce pěkná uvidíme jestli bude čas;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.