Oznámení Krádeže herních účtů

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 31/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Ahoj farmáři,

  v poslední době se množí mezi hráči krádeže účtu, kde si útočník vytipuje oběť na farmářském trhu. Herní účet oběti si pak přepíše na svojí emailovou adresu a herní účet doslova využije k pushingu ve prospěch jeho vlastního herního účtu.

  Jediným důvodem je to, že se vám někdo cizí přihlásil k účtu.

  Prohlašujeme, že společnost BP má u všech provozovaných her dostatečné zabezpečení, aby se nemohl nikdo k cizímu účtu dostat systémově.

  Jedinou možností jak se záškodník na váš účet dostane je ta, že prolomí vaše heslo, nebo že ho dokonce zná.

  Jak předejít neoprávněnému přístupu na váš herní účet:
  1. Chovejte se k heslu, jako kdyby šlo o PIN k vaší platební kartě! Ten také nikomu nedáváte. I dobrý přátelský vztah může jednou skončit a osoba které jste důvěřovali může důvěry zneužít.
  2. Mějte dostatečně silné heslo! Použití vašeho hráčského jména zároveň jako hesla je to nejhorší, co můžete udělat. Ani použití obecného slova není dostačující heslo. Ideální heslo je takové, které obsahuje malá a velká písmena, číslice a doporučujeme zařadit i speciální znak jako je pomlčka, lomítko atd.
  3. Neukládejte heslo do počítače! Jestliže používáte počítač, ke kterému má přístup více lidí (škola, práce, internetová kavárna...), nikdy neukládejte heslo do počítače, je velmi jednoduché ho zjistit, nebo přímo použít.
  4. Své heslo pravidelně měňte! Heslo je vhodné občas měnit, nikdy nevíte, kdo se vám kdy díval přes rameno a vyčkává na vhodný okamžik.
  5. Nepoužívejte stejná hesla! Ke hrám, k mailu, k různým aplikacím na internetu i mimo něj, k Facebooku atd. Nikdy a za žádných okolností nepoužívejte stejná hesla. Už si ani třeba nepamatujete, že jste kdysi někoho požádali o přeposlání zprávy z vašeho mailboxu, protože sami jste neměli třeba přístup k internetu. Uvědomte si, že takovému člověku stačí jen zlomek inteligence a má přístup ke všem vašim heslem chráněným místům.
  Toto všechno se týká i vaší emailové adresy, kterou máte s herním účtem propojenou. Jestliže má záškodník přístup k vašemu mailu, nebo se mu podaří jednoduché heslo k němu odhadnout, může pak i změnit samotné heslo k vašemu hernímu účtu a už se k němu nebudete mít možnost přihlásit.

  Závěrem: krádeže, zneužití, nebo znehodnocení vašeho herního účtu vinou prolomení hesla, nebude společnost BP nijak nahrazovat.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.