Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kozel zahradníkem I–VI / Záhradná koza I - VI ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 7.4.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 13.4.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: Farma 6 - 50 + otevřená Bahamarama
    Obtížnost: těžká


    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám ráda jednodenní úkoly a odměny nic moc, tak si dám pauzu :)
     
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    A mne sa riadok paci, debnu s bonusmi musim. Tak idem plnit.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu ;) Uvidíme jak to bude padat :music:Stonek se hodí :)
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Vzhled k mému turnusu bude jenom něco,stonek budu muset s lítostí oželet:cry:
     
  6. kája53

    kája53 Expert fóra

    Je tam řádek do stonku, takže ano. Farmaření zdar! kája53
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tajemno nemám ráda,BZ nehoním a stonek bych mohla oželet .Mám do večera o čem přemýšletxD
     
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jediné lákadlo je bedna s bonusy ze stonku,je sice jen jednou týdně,ale lepší než stonek z poslední akce jednou za měsíc.
    Tak uvidíme.
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Riadok, ktorý dáva debnu s bonusmi :) so mnou určite počítajte :) ostatné odmeny okrem hviezdičiek sú odpadky.

    Edit: akurát mi bude ľúto zrušiť všetky tie zverince výrobne a neonky čo mám na hlavnej ach ale odmena za to stojí.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Mám dovolenou, takže se do akce pustím.... snad, mám totiž na plochách mírný chaos o_Oa bylo by dobré udělat si tam pořádek. Ale asi jó, jdu do toho. Zítra musím do města, takže domů návrat někdy k polednímu, tak mi to časově vyjde úplně super.;)
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Do akce samozřejmě jdu sice moc tyhle jednodenní úkoly nemám v lásce ale jak všude píšu plním vše. Každopádně stonek se mi líbí a bedna s bonusy je fajn a nevadí mi že jednou za týden. Trošku mě zaráží že bednu s bonusy dají jednou za týden a 500% BZ za měsíc :D
    Ale nestěžuju si kdo ví kdy z toho bude 200% do stodoly :D :p
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ach ten cas,ten cas, to fakt sa ma clovek nahanat aby raz do tyzdna mohol odkliknnut stonku >:(
    v dalsej akcii uz mozu kludne dat stonku na odkliknutie raz do roka
    neviem ci mi stoji za to robit tuto akciu ,4 bednicky ako odmena nie su zle
    este porozmyslam ci sa do akcie pustim
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Keď si to človek vezme ako to tu funguje už dlho tie roky tak prakticky až na pár výnimiek nikdy neboli nejaké naozaj, že úžasné odmeny. To je vždy len 1 debna sem 1 tam a ono keď to farmár všetko plní postupne sa mu tie debny pekne hromadia a postupne má dosť dební z ktorých má už menší príjem napríklad superhnojiva. Ako predminulé dožínky bola dekorka ktorá dáva debnu s užitočnými darčekmi a ta padá každý deň takže zase dobre. To je len o postupnom nabaľovaní sa odmien do farmy to sa zdá ale po čase Vám to naozaj niečo dá. Takisto ako nejaké riadky na % k sklizni. Vždy to je 100% tam 40% tam a zrazu 500% alebo takto. Robte to farmári...
     
  14. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Mně se akce moc líbí, tohle jednodenní pěstování je zábava. Stonek sice jednotýdenní, ale zase má bednu s bonusy. Nebýt jí, dekorky by šly na Ostrov pokladů :p Jen ty plochy by se nemusely střídat, ale co nadělám. Aspoň na jedné vždy napěstuju, čeho mám málo :)
     
  15. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Pokud jsem se dobře dívala,tak plochy se nestřídají.Vše se pěstuje na divoké louce.
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Také si myslím že jednodenní pěstování je zábava alespoň mne to baví
     
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Pěstuje se na divoké,ale pajdátka jsou na hlavní,tak bylo asi myšleno to střídání
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Co se týká odměny v podobě bedny s bonusy,tak já mám samá BZ,BBZ nebo 100%,200% BZ,BBZ, ještě že je lišta bezedná...Jinak asi odměny už dávno neřeším, rozmyšleno , do akce jdu jako vždyxD
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, vypučíme, vyrašíme, rozkveteme a odkveteme ;) i ten kozel to zvládne, tak proč ne já :).
    Klikání stonku neřeším, tak to vyjde třeba za 2 týdny :D.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym..do akcie idem ..ta stonka je fajn,,za mesiac 4 bednicky potesiaxDlen aby tam tolko tej hojnosti bolo;)..

    moc ma ale netesi ,ze zas musim burat obrie stromy aj ked som ich tam vcera dala...ale padatka sa natrepu zachvilu a nejako budem improvizovatxD,,,odmeny to je skoda debaty...a ja som tak ocakavala nejaky famozny sklenik a ono to je dekoracia co sa bude zase tlacit v listexDVsetkym prajem krasny posviatocny start:inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.