Soutěž Kouzlo pohádek / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]

    1. kolo probíhá od 4.12. do 18.12.2020 18:00
    2. kolo proběhne od 18.12. 20:00 do 25.12.2020 20:00

    Máte rádi pohádky nebo filmy a vyznáte se v nich? Pokud ano, tak bude tato soutěž přímo pro vás! Pokud ne, stále máte dostatek času, abyste se na několik z nich podívali a doplnili si své znalosti. Čekají na vás dvě kola s pohádkovými kvízy. První z nich je zaměřen na pohádky a filmy z celého světa. Ve druhém se podíváme na pohádky z našich luhů a hájů, abychom zjistili, který hráč Farmeramy je největším znalcem pohádek. Navíc je pro vás připravena spousta báječných odměn, které tentokrát opravdu stojí za to! Doufáme, že se vám tato soutěž bude líbit!

    Vše o soutěži najdeš zde: Soutěž - Kouzlo pohádek (4.12. - 25.12.2020)
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Včera jsem soutěž odeslala, ale v momentě odeslání mi vypadnul celý internet - dozvím se, jestli moje odpovědi normálně odešly nebo ne?
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a maribeja tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jak se dozvíme, kdo postupuje do dalšího kola?
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a maribeja tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan po odeslání soutěžního kvízu se zobrazí potvrzení o úspěšném odeslání. V takovém případě je jisté, že se vyplněný kvíz odeslal. Pokud se ti potvrzení nezobrazilo a chceš mít jistotu, že se odpovědi odeslaly, je možné vyplnit kvíz se stejným herním nickem a herním ID ještě jednou. V takové případě se do soutěže budou počítat tvé odpovědi, které byly odeslány nejdříve.

    evoku57 výsledky všech soutěžících z 1. kola budou zveřejněny těsně před začátkem 2. kola v soutěžním vlákně.
     
    maribeja a anvan tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dob díky moc :)
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a maribeja tohle ocenili.
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak odesláno tyhle pohádky mám všechny nakoukané nejméně 5x :D A jinak odměny docela super :)
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a maribeja tohle ocenili.
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Kdybych to bývala věděla co mne tam čeká,ani bych tam nelezla.Dávno jsem odrostla dětským střevíčkům,takže ostudy bude ranec :D
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    berka neboj nebudes v tom sama aj ja som niektore tipovala uff....
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky mě to dalo dost zabrat. Některé filmy jsem nikdy neviděla, tak jsem si tipla. Uvidíme.
     
  10. maribeja

    maribeja Stará škola

    Přestože věkově patřím do skupiny 70+,tak jsem soutěž vyplnila a sama jsem zvědavá jak dopadnu,protože někde jsem si byla nejistá a spíše jsem tipovala .Ale jsem soutěživý tip tak jsem se zúčastnila
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky mě to trochu zaskočilo, pohádky mého dětství (nebo spíše mého srdce, protože na ně koukám i teď ;)) jsou jiné. Nicméně jsem díky další generaci v rodině byla alespoň v základní míře proškolena, takže snad jsem tipovala tak, aby se za mě mládež nemusela stydět :p
     
  12. maruska1955

    maruska1955 Pisálek fóra

    ahoj nikdy jsem to nehrála nevím jak se dostat do pohádek děkuji
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maruska1955 do soutěžního kvízu se dostaneš v soutěžním vlákně kliknutím na velké tlačítko se žlutým nápisem Vyplnit kvíz. Poté stačí vyplnit údaje o svém herním účtu, potvrdit souhlas s pravidly soutěže, vybrat odpověď u všech soutěžních otázek a kvíz odeslat pomocí tlačítka Odeslat na konci soutěžního formuláře.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    dnes jsem si přečetl odměny. Mám jeden dotaz sezonní permanentka je případně předpokládám na další sezonu nebo ještě na tuto?
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk jedná se o sezónní permanentku pro aktuální Sezónu rozdávání dárků.
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Čas utekl jako voda,už zítra se dozvím kolik mozkové kapacity jsem pří kvízu použila...na nějaký čas kanálama budu chodit ,fóru se vyhýbat nebo si nechám "nickovou plastiku" udělat :D
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Druhé kolo hotovo ale měl jsem z 1. jen 15 tak to nevidím moc dobře ale všem hodně štěstí :) Je to mnohem těžší :D
     
  18. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Gratulace všem postupujícím ,dopadla jsem,jak jsem předvídala,červenám se až na ..... poslední tečce :D

    asi jsme s beruškou 246 od sebe opisovaly
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Děkujeme za gratulaci, ale mrknul jsem na 2 kolo a nějak se nechytám:p
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Potřebuješ přítele na telefonu nebo nápovědu publika ? ;)