Kousek nebe (13.1. - 18.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kousek nebe ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.1.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 18.1.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.


    Tak hurá do toho ...
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Sláva, nová akce a vcelku nevypadá složitě. Tak se těším a přeji všem úspěšné pěstování.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci pojedu. Orientační výpočet :
    Kytka 8944 ks
    Sáček 516
    Šlehač 736
    Bez záruky.
     
  4. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,taky mi to tak vyšlo.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prosolíme, pocukrujeme, upečeme zpětně vánočně a bude hotovo ;)
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já teda nevím, jestli mám akci vůbec dělat odměnách mě nic nenadchlo, řádek není a dekorace nestojí za nic, těch pár % bz nestojí za řeč, jestli ji budu dělat, tak jenom k vůli sez. bodům.
     
    vilm4, kája53 a evainfo tohle ocenili.
  7. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Jedu sezónu, takže určitě jedu i tohle :D Odměny hezké, jen škoda, že dekorky nejdou dát na hřiště pro mazlíky :( Už jsem překopala farmu, abych mohla pěstovat i na divoké louce a nahánět padátka, tak doufám, že se zas dlouho nebude nic dít na lesní mýtině, kam jsem to všechno uklidila :D
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, škoda, že není řádek, jinak by to měla být naprosto pohodová akce, akční se dá pěstovat v pohodě i na jedné ploše, nebo přes den akční a na noc dlouhodobka, teď ještě, aby dobře vypadávala padátka. Tak ať se daří
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Do akce jdu,mám zakoupenou permanentku.;)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce docela dobrá, odměny stojí za to, % BZ ze všeho stojí za to, tak šup do toho ;)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pěstovačka jen na hlavní a padátka na hlavní a divošce. A k tomu zase směn, jak nasněžíno. No, budu ji dělat, jen abych se nenudil...
    Tentokrát sezonu nedělám, byť ten strom nemám. Ale proti nějakým odměnám nic nenamítám - bude to v podstatě bonus k akcičce.
    Tož nazuji tuleňky, vezmu hrablo a půjdu seškrábnout sníh z hlavní, aby mi ta čokorůže měla kde vyrůst.
    Všem pohodové plnění a hlavně výrobu dobrůtek( už mám na ně chuť - mňam, mňam.)!
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jak píše kocouří čertík, akční jen na hlavní
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také se zúčastním, body do sezony potřebuji, protože po vyklizení stodoly do TOPky nemám jak plnit potřebné úkoly pro zákazníky xD Ještě že se tady nedodává nic z farmy, byla bych vedle jak ta jedle 8) Růže bude jen na hlavní, na divošce a na mýtině chovám postupně zvěř, po jednom kousku od každého druhu. A to jsem musela dokoupit druhý Zvěřinec, jinak by se mi to tam nevešlo. Naštěstí z Piccolek napadaly nějaké ty klobouky a lovy pokladů a florenů jsem měla dostatek.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  14. burds

    burds Titán fóra

    Akci jedu
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ja samozrejme do akcie idem tak ako do kazdej ;) Dufam,ze to zmaknem ,lebo od pondelka uz idem do prace :music: Po 3tyzdnoch to bude fuska asi vecsia ako na farme :oops:xD Tak nech sa nam dari a prajem Vam pekny den :)

    Y_N_O Mas pravdu no jde o to,ze mi to bude trvat asi dele nez pred covidem :oops: budu muset delat vic prestavek :music: ale ono to pojde pomaly ale isto ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, v práci je to podobně, jako jízda na kole... Jak to jednou umíš, sedneš a jedeš, neboj, to pude :)

    sovicka64, pomalu, ale jistě. Správný přístup. Zdraví máme jen jedno.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/22
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    na akciu sa tesim :) no skoda toho riadku...
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce vypadá dobře, jen aby bylo dostatek padátek. Sezónní body jsou super, jsou tam dvě Pikolky a dekorace celkem dobrý, jen je už nemám kam dávat. Škoda, že není řádek ....., ale berme co se nabízí :)
     
  19. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu ,dělám každou akci a sezonní body se hodí.
     
  20. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Taky jdu do toho - sice po Vánocích "naslazeno", ale kousek dortíku neuškodí :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.