Kosmická Odysea (17.11. - 23.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kosmická odysea ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 17.11.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 23.11.2021 ve 14:00 hod

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na zelené odkazy.
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak jsem asi první
    Ale po přečtení nevím, zda do toho vkládat energii
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také se mi po zběžném přečtení do toho nechce, ještě na to kouknu a uvidím, do odpoledne na zasetí času dost ;)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Přesně taky se mi do toho 2x nechce
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Chce - nechce... jsou tam vylepšení na silo, takže hurá do toho ;)

    Tak jsem to sčotla a pokud jsem se nesekla, tak bude potřeba:
    Nublonea 15 695 po opravě 15 660
    Čip 835 po opravě 885
    Žlutá karta 104
    Purpurová karta 102

    Důležité bude co nejdříve otevřít všechna pole se zlatými truhlami, které dávají karty, jejich sklizeň je co 6 hodin!
     
    Naposledy upraveno: 16/11/21
  6. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj všem
    Já do akce taky jdu, už kvůli 5x Silo - upgrade :p
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Vědí jak na nás- vylepšení pro silo asi rozhodne u většiny z nás, ale.....
    Vyhovuje mi akorát délka akčního kvítí, tak uvidím jak se s akcí popasuji.
    Mějte se!
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    NJN, sila také musím mít, tak jdu znovu číst :p, snad to půjde, ale bude to bez SH, jen tak, co udělám, bo budou dožínky a na ty musím šetřit, už ho zas tolik není
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    nejako tomu nerozumiem,asi niečo zasadim skusim zobrat pikolo bednu a finiš.nechce sa mi nad tym premyšlat
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Po přečtení akce mi není zcela jasné to cestování mezi patry. No snad se to zítra ukáže. Má myšlenka je, že první pootevírám zlaté truhly - a pak zbytek , ale úplně přesně nechápu
    1) zda mohu jít do jiného podlaží pokud ještě nemám základní celé odkryté
    2) když odkryji pole s výtahem, již ho mohu použít opakovaně ?
    3) horní patro je nějaké složité co do výtahů - tedy do každé poloviny postupuji jiným výtahem ? a jaký výtah je tedy potom pro cestu do spodního patra ? .... Uznávám, že to možná není tak složité jak se mi zdá, ale po 2 nočních s mininem spánku asi už nemám mozkovou kapacitu
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Píšou tam, že se nemáme stydět při zkoumání pater :D, tak kdo ví co se tam bude dít. Každopádně budu připraven ;).
    Jak to bylo s tou komnatou? Čtvrtá? ta to jistí a přísun čoko pro modíky.
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zítra startuje moje kosmická loď vzhůru k výšinám ... odměny neřeším,akce beru jako zpestření hry ;)
    a vůbec,do oněch míst se občas dostanu,ale do vesmíru ?
     
  14. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Nevím, zda bude šance získat daný počet přístupových karet, když nevypadnou pokaždé a ve stejném počtu (2, 6). Trochu mám z tohoto obavy. Ale uvidíme jak je vše nastavené.
    ;););)
     
  15. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Před každou akcí si říkám, že si dám pauzu. Pak se do toho stejně pustím. Takže zatím jsem ve stádiu pauzy xD.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce v trochu jiném provedení už tu byla milionkrát. Není se čeho bát!8) Do zblbnutí pěstovat akční plodinu,sbírat padátka,otevírat pole s kartama a ty pak pravidelně sklízet! Toť vše!8)
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím všechny, do akce samozřejmě jdu, budu mít zítra zpoždění, ale večer to rozjedu. V noci si zkusím vstát, abych dohonila zameškané.
     
  18. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, ani se nijak už nerozmýšlím, jsem sběratel řádků, tentokrát jsou navíc up na silo, tak prostě není co řešit
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jako obvykle se mi trefí do odpolky. Takže můj start je v devět večer. Jupíí! :wuerg:Nebýt tam sila, tak házím bobíčky. Takhle holt zasít něco dlouhého, jen co sklidím angrešt. Nevím jak vy, ale já ho furt und furt honím po polích' A stále mi mizí...:oops::cry:
    Takže holiny nazuji až zítra - ne, nechám je dole. Ono stačí, že po té odpolce sundám vysokačky.
     
  20. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Zítra po denní dvanáctce max. rozpěstuji,nebýt sila,tak udělám to samé, co TrepifajkslxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.