Kočka nebo pes?

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterému zvířeti dáváte přednost?

Anketa uzavřena 10/3/17.
  1. Kočka

    22.3%
  2. Pes

    40.4%
  3. Obě zvířata

    37.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Farmáři,

    prosím pomozte nám s přípravou jedné z budoucích akcí a sdělte nám, kterému zvířeti dáváte přednost.

    Děkujeme za Vaši spolupráci,
    Váš Farmerama team​

    PS: Hlasování končí 8.3. ve 12:00 hod.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hlasuji pro oboje, ale jinak je to kůň.
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Na gauči kočka, na procházky pes, na koukání rybičky, v pokoji morčata a na krmení jsou nejzajímavější agamy. To jsou v kostce asi ta nejdůležitější zvířata mého života. Nejoblíbenější z nich žádné nemám, to by muselo být specifikováno k čemu se to zvíře bude pojit, co bude jeho úkolem. Takhle obecně musím zaškrtnout obě, ale ráda bych k nim dopsala ještě další.
     
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ja som za psíka. S tými mám vlastné skúsenosti. Doma Yorkšírka, syn má ridžbega (neviem ako sa to píše). Keď sú spolu - je to zábava. Naša Lilly sa so synovou Kyrou vadí a tak do nej šteká, až sa tá veľká potvora chytá labami za hlavu.:D:inlove:
    Mačenky chovám len na chalupe, aj to- boh vie koho sú;)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Preferuji kočky, protože jsou individualistické, na rozdíl od nás, lidí :) Prostě jsou... kočičí :inlove:
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kočky, za takové jaké jsou, lísají se a podlézají pouze když z toho kyne nějaký prospěch, když se jim dostatečně nepročechrává srst hned vás seknou, když se rozhodne spát ,vyhodí vás z křesla. O tom co denně dostane na talíř, se vedou u nás sáhodlouhé diskuze a tak bych mohla pokračovat. Jsou tak odlišné od nás..
    a dodám ještě jednu nehezkou vlastnost kterou s nimi máme společnou, kočka je jediné zvíře, které zabijí pro zábavu. Alespoň v tom nejsme sami.:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 4/3/17
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Někde jsem četla (je možné že to psal i někdo z farmářů na fóru):
    Ženy a kočky si dělají co chtějí. Muži a psi by si na to měli zvyknout.
    Jelikož jsem žena, tak hlasuji jednoznačně pro kočky.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Bože, tak to já nevím, co jsem. Miluju kočky, psy a koně. Takže jsem - kentaur? :D
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu, že toto není diskuze o reálu, ale anketa s jasnou a jednoduchou otázkou jaké zvíře preferovat v další akci, přála bych si psa.
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nehlasuji. Vlakno se jmenuje kocka nebo pes.... v ankete mam dalsi moznost volby, cimz predchozi otazka postrada jakykoliv smysl.

    EDIT: Bezejmenný Vyjadruj se k cemu uznas za vhodne a nech stejnou tuto volbu i ostatnim.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/17
    kytka50, tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  11. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    Hlasovala jsem,ale rozhodnout se mezi psem a kočkou nedokážu,protože je mám moc ráda.Životem mě provázela obě zvířátka a každé má pro mě své kouzlo :)
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kočka a to jen proto,že posledních 24 let žiju v paneláku;)Před tím mnoho let v domku s pejskem ,ostatním domácím zvířectvem kromě koně a ještě papoušci kteří mi také dělali radost.......
     
  13. *maličká*

    *maličká* Zelenáč fóra

    Vzpomněla jsem si na Macha a Šebestovou a jejich utržené sluchátko. Haloo, proč je koček málo?! A tak štěkám jako hrom, ať je koček milión!!
    Jsem za kočky. Psi ať zůstanou u svých hydrantů a dělají si tam co potřebují.... Takže KOČKA:D
     
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nedokážu si svět představit bez tvorů,kteří mají 4 nohy.K tomu jsou ještě další s ploutvemi.A jiní s křídly.Tady se nedá vybrat!Volím psy i kočky.
     
  15. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    ale akci zvirat ktera nemam udelanou ani lonskou od roku2009
     
    vilm4 a danielka0000 tohle ocenili.
  16. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Na správně položenou otázku bývají dvě odpovědi
    1. ano
    2. ne
    a jak piše matlafous-ova je toto zmatečné:mad:
    Dala jsem hlas kočce,ale mi to jedno.
    Ted se RT ptá co bychom rádi.Nechce se mi věřit,že je to opravdu zajímá :eek:
     
    matlafous123, -pechfógl- a vilm4 tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Určitě pes, protože dá pro člověka tělo i duši ... kočka se jenom ohlédne jestli je to hra.
     
  18. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Doma máme kočku,když jsem byla malá měla jsem psa,a když jednou budu mít velkej dům tak chci koně.Těžké rozhodování,dávám hlas oboum.
     
    farmík84, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To už opravdu někteří nejste schopni v jednoduchém dotazu označit první, druhou a nebo třetí možnost ??
    Když se někdo zeptá na to jestli kočku nebo psa, tak k tomu má asi nějaký důvod. Kdyby se ptal na akci se zvířatama, tak beru nějaké návrhy jako je kůň, nebo něco jiného. Fakt by mě zajímalo proč máte potřebu se tady rozčilovat že je to špatně položená otázka, nebo že není fér. Když se vám to nelíbí tak nehlasujte a nereagujte. Já taky nereaguju na každou věc co tady kdo napíše, navrhne nebo se na něco zeptá. Jste fakt už blázni ?
    ------------------------------------------------------------------

    Jasně volím psa.
    [​IMG]
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Musím říct, že tvá charakteristika pod obrázkem toho nádherného zviřátka působí poněkud komicky.xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.