Karnevalová královna (17.2. - 22.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karnevalová královna ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 17.2.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 22.2.2022 ve 22:00 hod.
    Dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Jupí, moje nej nej hra, to bude zase farma plná odměn :inlove::D
    Bude i bedna Piccolo.
    ať se všem daří :)
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Na královnu jsem se těšila.Tak ať se daří všem.;););)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě rozjedu a nejdřív budu plnit doprovodný úkol - a získané koše daruji královně - snad se bude dařit!
    Tak ať to padá a máte hodně trpělivosti na pěstování a pevnou ruku při chytání odměn.
    Krásný den všem!!
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Hurá.Mám radost královna je fajn
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem plnit len ulohy v druzstve. To mi staci.
    Ale poprosim modiky, aby skontrolovali z coho budu padatka padat. Vopred dakujem.
    Vsetkym farmarom prajem prijemny den!
     
    Naposledy upraveno: 16/2/22
  7. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    když se píše pěstování na BAHAMARAMĚ - to znamená na všech 3 plochách???
     
  8. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Nejlepší hra na královnu se moc těším moc a přeji všem pohodovou hru děkuji :)
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    BigClick, bude vypadávat z rostlin a stromů. Díky za info.


    Veselá.99
    , akční rostlinu je možné pěstovat na všech plochách na Bahamaramě kde se dá umístit pole.
     
  10. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Dave Lister, a slachtenie bude nam davat padatka, ci nebude?
    :p:)
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nebude ;)


    EDIT: tak nakonec změna při šlechtění bude vypadávat :)
     
    Naposledy upraveno: 16/2/22
  12. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Královna je super, taky jedna z mých nejoblíbenějších her. Odměny taky príma, jen nostalgicky vzpomínám na první Královny, kdy byly odměny ještě bohatší, např. jsem posbírala snad 200 hodin kombajnu. Ale buďme skromní, i tak jsou odměny pěkné :)
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Královna je má oblíbená hra,odměny jsou dobré,už se začínám těšit.:)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Snad zvládnu napěstovat potřebnou plevel do úkolu na košíky na plantáži a pak párkrát otočit pokrácený čajot kvůlivá pajdátkům, protože u vodopádů a v pralese jsou výrobny a odchovny zvěře...
    Jestli jsem počítala dobře, je toho docela dost, 955 pajdátek a 15.425 kytek. Opravte počty, jestli jsem se sekla, končím osmidenní pracovní "týden" a jsem ráda, že aspoň pořád vím, jak se menuju a dokážu se přihlásit na farmu ;)
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Y_n_O, mě vyšly kytky na stejno a košíků jen o pět kousků více - 960. Ale to už je jedno. To se vsákne. :p I tak díky za počty. Snad budeš mít čas na odpočinek pracovním maratonu. Někdy když čtu tvé příspěvky, tak si říkám, jak to vlastně všechno stíháš. Holt pravý farmářský nadšenec. 8)

    Akci samozřejmě jedu. Plním doprovodný úkol. Jdu připravovat farmu na akci a zítra ve 14:00 hodin na značkách jako vždy. 8)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ciri13, až budeš mít na starost jenom sama sebe + já ještě kočičadlo, zjistíš, že 24 hodin za den jde docela dobře nafouknout i bez toho obraceče času, co mi Hermiona neustále odmítá půjčit xD

    Těším se na první rychlíky, oznamující splnění a pěstování pro další lov mlsnot i užitečností od královny v době, kdy budu čekat na první rozpěstování ;) Ale přeji jim to, mají to zaslouženě. :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 16/2/22
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak je madam zase tady, do akce se pustím a bude opičí raut xD

     
  18. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Hurááá - už se na královnu a její "kočár" těším - tahle akce je fajn :)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vsetko mam uz nachystane;) No uvidime kedy sa doplazim z roboty,nerada zacinam na mobile:mad: No uz sa tesim:music: Som rada ze akcia je na baha,pretoze teraz sa trmacam v druzstve po alpach xD idem si pre picolky a floreny ;):p Stale dufam ze z niektorej vyskoci ten dlhoocakavany florenak :music:xD ja sa len tak nevzdam xDxDxDxD
    Prajem Vam pekny vecer :)
     
  20. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    saguaro pripravene :) skoda, ze nemam cele vodopady otvorene, bolo by viac padatiek :D :D
    no zacinat musim az neskor, o 14 budem mimo domu a na telefone je to maximalne nehratelne. tak snad ma moje zdrzanie moc neovplyvni :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.