Karnevalová královna (11.2. - 16.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karnevalová královna ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.2.2021 v 10:00 hod
    Konec akce: 16.2.2021 ve 22:00 hod
    Dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jsem první? Akce mi nějak neláká. Třeba mi někdo poradíte proč ji dělat? V doprovodném úkolu jsou pouze Kr, TBZ a banány.
    Vyplatí se dělat doprovodný úkol?
    Dle mého letmého propočtu ano. Začnu asi tím a pak se uvidí.

    Doprovodný úkol dodávky: 10 990 růže zamilovaných a 473 bonbónových košů
    zisk: 65 květovaných bonbónových košů
     
    Naposledy upraveno: 10/2/21
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak tady mi to přijde trošku jako výsměch ty odměny nic moc a navíc je to tam kde jsem nechtěl a to plantáž tedy na baha kde nemohu popohnat padátka atd a další věc padátka zase padají jen z jedné plochy :/ Takže jediná možnost co vidím je díky bonusu napěstovat víc akční a pak hnát jen padátka stonek chci stihnout jinak mě to ale docela zklamalo takže vše směřuju k valentýnský akci.

    Je pravda ale že padátek není potřeba tolik jako minule a něco kolem 20K akční na stonek takže se to dá splnit v pohodě ale stejně ty odměny jsem čekal lepší.
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak pestovania bude neurekom,a padatiek tiez treba dost
    ale zas na druhu stranu kose sa daju ziskat aj v doprovodnej ulohe
    stonka celkom dobra,aj cas -18 hodin
    no uvidim ako to pojde,ci sa to nebude sekat
    ale urcite sa pokusim ziskat z hry maximum
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Každý rok ji hraji a letos taky nevynechám.Když udělám jen doprovodnou akci tak mi koše vyjdou na stonek a ještě krapet víc.No vytáhnu bonusy co mám nasyslený,věčně je schovávat taky nemůžu(teda aspon né všechny;)).
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    oproti minulým Královnám trochu zklamání. Nevím jak se budu moc snažit při chytání, ale základ je odjezdit 50 her a i když se nic nechytí je stonek doma. Jinak akční nebudu pěstovat vůbec, pojedu nějakou zeleninu krácenou Tiki. Padátek z úkolu je třeba 360, při mletí s akční 545. Jdu sadit pobyšku.
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    kutilka70 tady ani tak nejde o stonek,ale kdo si co nachytá do košíku.Při první královně měli puštěné kohoutky a nachytané SH,SK Zuzi a všechny možné bedny plus BZ a TBZ nám vystačily na půl roku hraní;)
    Škoda,že je na Bahama,tam nemáme žádné pokrácené rostliny:mad:
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    zejdy66
    Děkuji za odpověď proč akci vlastně dělat.

    Získání stonku : Pokud tedy udělám doprovodnou akci celou, budu mít k dobru ještě 15 květovaných košů.
    Prosím někoho o přepočet. Děkuji

    Doprovodný úkol dodávky: 10 990 růže zamilovaných a 473 bonbónových košů
    zisk: 65 květovaných bonbónových košů

    tenista99 nevím jak si došel k číslu 20K na stonek, pokud se pletu oprav mne
    danielka0000 souhlasím
     
    Naposledy upraveno: 10/2/21
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak toto opravdu nic moc.
    A jestli to bude zase přibržděné,jako skoro pokaždé když jede víc akcí současně, tak chytání při sekající se hře je adrenalinová zábava s minimálním ziskem,takže to nebudu nijak hrotit a pojedu lážo plážo,co bude,bude.
     
    evainfo, coneznam a matlafous123 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu, škoda, že padátka budou opět na bahamě a jen z jedné plochy :eek:. Dnešní akci tudíž pořádně rozjedu také až zítra, dnes jenom rozpěstuji. Na pralese je saguaro, škoda, že ho nemám na plantáži, tam ho zeseji za 2 hodiny a přidám JC. Plním zrovínka úkol z bahamy a tam je třeba, tak to asi budu muset posunout, bo na jedné ploše ten poslední úkol nedám. Akci pojedu souběžně i na vedlejší, tam je třeba SH, SK a RM, tak snad něco pochytám a stonek by se také hodil. Jinak je to klasika, ta první královna už je v propadlišti dějin. Na akce se docela těším, až na to sekání, určitě se to vždy sekne při hře a budu 5-10 sec. čekat a královna bude fuč ;)xD
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě půjdu, toto je výborná akce, dá se toho hodně nachytat.
     
  12. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Za mě docela v pohodě. Odměny tedy nic moc, ale zase lepší než drátem do oka. Stonek fajn, hodí se. Určitě je dobré začít doprovodným úkolem, dá se pak udělat mnohem víc her a tím pádem toho i víc nachytat. Vzhledem k tomu, že do Valentýna bude zřejmě třeba něco málo "investovat", dá se to rovnou spojit i s touhle akcí. Pak by neměl být problém to v pohodě stihnout.
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    záleží jen jak budou padat padátka, letmo bych řekl že se vyplatí splnit doprovodný úkol
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Doprovodný úkol určitě, je to jako minule, dá se míň košíků, než při mletí, tak se to vyplatí :p dokonce i rostliny se ušetří, za mě velké ANO
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nj, RT udelal pred lety z Kralovny karnevalu lacinou ..... (vyhvezdickuju si sama) a uz to tak zustane. Co naplat, holt se nepretrhnu :p
     
  16. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Královnu dělám spíše z principu, žádný kauf to tedy není. Ale je to prostě královna, tak do toho asi půjdu. Navíc na baha stejně není co pěstovat
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    matlafous123 - aspoň máme na co vzpomínat, první královny byly úžasné..., ale potom ..darmo mluvit.
    Stejně do akce půjdu, i když v pondělí jedu do Prahy na stomatologii a díky Unity, mobilní připojení, které dřív bylo super si už, bohužel, mohu strčit v nejlepším případě za klobouk. Přesto snad něco zvládnu a akci snad dotáhnu aspoň k tomu stonku.
    Pěkný den přeji.
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    to by jsme se museli nejdřív do hry dostat, už půl hodiny buď běhají ovečky na 100% nebo se točí kytka...ale nikam se nedostanu ..fakt farma a hra na nic, ve které nic nefunguje. Neplním akci, už mě fakt na farmě nic nezajímá
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    ... déja vu ?!
    sprvu som si myslel, že som klikol do diskusie z minuloročnej kráľovny, ale rýchla kontrola ma vyviedla z omylu ...
    komentáre presne ako minulý rok ... a po zhliadnutí popisu akcie sa ani nečudujem ...
    ako písala matlafous123 ... z kráľovnej sa stala lacná .... (aj s tými hviezdičkami)

    asi to vynechám
    EDIT: prehodnotil som to ... urobím 15 hier (a potom sa uvidí podľa toho čo padá do koša)
     
  20. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ach jo velký povzdech nad touhle akcí

    Vraťte nám první královnu královen a tudle si dejte do archivu :mad:

    nojo no přeci jen do téhle akce jdu i když vůbec nevím jak to bude mám prac. víkend a s tím mobilním pufiním připojením je to o nervy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.