Karavana záhad (4.8. - 10.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karavana záhad ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 4.8.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 10.8.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá do šlechtění škorpionů...
    [​IMG]
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Tak z toho plnýho domku kukaček mi asi nic nepadne, no. :D Jinak teda nevím, sehnat dost škorpiónů asi nebude úplně sranda (když ještě budu půlku akce pryč bez internetů) a odměny na první pohled teda nevypadají nijak zázračně (oranžová výrobna by se asi hodila, ale tak daleko se v akci asi nedostanu).

    Nechám si to proležet v hlavě, ale asi kvůli tomu svoje skromné (280) zásoby SK plundrovat nebudu. ;)

    Edit.: Tak medúzu jsem v odměnách přehlídnul, tak to možná ještě přehodnotím, ta by se mi docela hodila.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi také dál šlechtit nebudu ;), mám plný tulidomek po střechu toho správného co je třeba, ale jestli pojedu dál, to si ještě hodně rozmyslím, odměny zasejc nic moc
     
    miroslav1974, -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Je tam medúza, takže se těm zatrachtilým škorpionům přeci jenom nevyhnu. SK mám přehršel, jdu narvat tulidomek, protože jsem prokaučoval tulení za polovic, když jsem si skoro celý červenec jel totální cochcáky ;).
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Teda tak jsem se těšila :p stoneček nezaujal, no kdyby aspoň ty dekorky, ale dvoudenní se se svým ziskem ztratí v liště. Odměny fakt slabé, tak snad jen ty potvůrky množit na prodej, který bude a nebude. Ještě uvidím, protože si určitě zašlechtím, když přijde o víkendu BB a možná se i chytnu, kdo ví ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Další možnost získat hrůzostrašnou bednu III s nepoužitelnými bonusy! Asi proto ji tak často zařazuje RT do odměn!:p
    [​IMG] :wuerg: (booster tam nepatří)
    Tak jako sou vyhlašovány absurdní poplatky v bankách,mělo by se na farmě vyhlašovat něco podobnýho!! Za mně absolutní vítěz!:p
     
  7. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    wow, oranžová výrobna a chlívek, to si snad ani nezasloužíme za ty dodávky -.-
     
    14087 tohle ocenil(a).
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj ráda bych se zeptala kde získám obyčejné škorpiony ,já našla jen upradge ,děkuji moc za odpověď asi jsem slepá.
     
    sabma411, petrusena a fany2020 tohle ocenili.
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taky by mě zajímalo kolik dostanem nebo jenom domek?
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Základní výběhy pro škorpiony a jejich žluté i oranžové upgrady bude možné zakoupit ve farmářském obchodě.
     
    Jasmyna a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dekuji
     
    Dob tohle ocenil(a).
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Dob také děkuji
     
    Dob tohle ocenil(a).
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    už se ví jak dlouho trvá než se takový škorpion vylíhne?
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Podrobné informace o škorpionech najdete ve vedlejším vlákně. ;)
     
    INČUČUNA1959 a dinoalesi tohle ocenili.
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Nová akce je výborná, ale odměny měly být směrovány upgrady škorpionů.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. barca279

    barca279 Vážený autor

    len škoda ,že stale tie iste odmeny tajomne stajne tajomne stromy,z toho nikdy nič neni ,to su tie najhoršie odmeny ake možu byt,v každej akcii.
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Počkám si na BB,domek mám plný tím správným zvířectvem.Na mýtinu nakoupím škorpiony,v zásobě mám pěstitele(dává +1) k tomu přidám bonus na zvířata.První dvě várky nakrmím SK ať si pošmáknou.
    FA231...BAHA590
     
    Madulka_cz a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pekne, ještě ze nedelam tu druhou akci... ale zda se to nebo je spatne rozmer u poslední dekorky?

    PS: takze akce nezacne? Runy nevidim, mlyn nenabizi krmivo, no nic...
     
    Naposledy upraveno: 4/8/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tassadar11, děkujeme za postřeh. Již je opraveno ;)


    Zavedení nového zvířete a akce začala s malým zpožděním. Po restartu je vše aktivní.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Dave Lister a veru nezacala , ani restart a zazracna f5 nepomohli
    pisala som o tom vo vlakne novinka chov skorpionov
     
    elbedna tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.