Jarní haraburdí (26.3. - 30.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Jarní haraburdí ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 26.3.2020 ve 14:00
    Konec akce: 30.3.2020 ve 22:00
    Minimální level: Odemčená Bahamarama a potřebné sochy
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já vůbec nevím,co je toulitka :cry:
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No hlavne kde ji dostanem :)
     
    LenkaAK. tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    naruto2002, malanek70 a evik.chemik tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Hlavne mi ide o upgrady na bambusovú chyžu.
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si že to půjde.Dá se využít do diamantu Rajský věnec(+3 ks), 2 řádky po +1, Tropický věnec do zlatýho slotu +1.
    Takže to bude přibejvat jedna radost!8)
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    môžem sa opýtať, kde dostanem tu bambusovú chýžu? to je niečo ako továreň na normalne farme ak sa nemýlim
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - vajíčko si pořídíš ve starověkém opičím chrámu (4. místnost)

    zvieratko panda.png

    Z vajíčka se ti vylíhne Bambusová chyža (možná už tohoto mazlíka máš )
    bambusová chyža.png

    PS: Pandí vajíčko (CZ FAQ)
     
    Naposledy upraveno: 25/3/20
    coneznam, tronaldo55 a evik.chemik tohle ocenili.
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    které dvá řadky ? děkuji
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    řada Báječné květiny (+1)
    řada Tajemství bylinek II (+1)
    řada 1 Párty lístek (zrychlí květiny o 10% na 24 hod)
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Toulitka hurá moje oblíbená kytka, na Baha mám docela slušné zásoby, Zlatých banánů taky dost, takže to by mohlo klapnout....
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Prubnu to, ale nevím, nevím. Z domácí výuky a neustálého vaření dětem už padám na hubu a farmu taktak stíhám.
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu ....
    coneznam: Klíííd, tak jim jednou objednej pizzu, ušetříš mraky času. Ono už mi taky dochází nápady. Chlapa mám doma půl roku, denně vařit je děs běs. Tak si 2x do měsíce ulevím pizzou nebo kebabem - ještě to dovezou. A není z toho ani nádobí. ;)
    Děti úkoly dělají sami, kromě malého ČJ, tam musím dohlédnout a vysvětlit. AJ ho učí starší, bo já umím jen NJ a něco málo z FRJ, co jsem ještě nezapomněla. :oops: Akorát u puboše zavírám dveře, bo po ránu, jak otevře messenger je slovník hodný dlaždiče. :p
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím así ano.Počkám jestli toulitka není náhodou na dlouhé pěstování.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, chci se zeptat, ty rostlinky zůstanou i po skončení akce na Baha?
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, ano, všechny ty novinky z Baharamy zůstávají ve hře :)

    Burds - základní doba růstu toulitky je 6:30 hod
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nějak se mi do toho nechce, ale já se dokopu :D. Jenom budu muset převrtat baha, a to se mi ale fááákt nelíbí :sleepy:.
     
    maribeja, evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    chcem sa spýtať, ohľadom toho kapradí/paprade. Ide ho dodávať ako protihodnotu v akciach? je to možné?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Nazdar vespolek, tak na tuto akci koukám trošku jako mladá vrána a to ze dvou důvodů:
    a) toulitka - někdo ji má na Baha, jiný se ptá, kde ji získat - takže se ptám proč v infu o akci není uvedené, že se bude pěstovat akční kvítí - toulitka. Případně pro ty, kteří ještě nemají otevřenu sochu v 6.místnosti Chrámu, že bude tato socha otevřena a kolik zlatých banánů to bude stát.
    b) bambusová chýše - já už ji mám a jako mnozí možná jako Bambusovou chýši II., ale mnozí ji ještě otevřenou nemají, tzn. že by měla jít znovu otevřít v 4. místnosti Chrámu, taky je to jen tady v diskuzi - možná, kdyby to bylo uvedeno ve FAQ k akci, tak by ubylo dotazů.
    Takže by to někdo z modíků mohl vysvětlit ve FAQ k akci anebo zde jedním příspěvkem na diskuzi, abych se na akci mohl opět začít dívat jako starý havran, protože na tento úhel pohledu jsem zvyklý a ta mladá vrána mi nějak nejde.

    Děkuji.

    EDIT: Tak jsem se podíval do "ofika" na oznámení k novinkám, které budou zítra od 14:00 hod. na BAHA a opět mám svůj tradiční "havraní" pohled na věc. Já su tak šťastnéééééé. :):):) Njn, ale potom může mít Katule008 slušné zásoby toulitek na BAHA?? Anebo si se mnou opět zahrává ten profesor Češtin?? :)xDNo nic, počkám si na kompetentní odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/20
  20. burds

    burds Titán fóra

    Skali děkuji.Tentokrát jsem to fakt hledala ale nenašla
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.