Jarní dovolená (2.4. - 8.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Jarní dovolená ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.4.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.4.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 8
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci

     
    FMAREKP, badeda a ezzra tohle ocenili.
  3. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem vám to tady dal......
    :music:možná něco pomotal......:p
    Hlásné troubě práci vzal.......xD
    a jdu zlobit o dům dál.......:D
     
  4. elen45

    elen45 Expert fóra

    koukám, že všichni hledají čmáranice, takže žádná diskuze, do akce asi půjdu, když dělám všechny
     
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Je skvělý že když teď byl kousek od sebe 2x BB tak že ted dají akci kde mam dodávat odznaky jasný a kde SK vezmu? Zase jen abych koupil nebo nechápu tu logiku. Spotřeboval jsem teď skoro 2800 SK splnim co půjde.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Celkem bude potřeba 195 odznaků.
    Odznaky ptáků z farmy: 65 ks
    odznaky savců z bahamky: 65ks
    odznaky plazů z farmy nebo bahamky: 45 ks
    odznaky členovců z farmy nebo bahamky: 20ks
     
    Naposledy upraveno: 2/4/20
  7. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Tak mi celá Jarní dovolená může vlézt na hrb, TBZ a BZ ani to ostatní mi nestojí za tolik dodávek a obětování SK.
     
  8. barca279

    barca279 Vážený autor

    vie mi niekto povedat čo konkretne dávaju tie domčeky okrem tych 3500 bodov?ak nič vaic tak nevidim logiku sa snažit
     
  9. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No, pokud ty odměny nejsou "apríl", tak do toho fakt nejdu... škoda SK.
     
  10. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Také by mě zajímalo, k čemu jsou ty dekorace se směšným počtem bodů? Už tak má většina hráčů lištu dekorkami naprosto přeplněnou...
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Súhlas.Tiež som dvakrát prešiel popis a hľadal,o čo tu ide,ale našiel som len tie domčeky,ktoré dávajú 3500 BZ.Okrem odmien za dodanie.Tak toto ozaj vynechám!
     
  12. barca279

    barca279 Vážený autor

    no táto akcia vyzerá ako riadny prepadák8)domček na 3500 BZxD
     
  13. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    jo kdyby to bylo 3000000 a 3500000,to bych se i posnazila,ale za 3000 mrhat SK a plenit stodolu :p
     
    alteza, vilm4 a moncicak7070 tohle ocenili.
  14. vladca

    vladca Stará škola

    3kilo či 3mega ... je mi to jedno ... narval som domček až po strop :p, dekorky 1x1 sa vojdú hocikde
    a naviac SK pribudne za chvíľu nanovo ...
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dopoledne jsem zakoupila na trhu šlechtěnce, kteří mi podle ofika chyběli, abych nestresovala, že to nedošlechtím; takže mám klid a jen si chvíli pohraju, abych měla odznaky. SK padá z kola, z beden, z dekorací... Než bude příští akce, budu mít znovu dostatečnou zásobu.
    Takže zítra ty odznaky posbírám a bude po akci raz-dva :)
     
  16. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Heh určite urobim, ta porcia BZ/TBZ z úloh a hlavne z 12-tej je poriadna , takže level up =D
     
    -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  17. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Tak za mě ne. SK mám stálý nedostatek a zvířátek jakbysmet...a ty co mám, škoda do toho dát. Tak si zatím dopěstuju nějaké zásoby.
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A to já si něco pošlechtím. Akce mě nezaujala, ale využiju BB - ano, stále ještě věřím v nějaké přeskoky ;) Snažím se vyrábět růžové výrobny. Teď jsem u pštrosa :)
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak jdem šlechtit po včerejší akci jedna oddychovka zvířátek mám dost a něco se boomem dodělá.
     
    -Jara05-, Koulička1 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, budu šlechtit a jako vedlejší efekt akci udělám. Odměny klasika. Dekorace s upgrady jsem moc nepobral. Upgrad co dává 300BZ navíc o_O. To místo upgradu mohli dát nějakou odměnu a na závěr dekorku už složenou. Dle mě zbytečná práce grafika, programátora atd.


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.