Jak správně rybařit?

Diskuze na fóru 'Dotazy nováčků' zahájená uživatelem sluníčko1960, 3/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. sluníčko1960

  sluníčko1960 Zelenáč fóra

  Obsadil jsem celý rybník, hrál 20 dnú všechny hry, zkoušel bedny i jednotlivé návnady, abych nakonec nezískal 15 perel a mohl jen zvažovat, zda celú slavnú farmu nezabalit. Pokud nekupuju koše, tak patrně nesmím dojít do cíle a větší šance bude v kasínu než u Vás. Tož sa zalknite.
   
  vladca a nisolinka tohle ocenili.
 2. Dave Lister

  Dave Lister Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj sluníčko1960, také nás to netěší jak se akce vyvíjí. Bylo to založeno na náhodě. Za lovení se získávají také odměny, vím že to je slabá náhrada, ale lepší než nic.


  Ať vás síla provází na všech cestách
   
  velik52 a vladca tohle ocenili.
 3. sluníčko1960

  sluníčko1960 Zelenáč fóra

  To vypadá na spočítanou "náhodu". Nehraju to teprv pár dnú, ale roky. Chcu si zasoutěžit, ale splním-li všechny hry a přesto nedojdu cíle, je to špatně. Tady někdo mermomocí chce prodávat koše za hotové. Už ani nepamatuju, kdy by obtížnost byla nízká. Jak tohle rybaření može zahrát někdo ve 3 levelu, který je uváděn jako minimální? - Koše, koše a další koše. Stájbola a strombola - dobrá příležitost poškádlit náhodu a utratit penízky, ale je to jasné hned. Sezona pilných včel má odměny a de dohrát. Né, že nás necháte hrát 3 týdny a bez košů NIC! Předej to někam nahoru nebo brzy nebude hrát skoro nikdo.
   
  vladca tohle ocenil(a).
 4. Dave Lister

  Dave Lister Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  sluníčko1960, samozřejmě zpětnou vazbu odesíláme a pravidelně o akcích reportujeme. Myslím, že zde ale není místo na debatu o tom jak RT plánuje nákupy a nabídky pro hráče. Další podobné příspěvky budou přesunuty do diskuze k tomu určené. Děkuji za pochopení.


  Ať vás síla provází na všech cestách
   
  vladca tohle ocenil(a).
 5. mejdlo1

  mejdlo1 Zelenáč fóra

  Zdravím, jsem uplně nová a uplně začínám, na ploše se mě objevil ,,Pepík a vede mě na začatku, jenže kvuli psaní co mu jde od pusy mě nejde dokončit úkol v družstvu .Poradí někdo ,děkuji
   
 6. Dave Lister

  Dave Lister Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj mejdlo1, jedná se o chybu a je nahlášena k opravě. Prosím napiš na herní podporu a požádej je o vyřešení problému. Zpráva musí mít minimálně 140 znaků, pokud by byla kratší, tak doplň třeba tečkama. ;)

  >>Jak kontaktovat herní podporu<<  Ať vás síla provází na všech cestách