Houpání a pádlování (21.7. - 27.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už se mě do akce zase nechce, odměny fakt nic moc, ale jsou tam body sezonních odměn, tak něco zkusím ;)
     
    evainfo, -Jara05- a janar53 tohle ocenili.
  3. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Vadí mi jen to, že zase musím "Óbrstromy" stěhovat, to abychom neustrnuli:p
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Zajímalo by mě, když jsou body ve stonku na akční, jestli +1 bude taky platit pro akční květiny. Ví to někdo? Díky
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak tuto akciu s radostou vynecham
    odmeny uplne slabe
    a stonka ani sa nevyjadrujem
     
  6. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj Lenka123

    Je zde psáno +1 při sklizni květin na farmě. Takže pozor: pouze květin né akčních rostlin a pouze na farmě nikoli na bahamaramě ;)

    123.png
     
    fany2020, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    raději si budu pěstovat co potřebuji, ostatním kdo do toho půjdou přeji hodně zdaru
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím, koukala jsem,že se pěstuje na divoké louce,kde mají vyskakovat padátka pro akci Letní dny. Pokud tomu dobře rozumím,tak si musím vybrat,jestli udělám přípravu na Letní dny,nebo budu pěstovat akční na tuto akci ?
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ráda bych napsala ejchuchů ,akce u které stojí za to strávit čas a třeba i pustit nějaký ten ,,chlup "z kešeně :( tahle tedy ne....
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ahoj lidičky!
    Akce celkem v pohodě, odměny klasicky střední průměr, ale teda ty řádky na stonku už jsou na palici...zase 68 hodin, to se nedá uhlídat, jestli zrovna je nebo není akce, kdy který řádek má víc smysl odkliknout. Vždyť je jich už tolik, že ani zavěsit si na něj tu zelenou fajku nepomůže. Já to prostě ráno vždy odkliknu všechno a buď se využijí nebo ne. Nebo máte na to někdo nějaký systém?
    A nemohla by jednou být odměnou za dokončenou akci třeba dekorace křeččí past, nebo prostě něco hezkého? (Hlavně neeee bedny, ze kterých vypadnou další jiné bedny, ze kterých nakonec nevypadne nic slušného) Tyhle řádky jsou pořád dokola.

    ano ano - jak píše zejdy - a co víkendová akce, která probíhá také na divoké louce?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Já v tom zase vidím možnost získat za jednu sklizeň dvoje padátka do dvou akcí, takže zase takovou nevýhodu v tom nevidím ;)
     
  12. elbedna

    elbedna Vážený autor

    anvan, víkendová akce je jen o padátkách ;) nic se nepěstuje
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Mám obavy,zda z houpání nedostanu mořskou nemoc,ale i tak zítra stojím na břehu s pádlem a vidlemi,uvidím,kam až mne bárka zanese :D
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    petz - máš pravdu, ale když se někomu nepodařilo nasyslit padátka na Lední dny , tak z akční, toho asi moc za 2,5 dne nezíská a padátek je potřeba, pokud se nepletu, pomalu 1200. Je možné, že si toho je RT vědom a kohoutky se otevřou naplno.
    Zda do akce půjdu se ještě rozhodnu, protože od nedělního poledne nevím jak na tom s připojením ke hře budu.
    Mějte se.
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Bojové plavky???

    No toto vůbec neznám, ani si neumím představit?
    Teda ale zajímavé to bude určitě..!
    Jen tedy nevím o který kus dvoudílných plavek půjde?

    A pak že tu nebude srandírna!
    :D:D:D
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    elbedna
    Dík, já se nedívala, jestli se i pěstuje akční kytka - pokud jsou jen padátka, tak budiž. Ale stejně si neodpustím poznámku - to prolínání jedné akce do druhé, nedejbože i do třetí a víc, je nešťastné, demotivující a vůůůůůůůůbec se mi nelíbí. Já mám ráda jednu akkci, dodělat ji, a pak můžeme hurá na další.
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ejchuchů, dobrý to bude. Třeba nás překvapí a kokos.voda bude lítat z každého políčka spolu s bojovými plavkami :D;).
    Husa vyměnila sekyrku za plavky. Oblečeme jednodílné jako dřív...
     
  18. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    bude motivace co nejdřív napěstovat akční kvítí, abychom už od čtvrtečního večera mohli na divošce točit dlouhodobky.
    Při minulé akci mi vypadlo z 202 polí 202 padátek, to by asi šlo. Farmaření zdar! kája53
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak jsem se tu trochu začetla. nejenže jsem zjistila, že je od zítra další akce, ale jestli jsem to dobře pochopila, pěstovat se bude na hlavní a divošce. Do toho od pátku akce, která je "zajímavá" :sleepy:na padátka.

    Celou akci Letní dny jsem bojovala s padátky a asi to hned tak neskončí. Poslední část akce bude možná o hódně velkém štěstí.
    Jestli jsem dobře počítala, bude potřeba do poslední části Letních dní 895 padátek + 300 do kokosových koktejlů (mlýnský produkt). Dohromady 1 195 padátek - kokosových vod (já mám trapných 82):sleepy:
    Do této akce, jestli jsem dobře počítala je potřeba napěstovat 20 826 akční a padátek 1 404 ks.:)
    No co dodat, jelikož mám čas, makat budu, hlavně chci body sezóny. Má stzrategie - napěstovat musím co nejvíce do čtvrtka večer, potom na divošku dát hortenzii a od pátku se modlit, aby padátka padala do obou akcí i z cestiček vedle políček. Jinak to nevidím.
    Třeba si tu za chvíli přečtu, že neumím počítat a všeho bude potřeba podstatně méně.... kéž kdyby :p.

    Akcím zdar a makáním na farmě zvlášť. Pěkný den ;)
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Potřeba
    20 826 akční
    1 404 padátek

    Tak snad to bude padat. Mně se stonek líbí, akce nenáročná, jde se do toho!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.