Hopsátkův hon na vajíčka (9.4. - 15.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hopsátkův hon na vajíčka ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.4.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 15.4.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak jdeme na to...

    Toto vlákno slouží k diskuzi k akci, ale je zde zakázáno diskutovat o otázkách a odpovědích z kvízu. O nich můžete diskutovat ve vlákně Hopsátkův hon na vajíčka (9.4-15.4.2020) - Vše co se týká kvízových otázek.
    [​IMG]
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vida, tak jsem první ... prostuduji později, mějte se krásně :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi jen kvůli sezónním bodům.
    Řádek je fakt bomba.Po 70 hodinách získat sazeničku a pak další hodinu čekat např.na parfém,super!:wuerg:
    Beru zpět! Takže získám vejce,které mi pak ten parfém dá 5x.:cry:
    Snad jen ten kupón na pomocníky,bude dobrej.:)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/20
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci dělat budu, hlavně potřebuju sezonnní body. Když jsem viděla, co dává stonek, předčasně jsem se zaradovala, protože délka aktivace je na dvě věci.:wuerg: Odměny jsem moc nestudovala, ale za mince jsem tam viděla nějaké bedny. Tak bedny a náhodně odměny fakt nemusim:p
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    neoslovilo,neoslnilo :sleepy:
    tak neviem ci vobec sa do toho pustit,nelaka ma to vobec
    tyzden cakat na stonku :oops:
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já si klidně počkám,bo vše se vždy hodí:music: a akce je na dvě plochy,tak to půjde;)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale kdyz je stonek za tolik minci a dekorky taky, tak zrovna tech 2967 vajicek je co za udaj?
     
    vilm4 a kytka50 tohle ocenili.
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Do akce take pujdu a uvidim jak se mi bude darit.Ty TS to budou asi jablone nebo hrusky.Nutne potrebuji javory XL.Bedna praska ve svech tak at uz se konecne provali
     
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky, sazeničky z řádku zasadíš - a vypadnou ti různá vajíčka - každé vajíčko ti dá 5x odměnu
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj, zřejmě to zůstalo v tabulce z minulé akce - už je tento údaj odstraněn :)
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Můj první dojem mi říká, že zbytek života, co mi korunovaný vir vyměřil, nebudu trávit u tak zamotané akce.
    Ani se mi nechce popis číst až do konce.
    :D
    Ani to video neladí mému uchu a nedá se poslouchat. Vydržel jsem u něho necelou minutu.
    Snad si najdu lepší zábavu.
    Viru zmar!
     
    Naposledy upraveno: 8/4/20
  13. raddre

    raddre Vévoda fóra

    samozřejmě, že do akce půjdu, už jen proto abych se zabavila a taky bych mohla nasbírát nějaký ten sezonní bod, abych zbytečně neplenila stodolu, uvidíme jak to půjde, hrotit to nemíním
     
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Sezónní body!Kvůli těm udělám cokoliv,krom překousnutí žížaly.
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    :D :D už mi to došlo prečo sa všetci ženú za tými sezónnymi bodmi. je tam kudlanka :D :D
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    vajíčka jsme již malovali, poklady hledali, kvízové otázky odpovídali hra na desce byla nedávno s Borstym a Kadabrou - takže slepenec všeho co tu bylo - akorát nevíme čeho se budou týkat tentokrát otázky (nebo jsem to nepřečetla?)
     
    vilm4, Jonsdorf a burds tohle ocenili.
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Neděláte si legraci s těmi vajíčky ze sazeničky? V tom případě nevím, proč bych se měl pinožit. Sezonu nedělám, body přijdou, otázky a minihry mi prudí... Mikešku, máš volno za pecí? Fakt mám nějaký jarní splín! Jen jestli to nebude z toho rámusu pod okny, takže ani větrat nemohu. Teda mohu, ale to bych přišel o uši. Venku se příliš nevyskytuji, bych nedal smrtkmotře šanci prsknout na mne ten vynikající čínský export. Mám na skladě všechny rizikové faktory.
    No, dobrá, dobrá. Tak to zkusím, ale běda vám, třikrát běda, jestli mi to nepůjde!:p;):D:D
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci budu dělat, asi jako většina kvůli bodům do sezóny. Odměny ze stonku celkem dobré, to že budu mít na ploše čoko-vajíčka mi nevadí, aspoň mi něco připomene velikonoce ;). Jen ta doba aktivace stonku je moc dlouhá.


    Zkusil jsem spočetnout kolik bude potřeba kytek a bude hodně záležet na tom kolik odehraju miniher a jak budu úspěšný ;). Variant sem dám několik. Počet potřebných kytek bych viděl někde mezi 25 až 30tisíc.

    Na získání stonku a potřebných dekorací je nutné ukořistit 1160 mincí, pokud budu z obchodu vybírat i body do sezóny, tak je nutné mít 1320 mincí.

    Varianta 1: Chci jen dekorace a stonek (1160 mincí) a neodehraju žádnou minihru (nevím jestli to bude možné). Zisk 15 mincí za jednu desku.
    Velikonoční balíček karet: 78 (vstupů na desku)
    Kytka: 34710ks
    Padátko: 3042

    Varianta 2: Chci dekorace, stonek a body do sezóny (1320 mincí) a neodehraju žádnou minihru. Zisk 15 mincí za jednu desku.
    Velikonoční balíček karet: 88
    Akční kytka: 39160
    Padátko: 3432


    Varianta 3: Chci jen dekorace a stonek a odehraju minihru za 2 mince (budu tele :p). Zisk 17 mincí za jednu desku.
    Velikonoční balíček karet: 69
    Kytka: 30705
    Padátko: 2652

    Varianta 4: Chci dekorace, stonek a body do sezóny a odehraju minihru za 2 mince. Zisk 17 mincí za jednu desku.
    Velikonoční balíček karet: 78
    Kytka: 34710
    Padátko: 3042


    Varianta 5: Chci jen dekorace a stonek a odehraju minihru za 6 mincí. Zisk 21 mincí za jednu desku.
    Velikonoční balíček karet: 56
    Kytka: 24920
    Padátko: 2184

    Varianta 6: Chci dekorace, stonek a body do sezóny a odehraju minihru za 6 mincí. Zisk 21 mincí za jednu desku.
    Velikonoční balíček karet: 63
    Kytka: 28035
    Padátko: 2457



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 8/4/20
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Škoda, že ses rozhodl jinak, pekelníku. Už jsem se těšil, že budu až do smrti s čertem šít.
    :D
    Za pecí právě dělám jarní úklid, ale do zítřka bude vysmejčeno, kdyby sis to ještě rozmyslel
    s tím slepencem.
    xD
     
    vilm4, coneznam a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    vilm4: Taky bych nepohladila hada.
    Trepifajskl: Jak to mluvíš o pořadateli naší kultovní hry?xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.