Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hlavonožčí jesle ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 7.7.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 13.7.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá na pláž.........
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    asi vynechám dovolená
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také zase pauza, na bahamě nepěstuji a odměny nic moč :p
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xD tak ten cas na dozretie stonky je bombovy , nechapem preco to nedaju na odkliknutie len raz do roka
    akcia ide mimo mna ;)
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    vážení! máme tu po rokoch čakania 2. neonovú kuklu :)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky všem, vždy se do každé akce pustím s tím, že kam dojdu tam dojdu a uvidím. Většinou akce dokončím. Ale tato akce mě obejde velkým obloukem. Také si dávám dovolenou :). Dozrátí stonku neuvěřitelně dlouhý :(. Všem, kdo do akce půjdou přeji mnoho štěstí. Krásné úterý ;)
     
  7. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak to je pro mě nějak složitý. Četla jsem to několikrát a nechápu nic. Tak počkám, třeba tu někdo chápavější něco vysvětlí. xD
     
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já dělám všechny akce a všechny dokončím, ale teď vážně váhám. Mít jednou za 14. dní jedno zvířátko navíc?o_O Takže vypadá to, že po létech mam chuť první akci vynechat. Vůbec se mě do toho nechce:p
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Stále bojuji sama se sebou, zda do toho jít nebo ne :(. Ale bourat Křišťálové vodopády, kde mám dekorky, se mi nechce, takže půjdu maximálně do 5.úkolu, kde je Piccolo a tím končím. Ten řádek za to opravdu nestojí :cry:. Jinak plním všechny akce, tahle bude výjimkou.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [QUOTE="evoku57 Také zase pauza, na bahamě nepěstuji a odměny nic moč :p
    evoku57 určitě nedodržuješ poctivě pitný režim xD

    No teda ... není to tam nějaký překlep? :p na bahamce mě akcičky nevadí, ale stonek na dva týdny ... možná nešťastný úpal,
    nebo opět zkouška, co mi na to :) Je tam sice Piccolo, které mi dalo naposledy 2x za sebou vílí pramen :sleepy: a taky bedny s bonusy, kde jsou teď jen samé TBZ, ale moje kukla na ploše dává poctivě každý druhý den zvířátko navíc, takže je to jasné, akcička jde mimo mě :)


     
  11. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Bude z chovu padat kokos i když otevřu jako první čepelatku?
     
    okardos, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  12. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Jdu do toho ze zvyku, ale asi se mi nepodaří splnit, jako většina akcí přes léto (zahrada, výlety..), ale ten stonek 333 hodin je fakt k smíchu (tedy k pláči)!
     
  13. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Jako správná sběratelka řádků jdu do toho,
    akorát to vezmu tou jednodušší cestou, a sice výrobou pudinků.
    Těch je na stonek zapotřebí jen 29 kusů, což je 29 šlechtění na kokosy + 14,5 hodiny na umletí a bude hotovo :)

    Kokosový pudink[​IMG]211x mořský kokos, 1x mačeta
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Agitátor je tady, jasně, že jdu do akce a stonek? neřeším, většinou nevím kdy co kde který dává, tak se třeba jednou trefím. Určitě na jeho dozrání číhat nebudu, prostě hraju :D.
     
  15. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Jsi si jistá, že stonek dostaneš za splnění jen jedné poloviny? Podle toho, jak byly psané odměny v podobných akcích a v této já si jistá nejsem.
    Dříve byl stonek napsaný 2x - 1x v polovině a 1x na konci s tím, že jsi ho mohla získat jen jednou, ale tady to tak není.
    Proto je výše můj dotaz na padání kokosů
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vždyť jo, 6+6 na konci je stonek ať začnete hejnem nebo chumlem dětí, obě části je třeba splnit.
    Kokos by měl padat, čepelatku máš pro obě části.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Pojedu jen na plantáži.Na Baha nepěstuji mám všude stromy.Kam dojedu tam budu-stonek nic moc,ZB nepotřebuji,rostlin dost.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Další stonek na několik dní a o tom to je, že dříve jsme si mohli stonek regulovat - kdy co spustit a jiné udržet, ale teď je stonek ve stádiu univerzálního systému a zřejmě dlouhodobě :sleepy: takže starší stonky i stonky z dalších akcí jsou stále někde mimo a jejich pomoc s výhodami je zcela náhodná, když to ráno odklikneme. Nevěřím, že někdo má čas si při špatné a sekající se hře hledat na stonečku svoje priority, co kdy má odkliknout :p

     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já taky začnu kokosovým pudinkem, tulidomek naplněný za 1 sk potom si rozmyslím jestli půjdu dál i když teď to není tak těžké jak to bývalo, potom stačí napěstovat 11171 čepelatka na dvou plochách to by šlo.
     
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak jestli jsem to dobře pochopila, nemusíme dělat přípravu,bo padátka jsou jen z chovů:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.