Historky ze stáje (6.1. - 11.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Historky ze stáje ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 6.1.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 11.1.2021 ve 14:00 hod
    Dostupnost: 21 level

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tulidomek po střechu plný, akci jedu naplno ;), sice stonek nic moc, ale šlechtící akce mám docela ráda
     
  3. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak jsem též naplnila " domek " .Superkrmiva je dostatek, tak ho trochu rozfofruji....:p:p:p
     
    -Jara05-, coneznam a sovicka64 tohle ocenili.
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    • Nepoužívej při psaní Caps Lock, na fóru se psaní velkým písmem považuje za křik a také se to špatně čte. Děkuji Skali
    SIKULKA SI EVOKU57 :) jA SOM HO ESTE NENAPLNILA ALE LEN CO DOPISEM IDEM NA TO O)))))
     
    coneznam a vrbovka tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No už jsem myslela, že se zvířátka navzájem omrzí, co jsem je tam nacpala za jedno eskáčko. Horší bude pohledat ten zbytek, TOPka a můj chtíč po Picollo bednách mi proluftoval stodolu, stáje a fčecko xD
     
  6. evinana

    evinana Znalec fóra

    Ahoj všem,
    u dekorací je uvedeno "po vypotřebování i nebe" je to chyba nebo ještě nevíte co budou dávat


    Edit: oki Dave, stane se :)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/21
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Šlechticí akce mám ráda a zvířena už čeká až bude moci opustit tulidomek ,do akce jdu ,každý stonek je dobrý.
     
    -Jara05-, coneznam a vrbovka tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsem dneska v útlumu,tak požadavky na akci zjistím až při zítřejším rozjezdu!:)
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ten stonek nic moc, ale tulidomek mám nacpaný od doby akce za 1 SK, tak ho zkusím provětrat.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana, to byl zase ten šotek, co nám tady občas řádí ;). Již je opraveno. Děkujeme za info.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    malanek70 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak já akci za 1 SK nějak "zasklila". Co se dá dělat, komu není z hůry dáno, za 1 SK nešlechtí. Snad jen udělat inventuru a zjistit, zda je skladem dostatek zvěře.
     
    -Jara05- a coneznam tohle ocenili.
  12. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Chápu to správně, že na kompletní vylepšení všech zvířat mi stačí 48 odznaků od každého typu (4 na jeden level, 12 levelů, bez duhového bonusu)? Pokud budou odznaky padat z každého chovu, tak to je na z minula komplet naplněný tulidomek a necelé jedno další naplnění, to je nějak jednoduchý, ne? :eek:
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    masinaka - ahoj, na splnění jednoho levelu u každé postavičky musíš dodat 4-6x (zaplnit všech 12 bodíků) ....
    - záleží, co chceš dodávat - já třeba u kočky použiju klidně hnědé čuníky, bo jich mám dost. To samé u netopýrů apod - záleží jen na tobě ;) Může to tedy být ještě méně.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/21
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    SK dost dotohohle idem:p
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Šlechtilo se za 1 SK? Tak to jsem asi pekla nebo obstarávala nenasytnou rodinku. No ještěže už je po vánocích a já zase můžu v klídku farmařitxD. No uvidím. SK nic moc, tak uvidím
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak tulidomek nacpaný, akorát mám jednu skupinu místo druhé, nevadí, SK dost, tak došlechtíme po startu...:p;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    jednak budu asi plnit až v neděli - napadají padátka pro souběžnou akci.
    Pak absolutně nechápu některé dodávky - 2x odznak, 2x odznak, 1x odznak. To by musel být někdo úplné ťululum, aby dával 2x odznak. Nechápu proč jsou takové 3 možnosti, ale možná bude jiná realita nebo něco nevidím
     
    -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce zas na pár minut ale proč ne lepší než nic :D Akorát chápu dobře že maximum hvězdičkových mincí je 240? Tím pádem pokud chci bednu za 150 mám už jen 90 mincí a musím se rozhodnout co si vezmu ---> Tedy není šance vykoupit celý obchod?
    Jinak šlechtění mám rád a od mého začátku farmaření to je asi nejúspěšnější akce pro mě :D
     
    ldivacka, romana68 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ahoj,
    akci začnu po zahájení, vypadá opravdu jako brnkačka. SK mám dost. Těším se, co napadá za zázraky.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tulidomek je nachystaný už dlouho.Ale jak jsem si přečetla o pár příspěvků víše tak nejspíš taky počkám do neděle a spláchnu vše jednou vodou ;).Ještě kdyby tak bylo i BB.
     
    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.