Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Historky z útulné stáje ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.12.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.12.2020 ve 14:00 hod

    Obtížnost akce:

    • lehká - zisk řádku
    • střední - splnění všech kroků
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. yozona

    yozona Pisálek fóra

    Koukám, že nás po Dožínkách nešetří o_O to je zasejc dodávek :cry:
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Kdo dělá klapky na uši ,nemám to v produktech
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak si budu muset asi pro dekorky zajít :) Nejdřív jsem myslela že vynechám, ale nedá mi to, ale bourat vodopády a mýtinu se mi fakt nechce, nuž co nadělám
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak nejvíce mě štve pěstování na Vodpádech, kde mám stabilně dekorky :cry:. Snad to půjde zvládnout i na jedné ploše, ale bonusy na Kole neŠtěstí se mi vyhýbají, tak nevím, nevím :cry:
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    koala.
    Klapky nakoupené. Žraločí zuby vyrobím.
    Zase bourat mýtinu, když jsem ji akorát zase postavila. Co se dá dělat. Křišťálové vodopády mi taky radost nedělají. Ještě jsem nedodělala úkol na otevření poslední části. Ale půjdu do toho.
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ciri13 děkuji:)
     
    coneznam, maribeja a Ciri13 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dekorky dobrý,tož dem do toho!:)
    Jinak mi také trochu vadí bourat vodopády, mám tam natrvalo 3 velkokapacitňáky a dekorace. Nu , co už včil.
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Mýtinu mám obsazenou a stejně tak vodopády. Zlikvidovat bych to mohla, ale pro tuto chvíli se mně opravdu nechce. Takže buď to zkusím na jedné ploše na farmě a na jedné ploše na bahamce a nebo ani nerozpěstuji. Na rozmyšlenou času dost, něco dlouhého kvůli padátkům dát můžu, ve stodole místa pro dlouhodobky dost.
    A zítra uvidím. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ty dekorky fungují jen x krát :), to znamená, že po vyčerpání už budou jen na dekoraci nebo ty bonusy 50% a další platí stále
     
    coneznam, maribeja a Veselka tohle ocenili.
  11. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Když už jsou zase vodopády a mýtina, tak alespoň kdyby padátka byla i ze stájí a výroben. To už nebylo hodně dlouho.
     
    sovicka64, coneznam a maribeja tohle ocenili.
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - po vyčerpání poskytují BZ/TBZ.
     
    coneznam a maribeja tohle ocenili.
  13. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,nějak jsem nepochopila to počítání bodů.Jestli potřebuju 12bodů,tak dodám 4x3 a je hotovo,ale to by bylo asi moc jednoduché.Tak co jsem blbě pochopila?Dík H.
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54 - abys posunula postavu o 1 level musíš získat 12 bodů. Za jednu nebonusovou dodávku získáš 2 body - tzn. 6 dodávek po 2 body a první postava se posune na level 1. Pokud dodáváš bonusové zboží, tak je to tebou zmiňovány 4 dodávky po 3 body, ale zase na posunutí postavy o 1 level. Každá postava má 11 levelů (tzn. 11x12 bodů)
     
    coneznam a maribeja tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    BZ a BBZ jsou i % podíly, ty ale podle toho nebudou, tak to akci odpískám a nemusím bourat mýtinu a vodopády ;)
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky vodopády a mýtinu nebourám, takže co bude, to bude, ale stonek by byl fajn, ať se daří.
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No,zkusím jen hlavní a plantáž a na stonek by to asi mělo stačit,bourat nic nebudu.Snad to vyjde;)
     
  18. -Eviana-

    -Eviana- Zelenáč fóra

    koaly
     
    malanek70 a coneznam tohle ocenili.
  19. burds

    burds Titán fóra

    Na mýtině mám zvěřince,výrobny a arboreta.Totéž na vodopádech.To mi fakt píchne.No nic jdu do toho
     
    coneznam a maribeja tohle ocenili.
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tyhle vychovávací akce mám ráda, vadí mi jen to bourání mýtiny a vodopádů. Mýtinu jsem skoro vybourala už teď kvůli Frappé, tam to tolik problém nebude, ale vodopády mám tak pěkně srovnané už dlouho. No, co se dá dělat, změna je život :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.