Historky od ohně I-VI (31.3. - 6.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Historky od ohně I–VI ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 31.3.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 6.4.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: Farma 3

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá na to ....
     
  2. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Do akcie idem. Úspešnú hru. ;)
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na akci se těším, jednodušší než hledání předmětů 8)
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Jejej to zase budu stále koukat, co se bude pěstovat a co bude padat na další den. Nejsem schopná si to zapamatovat:wuerg::DJinak stonek dobrý, je pěkně na jeden den.
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Padátka jsou z hlavní - budu sázet laskavec, pěstuje se na divoké, tak by neměl být problém.
    Počty vcelku rozumné a stonek stojí za to.
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vidle a buřty přípraveny,není co řešit ;)
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu.Určitě je to lepší než velká honička která mi nikdy nejde
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Chápu, že je asi stále složitější nalézt vhodný název (nejen pro akční) plodiny, nicméně není matoucí název Lesní jahoda?
    Ptám se kvůli tomu, že jednu Lesní jahodu již na Farmeramě máme (tedy alespoň hráči s levelem >=118 )...;)
    [​IMG]
    Do akce pochopitelně jdu, ve 14 hodin oseji na Hlavní louce laskavec, zaleji a zítra děj se vůle Boží...
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, do akce také jdu a už se těším. Stonek se mi líbí. Všem, kdo se do akce pustí přeji hodně štěstí. Pěknou středu přeji :)
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Prosím o kontrolu - snad nebude moc chyb:
    I. - zápalky = 285, vejce = 36
    II. Lesní jahoda = 2060, kopřiva= 2050
    III. Lesní jahoda = 2000, průzkumnický nožík= 300, mlok oranž.= 21
    IV. Máčený marshmallown = 1350. chřest = 950
    V. Máčený marshmallown = 1330, Marshmallown = 350, včela = 40
    VI. Šťovík = 1970, levandule = 1400

    Tak ať se daří!!

    johankai65 - díky- včelky jsou doplněny.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/22
  11. huttovasylvia61

    huttovasylvia61 Zelenáč fóra

    prosim o odpoved,ako získam koprivu
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím vespolek, vše poznamenáno, všeho potřebného mám dost. Jen nasbírat padátka. Tak ať se všem daří.
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Akce vypadá hezky, ale zase strašná honička.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, kopřiva je u SK lokace bodliak ;)

    upload_2022-3-30_15-17-36.png

    a další možné záludnosti :
    Mlok oranžový - Salamandra
    Chřest - Špargľa
     
    Naposledy upraveno: 30/3/22
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojky, je to spočítáno přesně na chlup ;):D Takže celkem bude potřeba na dva dny
    akční Lesní jahody 4060 a
    Máčeného marshmallownu 2680

    Pohodová akcička, kvůli 285 zápalkám dnes ani nebudu předělávat hlavní louku, ono se to do zítra nezblázní i kdyby na to mělo padnout pár SH. A když tak nad tím přemýšlím, tak možná zítřek úplně vynechám a začnu plnit až v pátek ráno. Dekorky se dají získat 2x, jako obvykle u jednodenních akcí, takže na stonek není nutně potřeba všechny dny splnit. Na stonku se mi líbí nová bedna, už to nějakou tu inovaci s krmením chtělo :)
    Krásný a úspěšný den ;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na Divoké pěstovat co to dá, na Hlavní dlouhodobky... To bych měla zvládnout i s pracprocesem, který je poněkud časově nestabilní a tudíž přístup k wifi i domácímu kompu bude omezený. Zkusím, však nejde o život xD Ale ten řádek se mi tááák líííbí :)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) tuto několika denní akcičku vynechám, když chodím na večer z práce, stoneček je na BZ/TBZ stájí a ty mám jen na bahamce :p jó kdyby byl +1 na stáje, to bych i ponocovala a pustila i SH chlup xD

     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - vďaka za preklad,s ostatným nemám problém,ale chřest !!!,ten mi dá stále zabrať! :p
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Vypadá to na pohodovou akcičku. Tak zítra jdu na to. Pěstování toho moc není a ostatní mám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.