Historky bazénového žraloka (22.7. - 29.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Historky bazénového žraloka ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 22.7.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 29.7.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Již zodpovězené dotazy
    Kde vezmu plovací květinu ?
    - Plovací květinu dostaneš jako odměnu při stavbě skokanské věže - viz info ve
    FAQ k akci

    Hvězdičkové mince budou po skončení akce Historky bazénového žraloka vyměněny za 29 BZ a 20 Kr.
     
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Bedňa z hnojom sa vždy hodí!!
     
    coneznam a raddre tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kua, kdyby to nebylo potřeba na ty bublinky, tak na to smolím, na spešl plochu zapomínám pravidelně jako na děsivku xD
     
  5. stavra

    stavra Rádoby autor

    To je guláš :)
     
  6. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Pěkné pěkné, vidím to tak, že rychle vymlátím z kytek čepice a pak naházím na hlavní stromy, které stejně potřebuji, na mince. A zbytek na akční ploše, takže ten mě netrápí :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak ja nevim. Ze neni mozne pouzit superhnojivo, to mi ani nevadi, alespon usetrim. Ale znamena to taky, ze MJS tam taky fungovat nebude?
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazova - ahoj, na speciální akční ploše MJS taky nefunguje. Lze použít jen vodu a hnůj.
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    njn,tak to je teda narez,ale po dlhsom case budem hrat tak ako vsetci,ziadna rychlost,a ja tak rada dokoncujem vsetko rychlo xDxDxDxD
    ale vitam tuto zmenu;)
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Už jsem si nafoukla gumovou kačenu,zítra na startovní blok ...vodní nudle,mám rýmu,ale to se asi nepočítá :D
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Spesl plochu nemam rada, ale akce je soucasti Aqua manie, takze holt jdem do toho,... na hlavni pujde hortenzie (pripadne pak okamzity safran) na cepice, cimz se splachne plovaci kvetina (to zas bude stiznosti typu: "nemam druhou akcni kytku") :p a po ni uz XXL stromy.
     
  12. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Není mi jasné, jak z 18 polí dostaneme 25 ks akční rostliny.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    VivianLive - ahoj, velikost té plochy je 18 pidipolíček. Položená pole nemusí být jen velikosti 1x1, ale klidně i 2x2, nebo 2x1.
    Asi takhle:
    plocha1.png výnosy na poilích.png
     
    Naposledy upraveno: 21/7/20
  14. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Asi jsem trochu nechapava, ale radsi se jeste zeptam.. ta prvni pestovaci plocha bude odemcena, az akce zacne a nepotrebuju nic dodavat, je to tak?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazova - ano, je to tak.
     
    malanek70 a jeannette.mrazova tohle ocenili.
  16. raddre

    raddre Vévoda fóra

    pokud jsem dobře pochopila FAQ, na noc dát na hlavní časově nejdelší plodinu, pokud mi nenapadá 160 ks čápek, použit buď skleníkovou nebo šlechtění (genetiku získám i bez BB), na plochu dát stromy kvůli hvězdičkám, za ty si budu kupovat kytičky, čímž bych mohla akci uspíšit
    VivianLive, těch 25 ks dostaneš na začátku akce od systému, z polochy č.1 dostaneš vždy jen 18 dalších kousku, ať si tam dáš jakákoliv políčka
     
    evik.chemik tohle ocenil(a).
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pro všechny - těch 25 ks vodní nudle (akční rostlina) je uzráto na poli č.1 - vy si je musíte jen posbírat a znova zasadit.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    na prípravu nasadím 23 a 22 hodinové stromy, na 160 čiapok použijem SH a okamžitý zber, vrátim stromy, otvorím obidve plochy, v bazénovom obchode prikúpim rastlinky, a už len čakať, ak som to teda dobre pochopila, cez víkend budem mať prestoje, spešl plocha mi teraz nepadla vhod, ale stihnúť sa to musí :D;)
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Tak opět tu máme inovaci zisku akčních rostlin :music:
    Já si dám na 100 políček hortenzii, na zbývající ploše už jsou stromy na mince, abych si mohla začít hned rozpěstovávat i druhou akční kytku, zbytek čepic dořeším případně šafránem, nasadím tajemné sazeničky a po nich půjdou nejspíš xl stromky do rána a pak se uvidí podle toho, jak to bude padat :p:D
     
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No vypadá to velmi zajímavě aspoň nemusím nic bourat no plavky jsem letos ještě nevyužil tak do toho.

    Tak mám všechny bazény konečně napuštený tak ted to snad půjde lépe to bylo kbelíků co jsem se natahal.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.