Herní funkce (3.2. - 6.2.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou z následujících herních funkcí máte nejraději?

  1. A: Kolo štěstí

    32.3%
  2. B: Magický stonek

    8.7%
  3. C: Tržiště

    12.3%
  4. D: Družstvo

    18.3%
  5. E: Farmářský dům

    1.2%
  6. F: Mlýn

    1.0%
  7. G: Pošta

    0.5%
  8. H: Řemeslnická čtvrť

    4.6%
  9. I: Strom moudrosti/Starověký opičí chrám

    1.2%
  10. J: Nedokáži se rozhodnout

    19.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k herním funkcím. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 6.2. v 18:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, jaké jiné herní funkce byste ve FARMERAMĚ uvítali apod. Děkujeme.
    [​IMG]
     
    nanyblacks a helenka1951 tohle ocenili.
  2. honzi

    honzi Komisař fóra

    Kolo Štěstí: Mám ho rád, protože všechno, co na něm z denních pokusů vyhraju, je prostě zadarmo... Pokud mám párty lístky, tak ty odměny za to opravdu stojí
    Magický stonek: Ano, řádky jsou super, jsou tam ale ty dekorace znevýhodněny - na ploše by daly více BZ nebo Kr, ale lepší, než je mít v inventáři. S tímto množstvím řádků by to ale opravdu chtělo přesouvání a kombajn.
    Tržiště: Můžeme nakoupit prakticky cokoliv - cokoliv, co máme odemčeno. Líbilo by se mi, kdybychom tam alespoň mohli kupovat a prodávat SK, když už jdou i parfémy.
    Družstvo: Získáváme různé odměny za dodávání věcí, to se mi líbí. Zakázky téměř neplním a komixová knihovna je naprostá blbost - vyprázdnění stodoly za skoro nic.
    Farmářský dům: To ani nevím co je :D Kecááám, ale vůbec tam nechodím, možná že kdybych byl mentor, tak tam chodím, ale mentor nejsem...
    Mlýn: Můžeme v něm mlít krmiva pro naše zvířata - prakticky nezbytný. Můžeme v něm mlít SK, ale jen na farmě - proč ne na BAHA?
    Pošta: Super, můžu napsat komukoli, ale ten limit je omezující, třeba když píšu všem svým sousedům, když domlouvám výměny při O&D a další takové případy.
    Řemeslnická čtvrť: Super věc, krmě Alchymisty, kterého lituji, že jsem odemkl... Produkty v ostatních řemeslech mají dobré bonusy, tady mi prostě vadí jen ten Alšík.
    Strom moudrosti / opičí chrám: Jo,super, můžu odemknout spoustu věcí, ale u Chrámu mi strašně vadí odemykání místností za ZB a jejich omezené získávání.

    To je asi vše, co k tomu mohu říci...
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nějak moc nerozumím tomu, k čemu je takové hlasování dobré.

    Mimochodem v ofi oznámení je chyba, asi to mělo být od 23.1. do 6.2. ?
     
  4. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    Kolo Štěstí: Mám ho rád, vzdy se tesim co se vytoci. ceny jsou ale dost slabe. vic SK, kdyz se ted tak slechti, moznost ziskat recepty... atd.
    Magický stonek: super, hodne pomaha v postupu hlavne ted na Baha, ale vadi mi nemoznost schovat si nektere rady. stejne tak mi vadi ze pokud se mi nepodarilo ziskat nejakou dekoraci v ukolu rada je zobrazena. myslim ze by bylo vhodnejsi mit radu na stonku vzdy az ke vsem dekoracim
    Tržiště: nemam vyhrad. mozna jen bych snizil pocet zakazek zadane jednim uzvatelem, pet uplne staci.
    Družstvo: dlouhodobe cile jsou dobre. vice casovych a sem tam nejake dalsi. treba i odstupnovanych. odemknout vzdy k nejakemu postupu do 70lvl., 75, 80, 85, 90 treba dasli ukol kde budou polodiny i z prvnich levlu. komixová knihovna je naprostá blbost - pridavam se.
    Farmářský dům: To ani nevím co je. ze budu mentorem uz mam dlouho a stale. nic. tak nevim. nejak nechapu prinos. stejne tak sklenik vylepsit hnojivo? myslim ze to je zbytecne komplikovane... ale mozna jsem to jen nepochopil
    Mlýn: nezbytnost, ale vadi mi doba mleti urcitych krmiv SK trva opravdu dlouho. i pocet u nekterych krmiv a odtrzeni od reality - skoda
    Řemeslnická čtvrť: no receptu dost, ale dalo by se zapojit i treba do ukolu. ziskat recept a pak jej pouzit zde na odevzdani do ukolu...
     
    Vefka1 tohle ocenil(a).
  5. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    To je ale nesmyslná anketa :( Tyhle funkce jsou nutné všechny, a kterou mám třeba já nejraději, se nedá tak lehce říct, protože potřebné jsou všechny. Asi nejvíc teda jedu po stonku v nebi, ale to spíš z plezíru, abych měla všechny, než z nějaké extra náklonosti :D Stejně všechny nemám (chybí mi asi 2 nebo 3), ale i tak už se mám čím vytahovat :D :D
     
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hlasuji pro kolo štěstí:)
     
    pajaable a lacrima tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také nějak nechápu smysl téhle ankety!Dal jsem za J .
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  8. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Taky trošku přemýšlím nad smyslem tohoto hlasování, ale já osobně si dovedu představit farmu bez kola štěstí, farmářského domu nebo stromu moudrosti, ale neumím si představit farmu bez tržiště a mlýna. Co by to pak bylo za farmaření?
    A ty ostatní nám zpříjemňují hru.
     
    danielaloblova a terkacheerka tohle ocenili.
  9. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    mam iba ja taky pocit, ze tie ankety su cim dalej tym nezmyselnejsie?
    aka bude dalsia? ...ktoru plochu mame najradsej?
     
    danielaloblova tohle ocenil(a).
  10. romana..73

    romana..73 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    naprostý souhlas, díky už není co dodat
     
    danielaloblova a terkacheerka tohle ocenili.
  11. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Komixová knihovna opravdu bolí. Když to vzniklo 2x jsem to já hňupík udělal. Od té doby jisté jsem tam ani nebyl, i když vznikl nový komix :D
     
  12. Vefka1

    Vefka1 Pisálek fóra

    Myslím, že otázka by měla znít spíš, kterou z těchto věcí máme nejméně rádi, je zbytečná a chtěla by vyměnit za něco užitečnějšího ( nebo raději úplně zrušit ). Odpověď by nejspíš byla jednoznačná - farmářský dům. Jediná naprostá zbytečnost. Zbývající položky jsou pro hru nezbytné. Co je takový malý luxus, tak je ranní bonus za přihlášení a lístek do kola štěstí - sice jsou odměny obykle BZ nebo pár krejcarů, někdy mě příjemně potěší nějaký šlechtěnec. Zbývající položky jsou pro hru nutné.
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Tato anketa je o ničem , nevím co tím chtěl básník řício_O
     
  14. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    otazka by mala byt skor "kterou z nasledujicich hernich funkci mate nejneradeji ? "
    ale v tom pripade tam chyba moznost K - komixova knihovna
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  15. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    když už si musí vybrat tak kolo štěstí ,
    nevím čím mi mi každý den překvapí, proto se na něj těším a když je nějaký party lístek tak se těším ještě víc,
    pak tržiště bez toho by to nešlo vůbec
     
  16. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    Kolo štěstí je super jen mi vadí levandulová marmeláda, které mám už tuny. Je mi na nic. Nejraději vyhrávám šlechtěnce :)
    U stonku mi vadí, nepřehlednost a vždy hledám speciální funkce třeba na šlechtění nebo na strašidelné dny.
    Jinak dobrý :)
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    • Zbytečné zahlcování fóra. Pajda361
    *** odstraněná zbytečná citace. Pajda361

    pokud nemáš ještě pátý stupeň u marmeládníka, můžeš je využít na jeho vylepšení, každý den až 5 a nebo je samozřejmě můžeš prodat na tržišti ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/15
  18. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    1. A: Kolo štěstí - Super, ale zrušila bych omezení 5ti zatočení
    2. B: Magický stonek - Super - jen by neškodila změna řádků podle úvahy hráče a sklizeň kombajnem
    3. C: Tržiště - Super- taky jsem pro snížení zakázek na 5, ubylo by vtipálků, kteří dají 10x 1 kus
    4. D: Družstvo - Farmářské úkoly - super, Zakázky - dobrý, Komiksová knihovna - totální propad
    5. E: Farmářský dům - víceméně zbytečný.... na mentorství čekám zbytečně od začátku
    6. F: Mlýn -Super, bez krmiva to prostě nejde, jen by se mělo dát mlít SK i na Baha
    7. G: Pošta -Super, jen nechápu to omezení
    8. H: Řemeslnická čtvrť -Super, pouze Alchymista se nepovedl
    9. I: Strom moudrosti/Starověký opičí chrám -Super, jen u Opičího chrámu se mi zdá otevření další místnosti za ZB nesmyslné
    10. U této ankety mi chybí možnost výběru více variant a nedokážu se rozhodnout je zavádějící
     
    Naposledy upraveno: 6/2/15
    kkaja90 a honzi tohle ocenili.
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkujeme všem hlasujícím za provedené hlasování a i za vyjádření Vašich konstruktivních nápadů. Hlasování je tímto ukončeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.