Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG] ..:: Halloweenský lov příšer ::..[​IMG]

    [​IMG]

    Začátek akce: 26.10.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 1.11.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nová minihra! :D
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nová minihra vypadá zajímavě, logiku mám rád. Ale na floreňák nedosáhnu, body do sezóny nehoním, takže si asi jenom budu užívat.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    JJ, novinka a tu si zahraji ráda, i když stonek nic moc, tak se do akce pustím ;)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Florenovník láká, ale asi se k němu nedostanu :(. Každopádně do akce jdu a těším se.
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Do toho! Nova hra vypada zajuimave, aspon pre mna, tiez mam rada logiku a rada kombinujem a obycajne mi to ide. Dufam, ze zvladnem to a ziskam vsetky odmeny, aj ked som ista, ze bude treba aj vela pestovat a dopredu tazko povedat kolko presne.
    Inak na riadok budu potrebne 19 475 rastliny a 1189 padatka, ak sa nemylim.
    Pekny den!
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Konečne niečo nové.
     
  8. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Hra je docela sympatická, je to něco jiného ;)ale ten florenový strom za 6 000 000, to je docela síla a už teď vím, že na něj nedosáhnu. Čekám na něj už velmi dlouho, ze žádné piccolky mi nikdy nevypadl a z akcí bohužel nemám štěstí. Takže nevím jestli se ho vůbec někdy dočkám, Dodnes nebyla ani možnost tento strom zakoupit, k čemu nám jsou kvanta banánů, když se za ně nedá skoro nic koupit.:oops:
     
  9. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    velice zajímavá hra, uvidím jak se bude dařit, těším se
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ehm. vidím dobre, že florenovník? o_O
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    S velmi dobrou strategií je podle mě reálné dosáhnout na Florenový strom za 90 her. S velmi špatnou strategií to budou stovky her. Takže v nejlepším případě to vychází mnohem lépe než Velká honička. ;)
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Uvidím, kam se dostanu, snad aspoň "základ" = stonek dám. Praděti mají prázdniny a potom přijedou na svátek + víkend i jejich rodiče a to moc s farmou nejde dohromady, ale budu se snažit. Florenovníky mám už 3 a tak to zas pro mě není až takové lákadlo.
    Všem, kdo se do akce pustí přeji hodně štěstí v nové minihře.
    Pěkný den a pohodovou hru Vám všem!!:D
     
  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Obtížnost akce střední.No nevím.Do akce se pustím a jsem zvědavá,kam až dojdu.S velmi dobrou strategií,jak píše Dob,to jde udělat do konce.Což u mě je problém.Hezký den.;):);)
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    nová hra se mi líbí,také mám ráda logiku,takže si zahrajeme,hurá do toho i když stonek je na nic,beden máme hodně...:D
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To zas bude zdlouhavá minihra!o_O
    Achjóóóóóó!:wuerg:
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak už vidím, že na florenovník nedosáhnu, neb v takových hrách nemívám vůbec štěstí na zisk nějakých výrazných bodů, ale do akce se samozřejmě zapojím.
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    No já nevím, ale mě se to zdá nerealné jak píše Dob 90 her to by se muselo každou hru dělat za skoro 67 000 bodů a to se dá tolik udělat?
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak jsem potěšena novou minihrou a už se na tuto akci moc těším ;). Logické hry mám ráda, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde :D. Mně se odměny líbí. Stoneček je fajn a další výhry za mne také super. Na farmě vlastním 3 florenovníčky, ale pokud bych byla šikovná a dosáhla i na tento florenovník ... vůbec bych se nezlobila ;):inlove:.
    Každopádně zítra budu na startovní čáře a hurrááá na to. Všem, kdo se do akce pustíte s jakýmkoliv cílem, přeji vám hodně farmářských úspěchů a fajn hru ;). Hezký den všem :)
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. kdyby se to nedalo, tak o tom nepíšu. ;) Nicméně to určitě nebude případ velkého množství hráčů, jelikož je to nová minihra a bude potřeba si ji nejprve pořádně vyzkoušet.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No nazdar, tak jsem z toho víc vyděšený než ty příšery :D.
    To akční okno zřejmě nebude pro všechny stejné (složení příšer), tak zase z větší části náhoda, kdo se na mě zašklebí, ale dobrá novinka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.