Hadí oči na pískovišti (9.3. - 15.3.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hadí oči na pískovišti::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.3.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 15.3.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Huráá, kostičky, ty mám ráda!

    Potřeba 10 240 akční a 640 padátek na získání stonku
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Prckové na pískovišti zřejmě ještě nemají věk na hazardní hry ??? já ano,proto mohu s klidem vrhat ;)
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    beruškoKolchozničko, to víš, co se v mládí naučíš..... xD
    Na kostky se vždycky těším :)
    Ať se všem daří ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vida, tady je čas od 10 - 22 h, pro mě konec lepší než dnes. Zazpíváme si A co děti, mají si kde hrát....na farmě ano i dospělí.
    Edit: Začátek je od 14h opraveno ve FAQ.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/22
  6. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Super. Kostičky já rád. Hazard tedy nemusím, ale tento farmářský ano. Takže bez ohledu na odměny, do této hry se pouštím. A navíc: zima stále v plném proudu. Takže pěkně doma v teploučku u farmičky čekám na jaroxD
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    65 hodů na dekorace a řádek, 75 na 1500 mincí za Piccolky. Tak snad to napěstuju :)
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Jsem sice ještě v rekonvalescenci, ale kostky snad ještě zvládnu :music: Pěknou hru všem ;)
     
  9. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Hod kostkou mi sice moc nejde, ale stejně mě baví! Odměny vypadají slušně, tak šup do toho!
    :)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie teraz pôjdem.Sadí sa síce iba na hlavnej ale to mi nevadí,len ten začiatok akcie o 10:00 hod aby som neprepásol ak je ten čas správny;);).
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Omlouvám se za mystifikaci, akce začíná normálně ve 14:00 hod.
    Vloudila se mi tam malá chybička :)

    Děkuji

    Fajn hru pezt
     
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Na akci se už těším,hazard mě baví.Pěkný sluníčkový den :)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak to už vyzerá lepšie s tým časom;);).
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Kostky mi nikdy nešly ale moc mě to baví. Tak hurá půjdeme si vrhnout:p;)
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..takže si dám poctivú prípravu na získanie šťastných kociek, 23 a 22 hod. vŕby, ak by to z nich dobre padalo s urýchľovadlami na ponožky stromy otočím, ešte tam bude aj babyboom, kde šťastné kocky padajú, malo by to ísť - vykúpiť ten obchod:D, aj keď od piatku do nedele budem mať prestoje, nech sa vám darí;)
     
  16. Štika

    Štika Mistr fóra

    Kostičky můžu, akčního je tak akorát na jednu plochu, přišetřené SH a ZSH tak to půjde dobře. Odměny dobré,hlavně nezapomenout připravit na pajdátka. Řádek nic moc.:)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Kostky mi posledně docela šly. Snad se bude dařit i tentokrát. Škoda, že se pěstuje jen na jedné ploše. Zas kdyby bylo ploch více, je potřeba více plodin na základ/stonek. Už jsem uklidila želvária a šoupla pidipole s hortenziemi.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vidím to na 75 her a nazdar bazar. Ani růžovej chlívek mě nepřesvědčil dál pokračovat,natož strhat kolo štěstí.:wuerg:
    Na kompletní splnění celé akce bych to viděl tak na 180 až 200 her.o_O
    Jako přípravu jsem zvolil nejdelší stromky: břízy,skvrnité vrby a vrby jívy.
     
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak jsem hlavní osela laskavcem, tak mám jistotu 100% padátek, na stromy se nespoléhám a zítra uvidíme. Všem přeji šťastnou ruku ve hře
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já ještě doplňuju krátké rostlinky na Baha i na farmě, dokud mi běží 200% bonus ze včerejška. Až dojde, zaseju asik rákosí, s pokrácením od Alchymisty; z pohanky mi to dobře padá jen na poho s bonusem, přídavnými surovinami a řádkem xD A o stromech se raději nebudu šířit, vulgarity sem nepatří ;) Ale to půjde; na jednu plochu to není taková hrůza, jako při ukončené akci na hřbitově s rozdílným časem pěstování a pořízením rostlin na dvě plochy.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.