Hadí oči (3.3. - 9.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hadí oči ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.3.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 9.3.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední/vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Alice tohle ocenil(a).
  2. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Hurá do toho, kostky mi docela jdou.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu ;) Piccolo bedna láká :D a body sezóny taky nejsou k zahození :p Uvidíme jak to půjde :music:
     
    Naposledy upraveno: 2/3/21
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce mě nezklamala celkem 5x piccolo bedna myslím a docela dobrý odměny a dekorky :) Takže je to jasný nějakých 700 PL připraveno takže tak 300-350 na tuto akci, kaštanový řádek taky bude a SH je přes 5 tisíc takže zítra hurá na to :p
     
  5. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Len dúfam že budú padať lepšie kombinácie ako naposledy!!
    Pozerám že nie je riadok, len pluskové dekorky ktoré nejdu umiestniť na ihrisko pre maznáčikov. No ešte že ich je kam umiestniť.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/21
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    No :D takže vzhľadom na to, že už z predchádzajúcich akcií kde sú debny Piccolo len lákadlom pre hráčov aby čo najviac utratili na akciách viz. posledná akcia s romantickými debnami kde to padalo totálne mizerne ostanem aj tentokrát skeptický a pôjdem len zľahka. Vidím to reálne na 3 bedne piccolo takže po ich získaní akciu ukončujem. Ďalšie body do sezóny sú len + navyše. Miniem maximálne 300SH a zopár vrtuliek na rozpestovanie inak nič. Chcelo by to už nejakú poriadnu akciu kde budú odmeny o ktoré bude záujem a nie len nejaké lákadlá.
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) do akcie sa pustim,piccolo 5x -urcite potesi, uvitala by som aj stonku,ale ked nie je -nevadi
    hra sa to len na hlavnej luke,takze na divokej si mozem doplnat co mi chyba ;)
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj kostky mě baví a pojedu také zlehka,co bude to bude,všem hodně zdaru...
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsem tedy zklamaný.Hlavní odměnou dekorace na x použití s bonusem který ani nevyužiju?!? Fakt trapný! Opravdu nešlo dát ještě stonek,kde bych pak tak ůžasný dekorace narval?!? Bedny Piccolo už mi také tak neberou,bo kloudný dekorace už mám asi navěky vybraný. o_O
    Jediný pozitivum vidím v bodech do sezóny.:)
     
  10. cudla

    cudla Pisálek fóra

    prosím k čemu slouží štastná koska děkuji
     
    Helena1313, danielka0000 a miloun tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chtěla jsem si dát pauzu, ale jelikož jsou tam body sezonních odměn, tak do akce jdu ;), ale pozvolna, nebudu to hrotit, mi také z beden Piccolo nic solidního nepadá, tak na co velká snaha. SH jen minimum, musím šetřit na lepší akci s lepšími odměnami
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cudla

    Pokud budeš nějaké šťastné kostky mít můžeš je použít při mletí poháru s kostkami, je tam nižší potřeba akční plodiny a akčního padátka
     
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Zdravím.
    Pro mě nelákavá akce,stonek chybí a dekorky není kam dávat,bedny jsou asi takové překvapení jako tajemné stáje,takže nebudu nic hrotit,co stihnu,to bude.
    Všem co do toho jdou držím palce.
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Měla jsem pauzu,tak do akce půjdu.Ale polehounku,abych nezavařila notas.Můj už neunesl ten kalup a odešel na věčný odpočinek.
    Tenhle je už starý pán,který má rád svůj klid,tak nesmím divočit :music:.
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě rozjedu, ale hnát se za bednou Piccolo kvůli vílímu horkému pramenu nebo věčného lovu pokladů - opravdu ne.
    Určitě chci splnit 65 her - 10400 akční kytky - je to celkem dobře splnitelné, bez zbytečného honění - jsem doma, tak není problém se sklizní.
    A kdo bude chtít získat všechny bedny - ať se mu daří!!
     
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    když tak na to koukám tak se vyplatí šlechtit, je tak potřeba méně rostlin i padátek
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To sice ano,ale vypadnutí kostky je velice malá pravděpodobnost!:wuerg:
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja pôjdem poľahučky koľko urobím toľko bude.Piccolo debny zatiaľ čo boli v akciách nenadchli.Čo už keď aj koleso nešťastia mám rozbité.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/21
  19. surio

    surio Pisálek fóra

    ... a ty hvězdičkové mince se dají získat jak?

    pardon, slepýš :) už jsem to našel
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Chtěla jsem si dát pauzu a nahnat zásoby, ale vzhledem k tomu, že je akce jen na hlavní farmě, tak zkusím, co půjde. V odměnách jsou vzácné výrobny a farmářské mince, ale hlavně body do sezóny. Potřebuju se dostat k těm plchům :D Všem přeji hodně štěstí v kostkách ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/3/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.