Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. stakulinka

  stakulinka Zelenáč fóra

  dobrý den , já nevidím ,že akce probíhala,co se děje?
   
 2. rampusak

  rampusak Veterán fóra


  Dobré ránko po velmi dlouhé době. Akce si vybírám a někdy dlouhé měsíce jen syslím supr hnojivo a vrtule do stodoly. Jde to, zkus to. Taky jsem si nedovedla představit že bych nějakou akci nevynechala, to v době kdy byly max. 2 akce do měsíce. A pak? Pak jak začalo RT valit jednu akci za druhou mě přestaly akce bavit. Vyberu si pár do roka, královnu a házení sekyrkou a na zbytek kašlu. A jde to. Je mi hezky konečně i bez toho aniž bych na farmu vlezla víc než 1x za den. Máme nový přírůstek, mopslí "potvoru Adélku". Je všema mastma mazaná a dokázala zacelit tu obrovskou ránu v srdíčku co mi udělal nečekaný odchod Adinky. No i tak, jsem skoro vyléčená ale hadí oči nepojedu. Tak se držte vy odolní a skalní. A hodně zdraví všem. Martina :)
   
  Naposledy upraveno: 25/11/21
 3. Petriša

  Petriša Aktivní autor

 4. Trepifajksl

  Trepifajksl Hvězda fóra

  Ahojky, mi by úplně stačilo, kdyby se akce prodloužila o dva dny. Těch 9 pl , které jsem protočil, jsem měl z beden, takže žádná křeč...:p Jen ta zapomětlivost...-.-
  Včera jsem tu řekl, že hodím sebe a knihu na gauč, což jsem učinil . Ovšem ! Zasadil jsem červenou řepu i na hlavní(! ) a klíďo píďo četl až do jedenácti večer. Samo s nějakými přestávkami- mám ještě MLF. No ráno jsem sklízel farmu - kvůli jedné louce nebude stát vše ostatní. Mno a pro jistotu jsem mrkl na tu hlavní. Super červená řepa... :mad:Stálo mi to 202 SH a vodu s hnojem a samo vánočku s nevinností. Ale, hortenzii ještě pořád potřebuji, také sezona něco zbaští - no problema.;)
  Tak po druhé hodině se přijdu mrknout na druhý start. Ovšem, pokud nebude... Asi ty hodiny na gauči budou pokračovat.
   
 5. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Trepifajksl, už jsem se lekla, že si pokropil řeřichu, pobavil jsi mne díky za hezčí den xD
   
 6. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Stejně je fajn, že fórum existuje - Trepifajksl - úžasný zážitek, aspoň nějaká radost, i když z "neštěstí" druhého (ale na druhou stranu, nejde o život), ale určitě lepší, než-li nabídky v Akcích, kde jsem věřila, že bude zpráva kdy..., jak..., začnou Hadí oči.
   
 7. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Už druhý den mi na dvou plochách rostou bylinky na padátka. Sklidit nebo ne, Hamlet by možná věděl, já ne:eek:;)
   
 8. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Už bych Hadí oči ani nedávala, páč by to zasahovalo do Dožínek, leda, že by je RT posunulo .... tedy, jestli vůbec nějaké Dožínky budou. xDxD
   
 9. zejdy66

  zejdy66 Stará škola

  No škoda,že není ještě žádné info,ale akce by se dala stihnout,kdyby dali více ploch na pěstování.Snad to dnes začne,kostky mám ráda.Hezký den ;)
   
 10. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  No ono vzhledem k tomu, že nevíme, jak mají dožínky naplánované, co se týče pěstebních a vyskakovacích ploch, si dovedu představit i situaci, kdy Dožínky budou probíhat na všech plochách kromě Hlavní louky (pravda bylo by to nečekané), takže by de facto ani k žádné kolizi nedošlo. Hlavně by ale měl RT sdělit závazný termín začátku akce Hadí oči, abychom měli alespoň rámcovou představu, jak jsme na tom... abychom nebyli jako děda ze Samoty u lesa ("na podzim sklidím a již nezaseji" aneb v našem případě "někdy v týdnu oseji a již nikdy nesklidím").
  Snad se to nějak co nejdříve vyřeší...
  Stejně by mě ale zajímala (technická?) příčina problémů.

  Jestli to nebylo jinak? - Stačí si uvědomit, že pár těch druhých padátek ze šlechtění sráží na polovic potřebné množství akční plodiny i těch hlavních padátek... a to mohlo mít důsledek na ekonomiku hry (pravda se spotřebou SK, ale někteří hráči jej mají z různých beden tolik, že ho již nejen nemelou, ale ani nenakupují) - a povídání o hledání a odstraňování problémů a příčin může být jen jakási výmluva, aby hráči nepřišli relativně levně (s využitím polovičního množství komodit pro mletí vstupenek ke hraní kostek) ke všem těm odměnám vpravo (RT samozřejmě počítá, že někteří šílenci /i já mezi ně občas patřím/ se nechají zlákat a jdou hlava nehlava za cenami vpravo, na množství výdajů nehledě).
  Nu co - počkáme a uvidíme...
   
 11. papulice

  papulice Baron fóra

  ahoj tady se dělá mrtvý brouk,poslední info včera,hráči mají právo se dozvědět,kdy akce začne!!
   
 12. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  ahoj, papulice, mrtví brouci jsou v Hamburku a v Číně, zkus to tam 8) Kdyby naši modíci něco věděli, už to tady visí :)
   
 13. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Jakmile dostaneme informaci o tom, kdy akce začne, tak se o ni s vámi určitě podělíme. Bohužel v tuto chvíli neznáme ani přibližný čas ani datum spuštění.

  A abych se vyjádřil k některým spekulacím, určitě není problém v tom, že by štastné kostky narušily ekonomiku hry, když mají padat s nízkou pravděpodobností a SK je stále mnohem cennější komodita než SH. Navíc to tak fungovalo i minule. ;)
   
 14. libakos

  libakos Hvězda fóra

  Řekla bych ,že máme opět den klidu,pošlem dárky,zkouknem ostatní pole .Vždyť je to jedno ne,oni to nějak uspořádají a dají vědět den dopředu tedy snad;)Škoda,že včera dopoledne kupony aktivované na vedlejškách nejdou vypnout;)
   
  Naposledy upraveno: 25/11/21
 15. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  No já třeba šlechtím jen v nejnutnějším případě, takže se mi SK z beden víceméně hromadí, zatímco u SH to mám podle hesla "lehce nabyl, lehce pozbyl"... čas od času jsem se dostal s SH i pod 500 kapek (v důsledku neustálých akcí, občasného vytočení bonusů a hráčské chtivosti), takže pro mě SK nepřestavuje takový problém (navíc výsledkem šlechtění jsou nejen padátka, ale pochopitelně především šlechtěnci)...
  Nechtěl jsem nijak spekulovat... stejně by mě ale zajímalo, v čem ty technické problémy spočívaly - tak trochu částečně do IT (a do jaderné bezpečnosti a spolehlivosti ovšem) dělám, takže jde v mém případě tak trochu o profesní otázku... ;)
   
 16. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  jan.svatek, nech to koňovi, má větší hlavu ;) Farma je zaručeně složitější systém, než zabezpečení Dukovan... 8) Budem čekat. Já si hraju pokra s kostkama doma, už sem popsala tři stránky s výsledkama :)
   
 17. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  Ahoj
  tak jsem si početla a jdu zase pryč,výkřiky do tmy(jak to,že akce ještě nezačala a mám 2 plochy na padátka) mě fakt unavují.Moc děkuji módíkům,že to s námi zvládáte-Protože někdy je to fakt o nervy
  PS:olčaML.......... no coment!!!
   
  Naposledy upraveno: 25/11/21
 18. olčaML

  olčaML Vycházející hvězda fóra

  • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
  No já doufám , že to taky dobře dokonpenzují. Nakoupili jsme pomocníky a teď z toho pomalu ubývá a nic "velebnosti". Tak budeme čekat ..........:p

  Tak to nečti !!!
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/21
  papulice a eli2006 tohle ocenili.
 19. Trepifajksl

  Trepifajksl Hvězda fóra

  Takže, Dobene, jestli tomu dobře rozumím, hodinu před začátkem akce - se nic neví? Shakespeare by děl: je cosi shnilého ve státě dánském,pardon, farmeranském...
  Tak tu hortenzii sklidím a naseji zase něco, co potřebuji daleko víc. Třeba angrešt. A kostky - které mi ze všech miniher prudí nejméně, dám k ledu. Na K jsem si koupil kombajn a sečku, čas plyne a je to využito jen částečně. Nemám být líný, nemám být líný..
  OlčoML - dej si příspěvky do jednoho, nebo se tu bude kárat!
   
 20. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  jan.svatek chápu, mám to podobně. Také si raději zašlechtím než abych pěstoval a sbíral dvojnásobek. Ale myslím si, že takových hráčů je relativně málo. Zároveň je pochopitelné, že tě zajímají konkrétní důvody technických problémů, ale obávám se, že zveřejněny nebudou.

  Trepifajksl kde jsi přišel k informaci, že akce má začít do hodiny? Pokud vím, tak jsme nikde nepsali, že akce začne dnes ve 14:00. Ani žádné jiné konkrétní datum nového začátku akce zde zatím nepadlo.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.