Frappé olé (25.11. - 1.12.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Frappé olé ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 25.11.2020 v 18:00 hod.
    Konec akce: 1.12.2020 v 18:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jooo tak tuto akci s díky vynechávám, budu se věnovat jen topce;), odměny neoslovily, tak není o co hrát, snad jen kupony na pomocníky bych vybrala, ale zatím je jich dost
     
    maribeja, 007lala a fany2020 tohle ocenili.
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jelikož se budu věnovat TOPce a budou bonusy nějaký tak dodělám i tuto akci :)
     
    maribeja a Learka tohle ocenili.
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    je možné napsat kolik v každém levelu bude možno získat hvězdičkových mincí. Ze spoilerů to není vidět a 1 na level by bylo nemožné splnit, protože by se to muselo udělat 10x celé dokola
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    zde je přehled, kolik hvězdičkových mincí lze získat v jednotlivých levelech:
    1. level - 8 hvězdičkových mincí
    2. level - 6 hvězdičkových mincí
    3. level - 8 hvězdičkových mincí
    4. level - 10 hvězdičkových mincí
    5. level - 12 hvězdičkových mincí
    6. level - 8 hvězdičkových mincí
    7. level - 14 hvězdičkových mincí
    8. level - 14 hvězdičkových mincí
    9. level - 14 hvězdičkových mincí
    10. level - 6 hvězdičkových mincí
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tuhle akci vynecám, neb se pěstuje i na mýtině a tu já téměř nebourám.
     
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Díky za zaslání přehledu zisku přehledu hvězdičkových mincí. Sice by bylo lepší po jednotlivých barvách, ale už to nějak dopočítám při akci co bude výhodnější.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Alé jó,krom stonku ,pár největších dekorek vyzobu.:)
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak i já tuto hru vynechám, nijak mne neoslovila
     
    14087 tohle ocenil(a).
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    1. Kdyby unity měla jít tak jak dnes tak končím s farmou . Nejde spustit ani forum , ani nevím jak jsem se dokázala sem dostat . Je to pomalý a na jednu věc klikat 2x , vůbec se mi to nelíbí , ale doufejme , že bude líp !
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja nieco pozobem aj v tejto akcii,hlavne kupony :) Mne celkom ide dobre v porovnani ked bola spustena naposledy,dokonca som skusala aj rucne sadit a islo to super,len staje musim krmit pomalsie :D No vecsinou mam pomocniky,co vsak je na nic ta Kš aspon mne nereaguje esc a darovanie sa tiez neda ulahcit no co uz vsetko ma svoje + aj -,dako bolo,je a aj bude cas ukaze :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, prosím jak mám spočítat kolik je potřeba plodin a padátek děkuji :) podle toho pujdu do akce
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 - to sa tu asi nedá,pretože každý si môže vybrať inú cestu,takže každý bude potrebovať iné množstvo rúr (plodín).
     
    smoulinek123, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    evoku57 a někteří další: Mám úplně opačný názor. Takže TOP, kromě zavádějící hry, naprosto pouštím a na tuhle hru se po delším čase těším, neb není jenom o klikání, ale i o trocha přemýšlení.
     
    elbedna, moncicak7070 a evik.chemik tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akci pojedu jen na jedné ploše, co bude, bude...
     
    Kostejnesmrtelny333 a sovicka64 tohle ocenili.
  16. tolca

    tolca Pisálek fóra

    v unity žádnou akci nedělám...a pokud to tak půjde (respektive nepůjde) tak s farmou po letech končím. Abych sklízela půl hodiny fakt ne...>:(
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já hrát zkusím, tady vím, co získám; protože zase topka mi nic neříká - sice jsem sysel, ale jako pouhý záhumenkář zase tolik ve stodole nemám, abych to vyhodila za pokus něco získat... Hazardem mne živí pacienti v práci (když do ní můžu), tady si hraju 8)
     
  18. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    čauky, tak nevím, akce měla začít v 18 hod,což jsem přehlédl ale po 14 hodině je akční kytka a vypadávátka na hlavní farmě a divoké louce ale na lesní mýtině ani ťuk po kytce a vypadávátku. Maj to nějak rozbitý.
     
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Asi chyba v Matrixu.;)

    [​IMG]
     
  20. emkopa

    emkopa Pilný autor

    ja rozsadil a posbíral a akční jsou fuč jsem zvědavý jestli mi to zůstane a když ne kdo mi vrátí super hnojivo
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.