Fotosafari / Diskuze (29.11. - 5.12. )

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Fotosafari / Diskuze ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 29.11. ve 14:00 hod
    Konec akce: 5.12. ve 14:00 hod

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení celého FAQ, stačí otevřít odkaz FAQ: Rostlina, padátka, mlýnské produkty, koše. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemáme chvilku pauzu, akce stíhá akci a kdy doplnit stodolu? Naštěstí tato akce na bahamě, tak farma bude v normálu ;)
    Kdyby nebyl v odměnách výběh pro gazely, tak bych se do akce ani nepouštěla, ale takto? určitě by mi jednou chyběl
     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jaká akce evoku ? Vždyť máš teď do zítřka volno ? :p

    Kdopak nám to sečte hmm? ..600 + 700 na dvě plochy je dost. Těch 10 000 kytí nevadí.
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jediná zajímavost: 1x výběh pro gazely.
    Stonek je ubohý (body neřeším, nikam nespěchám). Odměny ani nekomentuji. Pomalu se v těch řádcích ztrácím...

    Edit:
    Napěstovat na stonek 10 000 akční je cca 10 sklizní při 364 pidi polích. Tak to zase celkem jde.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
  5. doben

    doben Ikona fóra

    V odměnách je nový chlívek a stonek také není špatný. Akorát škoda, že dekorky dávající násobky jsou v odměnách jen po jednom kuse.
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    snad bude gazela u mne na farmě ;)
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Venku nám pěkně mrzne, tak se půjdeme zahřát na Baha, při tom si trochu zapracujeme a pěkné odměny si vyzvedneme. Fajn hru a zítra hurá na safari.;););)
     
  8. babako

    babako Expert fóra

    Jdu do toho, flexaretku mám připravenou..
    Ať se všem daří..;);)
     
  9. agoros

    agoros Perspektivní autor

    nič moc.. škoda
     
    jirinasinova198, Jonsdorf a Apachie1 tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Takového napínání a práce co to dalo, nakonec vypadne taková šlauška řádeček z bééézetkama pro ovce.
    :(

    To už byla lepší akce s Brunem Ferrarim, že jo Belmondo?
    Doufám že se bude dát střílet aspoň ostrejma!
     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Podle koule to vypadalo na akci roku a pak z toho vyleze takový skoro nic a ještě s kytkou na 5 hodin ... o_O:eek:
     
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Fotografkou jsem vždycky chtěla být... a proto fotím, co se dá... :music: Naštěstí tam není až tolik kytek napěstovat takže se to dá... Jinak pořádně si zítra seřídit foťáky a hrrr na zvířata v safari...:music:
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zrzí...

    Foťák si vem raději automat.
    Ať to nedopadne jako minule...
    :D
    Jinak až na nastavení s tebou souhlasím, už jen ten husitský pokřik:
    Hrrr na ně děti moje!
    Kdyby bratr Žižka znal internet, hned by se dal i do této akce!

    Co však chválím je nové zvíře v akci.
    Snad jediný důvod proč čučet na ty chlupatiny a plazi.

    Tak že:
    Těch zvířat se nelekejte a na množství nehleďte!


     
    Naposledy upraveno: 28/11/18
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zrovna jsem si říkala, kterej fosil ještě dneska fotí na kinfoilm... a vida, zrovna to budu já.:p
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, v novém ofi už jedu, jako by tu bylo od začátku :D ... zítra mám celodenní, tak snad zasadím. Akce vypadá v pohodě, ale na krátké rostlinky, při kterých to nepadá, docela dost padátek. Stonek je hezký a novou gazelu někam nacpu k opicím :p by to chtělo další hangár pro zvířátka ;)
     
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, já vím, mám se ještě co učit...xD Však právě proto jsem se nechala inspirovat bratrem Žižkou... Tohle by byla pro něj výzva, získat tu gazelu možná tenkrát ani nevěděl, že toto zvíře existuje... Ještě nacvičit tu písničku a gazela je doma...;)
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Samozřejmě, že do toho jdu...
    Pozitiva:
    - akce na Baha
    - odměna nový výběh
    Negativa:
    - 5 hodin zrání akční plodiny
    Příprava: saguaro (rostlina, 24 h, padá z toho všechno)
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    FAQ jsem jen tak prolétl, protože si na něj vážně asi nezvyknu. No co už. Dříve jsme taky skákaly do neznámých vod a tady je výhoda že po nějaké době tady sami hráči popíšou celý komplikovaný plán na plnění do srozumitelštiny :)
    Do akce půjdu v klidu a nebudu nijak unáhleně klikat na všechno co jde. Napřed si počkám kdo s čím přijde a co a jak popíše a pak se teprve pustím do akce.

    PS : nemám nic proto novému FAQ, protože mi přijde že čím jsem starší tím méně si uchovávám informace a nedaří se mi schroustat nové. Nedávno jsem docela zmateně studoval dálkové ovládání k BR přehrávači, a to už ho máme 3 roky a často si pouštíme filmy. Normálně jsem nevěděl jak se přetáčí dopředu .... asi mám nějaké příznaky Alhazmajera.
     
  19. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Do akce jdu, potesilo me, ze je na baha a ne na farme (snad nam na farmu něco nesoupnou taky :p ). Akce sice vypada celkem nudne (nemuzu si pomoct, takhle na me od první chvile pusobi :)) Nicmene tim si nestěžuju, ja se budu nudit rada. Jen premyslim, kde budu na baha brzy postupovat... Momentalne lvl 414 a postupuju stále celkem svizne. Ono se není co divit, Baha body se rozdeluji stále vice nez stedre - tahle vetev momentalne znamena vic nez +200 tis TBZ denne. A jelikož jsem se ted na body celkem zamerila (hlavne teda na farme, baha se tak nejak veze), budu spokojene prihlizet, jak to pribyva :) Tak fotaky pripravit a jde se na to :)
     
  20. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no už len kôli gazele budem hrať inak nič čo by som chcela
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.