Fotbalová horečka 2022 (16.11. - 22.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Fotbalová horečka 2022 ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 16.11.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 22.11.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    rosnička007 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím, odměny dobré ;)
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Odměny dobré:)řádek klasicky za starou bačkoru:cry:
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Řádek dám do oblíbených položek ve stonku a budu jej aktivovat nehledě na akci (možný vyšší přísun BZ z akčních plodin mi žíly netrhá). Nicméně 1000 x level 241+ představuje pravidelný přísun +241.000 BZ (a kapka ke kapce - vždyť to znáte).
    A hlavně že jsou tam upgrade Továrny na balonky a Piccolo bedna.
    Jen se chci ubezpečit, že je možno hrát fotbálek opakovaně (po ukončení celé série her), jak tomu bylo dosud zvykem.
    V popisu akce jsem to nenašel, tak se raději ptám... ;)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce super, jdu do toho ;)
     
  6. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ak sa zadarí, povinná jazda - stonka s dekorkami + upg na továreň s balónikmi + pikolky. Zhruba 40 hier a tj cca 17,000 z každej akciovej plodiny, čo je dosť. Ale uvidím, možno sa KŠ pokazí :)
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek

    Nerozumím tvému dotazu ?
    To jako, že odehraješ všech 10 plánů a pak už nebude možné hrát ?
    Ne můžeš hrát opakovaně jak dlouho budeš chtít.
    Navíc by ti 10 her asi na dekorky a řádek nestačilo ;)
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Už leštím špunty na kopačkách a žehlím trenýrky na zítřejší výkop ;)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hm, akčního plevele jak natentovanýho a pajdátka jen na divošce? No, tak to nevidím moc růžově, pokud nebudou dobře padat i z akční...
     
  10. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Tuto akciu mam celkom rada, no nevidím moc ružovo tie padatka len z jednej plochy plus na mna treba dosť akcných plodín, no koľko stihnem toľko stihnem :) :)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Fotbal nemám rád, a tak klidně nechám na polích zvířátka a nějaké ty stromy okolo a na zbytku pojedu angrešt. Soustavně mi mizí...
     
  12. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Tuhle akci mám docela ráda,možná do toho půjdu.
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, do akce se pustím, ale budu mít velké dilema: stonek s dekorkami nebo UP na továrnu, obojí i po prodloužení, bez vytočení bonusu nejde získat. Všem co do toho půjdou, přeji aby měli štěstí při točení KŠ a nějaký ten bonus získali
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tradičně do akce jdu, každý bodík dobrý.
     
  15. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Teď jsme došla jenom pro piccolu, takže v klidu a v pohodě, co bude to bude.
     
  16. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak nevím, jestli bude dost padátek, když budou padat jen na divošce.
    Do akce jdu, ostatně jako vždy a uvidíme, jak to půjde.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si ešte beriem ďalšie voľno od akcie.Kto do toho futbalu ide prajem aby vám tie padátka dobre padali.
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já se do akce také pustím, jako do každé ;). Fotbal tedy v reálu moc nemusím, ale odměny v tomto kresleném se mi moc líbí :). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně farmářských úspěchů :). Hezké odpoledne všem :)
     
  19. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem robit. Tuto hru mam rada a rychlo sa odohrava.
    Podla mna na riadok + dekorky + upgrady + Pikolo bude stacit odohrat 26 hier, tj z kazdej rastliny 11 024 ks a 1 040 padatka.
    Tak idem do toho v stvrtok rano, zajtra cas na farmu mat nebudem.
    Pekny vecer prajem!

    P.P. Lvl0 - 48, lvl1 - 60, lvl2 - 48, lvl3 - 54, lvl4 - 48, lvl5 - 54, lvl6 - 54, lvl7 - 54, lvl8 - 60, lvl9 - 90
     
    Naposledy upraveno: 15/11/22
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím, do akce půjdu. Zaráží mě padátka jen na jedné ploše a to doufám, že správné počty má BigClick. :p Každopádně udělám přípravu a zítra na startovní čáře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.