Folkové historky (29.4. - 5.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Folkové historky ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 29.4.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 5.5.2020 ve 14:00 hod

    Obtížnost akce:

    • střední - zisk řádku
    • těžká - splnění všech kroků
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    tak co nás čeka a nemine

    Tolik druhů kytek????? A čas pěstování 6 hodin, 6:40, 7:20 a 8 hodin?
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a tie odmeny
    no ,uvidime
    az na upgrade majaka ma neoslovilo nic
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak tedy nevím, nevím :oops:, když vezmu jen ty lepší dodávky, tak mi to vychází :
    Růžový kozlík - 1620
    Psí pochoutka - 1680
    Původní kukuřice - 1455
    Oslí ocas - 2340
    Snad jsem se nespletla :oops:
     
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké dopoledne, asi ze sebe udělám blba a nebo taky ne, úplně mne praštilo do oka toto:eek:btížnost akce: střední-zisk řádku, těžká- splnění všech kroků. Ale přeci pokud chci řádek, tak musím mít všechny postavy v nejvyšším 11 lvl a to je podle mne splnění všech kroků? Hezký den
     
  6. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    No akce se mi vůbec nelíbí,pouze 5ks na rozjezd a to ještě 4x a to doba od 6 hodin a výše no asi tentokrát akci vypustím venku hezky tak možná příště,tak hezky sázejte
     
  7. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    Tak za mě super akce - po rozpěstování plodin, což by mělo být během prvního dne, by měla být zvládnutelná za následující 2 dny, nejdéle za 3, ačkoliv jsou zapotřebí 4 kytky. Uvidíme jaká bude ovšem realita :-D ale rozhodně odměny (zejména sezónní body) za to stojí :)
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Řádek chci ... tak snad to dám :)
    PS: Mýtinu bourat nebudu, teď jsem to poskládala do kupy a zase bourat... to fakt nééé...
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    moncicak7070--ahoj já jsem počítal taky a snad jsem se nespletl,vše mě vyšlo jak tobě jen Původní kukuřice - 1455---mě vyšlo 1475
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    TheMikev2 -ahoj, abys získal řadu na stonku, musíš mít všechny čtyři postavy v 11. levelu :)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ahoj, já jsem to sice ještě nepočítala, ale bereš v potaz, že u každého levelu postavičky potřebuješ dodat bonusovou rostlinu 4x (bez boosteru), abys získala všech těch 12 bodů (splnila level) ?

    levely postavy.png
     
  11. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Skali ahoj- to je mi jasné, ale mně šlo o to , že tedy získání řádku na stonku není obtížnost střední ale těžká.
     
    hroudov a coneznam tohle ocenili.
  12. burds

    burds Titán fóra

    Akce dost těžká.Tak uvidím.Nějak se mi do toho nechce.Rozhodnu se zítra.
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  13. zina

    zina Perspektivní autor

    Skali - ahoj. Prezerala som si zahraničné FAQ a tam sú uvedené úplne iné čiastkové dodávky akciových rastlín. Mohla by si to, prosím, preveriť? Ďakujem.
     
    evainfo, coneznam a kaolín11 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, ale asi oželím majáky, ještě do zítřka rozmyslím, ale vůbec se mi do toho nechce :p
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zina - ahoj, já nemůžu, ale předám to dál ;)
     
    rosea50 a burds tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Oslí ocas: 440+440+680+570=2.130 ks x4 = 8.520 ks celkem
    Psí pochoutka:
    380+510+600+510= 2.000 ks x4 = 8.000 ks celkem
    Růžový kozlík:
    540+480+190+190= 1.400 ks x4 = 5.600 ks celkem
    Původní kukuřice:
    280+360+360+475= 1.475 ks x4 = 5.900 ks celkem
    Tak snad už je to dobře!:music: Ve výpočtech jsou zahrnuty,jen tučné dodávky!:)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/20
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci dělat budu, no zkusím to, hlavně kůli těm majákům. Nadšená z ní nejsem, budou se mě plést ty kytky kam co zasadit.o_O Divím se, že tam nedali ještě tři druhy padátek:DStonek dobrej, až na tu aktivaci. Děkuji kaolín11 za počty, čekala jsem,že se toho někdo šikovný ujme ;)
     
    radyn.m a papulice tohle ocenili.
  18. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, těch kytek bude třeba v nej případě 4x tolik, jak píše Skali, nezapomínejte že každé zvíře o level výše = min. 4x nakrmit.
     
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hezký den,také se ještě rozmyslím,nejsem nijak nadšená,ale jsem zvyklá dělat vše a majáky mě zajímají,uvidíme co a jak..(sezonu mám hotovou,takže body mě nezajímají)
     
    modro.ocko22, burds a evainfo tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11, zina - kolega se na to podívá, až bude mít chvilku, proběhla nějaká aktualizace počtů, takže to event. doladí. Dejte mu čas. Oni tam zas takové rozdíly asi nebudou. Takže vydržte ;)

    Edit: Je to opraveno - dle podkladů (drobné odlišnosti jen u prvních řádků)
     
    Naposledy upraveno: 28/4/20
    radyn.m tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.