Farmy podle horoskopu - Střelec (23.11. - 21.12.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    dnes přebírá vládu nad světem znamení Střelce, přinášíme vám tedy další kolo soutěže na téma horoskopu.

    [​IMG]
    Živel: oheň
    Barvy: světle modrá
    Vládnoucí planeta: Jupiter
    Kameny: karneol, fluorit, opál, onyx

    Člověk je tvor veselý a hravý, ale i škodolibý a poťouchlý, co si budeme povídat, každý někoho takového známe a potkáváme. Vtípky, srandy, legrácky, někoho na ně užije víc, jiného méně, jsou mezi námi tací, kteří neváhají za realizaci nejrůznějších šprýmů utratit nemalé částky. Patříte k těm, kteří si střílí z lidí ve svém okolí, nebo býváte spíš nic netušící obětí vtípků ostatních? Napište nám o tom. Vaším úkolem tedy bude popsat nám jeden váš zážitek, kdy jste si z někoho vystřelili, a nebo naopak, kdy si někdo vystřelil z vás.

    Součástí soutěžního příspěvku musí být ID vaší farmy a váš herní nick. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 21.12. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

    Všechny soutěžní příspěvky vkládejte přímo v tomto tématu.

    Toto téma slouží pouze pro vkládání soutěžních příspěvků, jakékoliv komentáře, dotazy či diskuze budou hodnoceny jako Off Topic a řešeny v souladu s pravidly fóra.

    S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.
    A co můžete vyhrát?

    1. místo - Velký farmářský balíček
    500x superhnojivo, 300x Zuzino superhnojivo, 300x superkrmivo, 150x Zuzino ultrahnojivo

    2. místo - Střední farmářský balíček
    350x superhnojivo, 200x Zuzino superhnojivo, 200x superkrmivo, 100x Zuzino ultrahnojivo

    3. místo - Malý farmářský balíček
    175x superhnojivo, 100x Zuzino superhnojivo, 100x superkrmivo, 50x Zuzino ultrahnojivo

    Debatovat o soutěži i soutěžních příspěvcích můžete ZDE.

    Váš moderátorský tým
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Byli jsme na oslavě jednoho našeho příbuzného - říkejme mu pro tentokrát třeba Pepan. Bylo nás trochu víc, cca 20, a tak se akce konala v jedné malé tělocvičně, kde byla připravená hostina jaksepatří, a k tomu také dva pingpongové stoly, abychom se víc bavili. Pepan je známý svou aktivitou a mimořádně velkou soutěživostí, tak bylo už dopředu jasné, kdo bude v případných kláních vždy vítězem. Nutno říci, že nebylo třeba dělat mu radost a nechávat ho vyhrát - skutečně mu sporty jdou.
    Čas běžel a zábava vůbec nevázla, právě naopak. U stolů se rozjely neuvěřitelné souboje, všichni se dobře bavili. Slivovice tekla proudem, a tak s přibývajícími prázdnými láhvemi ubývalo mrštnosti, postřehu a dovedností. Brzy už hra v některých případech těžko obhajovala svůj název....udržet míček na stole bylo už hodně těžké, ale posbírat jej ze země už byl přes velké chechtání všech zúčastněných nadlidský výkon. Pepan se však nevzdával a stále se snažil udržet si pozici neporazitelného..Když jeho další soupeř odpadl, rozhodla jsem se zaútočit já. Oproti Pepanovi jsem byla téměř střízlivá a stolní tenis mi úplně cizí není. Tak jsme se pustili do souboje. Chvíli to šlo, sem-tam i zajímavá výměna...Pepan však stále vedl asi 7:5. Začal ale ztrácet pojem o tom, kdo má podání, jaký je stav. TOho využil můj mažel a spolu s dalšími začali významně a škodolibě povzbuzovat: "Výborně mamčo, vedeš 7:5!" Pepan to vůbec nepostřehl a značně se mu přitížilo a polil ho pot. Další jedna výměna a mně se podařilo zabodovat. "Skvělé mamčo, 10:5 !!! Změna podání!" Pepan se ještě stále usmíval, ale bylo vidět, jak se snaží soustředit na hru. Tedˇse mu výměna podařila a dav zajásal: "Skvělé Pepane, konečně snižuješ - 12:6!" Během dalších asi jen třech výměn jsem už souboj "vyhrála". Pepanovi se čísla míhala a nebyl schopný reagovat. Utrpěl porážku a i přesto, že se neustále usmíval, bylo vidět, jak jeho sportovní duch trpí. Všichni jásali a gratulovali mi. Pepanovi to asi i trošku přáli - však žádný strom neroste až do nebe!!
    Pepan tehdy samozřejmě vyhrál, ale dodnes to neví. Nikdo mu to neřekl!! A akce v tělocvičně od té doby už nebyla. Jestli ale bude, těším se na odvetu! Slivovici už máme vypálenou.

    ID: 14654786
    nick: anvan
     
  3. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Převezte ředitele

    Jeden čas jsem pracovala jako redaktorka rodinného časopisu, kde jsem měla na starosti psaní o filmových hvězdách minulosti. Časem jsem ovšem zjistila, že moje publikované články kopírují bez mého souhlasu kolegové z jiných médií. Já vyhledala fakta a zajímavosti, oni je bez práce papouškovali. Jen tak pro radost a abych zjistila, kdo z kolegů patří mezi ty plagiátory, jsem do článků začala vkládat velice věrohodné údaje, pohříchu mnou zcela vymyšlené. Jakmile se objevily v jiných časopisech, věděla jsem své. Ovšem vrcholem bylo, když jsem si jedno sobotní poledne pustila známý pořad ředitele jedné komerční televize. Pan ředitel, odpovídaje na divácký dotaz, posunul si brýle na nos a odpapouškoval mnou vyrobenou informaci téměř doslova. Měla jsem krásný pocit, že jeho ústy jsem konečně promluvila k národu. Tímto mu také děkuji za procítěný a profesionální přednes.

    ID 7193073
    dohousli
     
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Nick:pepe4467
    Id: 30668371


    Název: "Když se puberťáci nudí"


    Všichni si tím jednou prošli. Dospěláci si jednou za rok chtějí pokecat, obzvlášť jsou-li Vánoce, a tak odpálkují své dospívající ratolesti, ať se nějak zabaví. Nejstaršího z nás nenapadlo nic lepšího, než navrhnout si zahrát na" maminku a tatínka." Napovím jen, že v pokoji jsme byly dvě holky a dva kluci. V nejlepším okamžiku se otevřely dveře a vstoupil do pokoje jeden z dospěláků. A hle, trapas byl na světě. Se zděšeným výrazem na nás zíral a zařval na nás"Co to sakra děláte?". Přirozeně jsme se drželi hesla:" Zatloukat, zatloukat"a dělat, že my nic, my muzikanti. A ponaučení pro dospěláky: "Než někam vlezu, tak zaklepu" a pro mladý : "Objevování lásky si nechat mimo domov". Dnes už můžeme na tyto okamžiky vzpomínat a pousmát se.


    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  5. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Koláč

    Keďže sa blíži čas sviatkov a hlavne pečenia, spomenula som si na tento zážitok.
    Môj otec a priateľ, sa rozhodli, že na deň matiek nás prekvapia tým, že navaria, a já s mamou im máme upiecť koláč, ale taký, aby sme sa im v kuchyni dlho nezdržiavali. Tak sme našli v receptoch perníkové rezy, kde sa cesto iba zamieša a dá sa na plech. Pripravené cesto sme nechali na plechu v kuchyni, kde chlapi varili a my sme išli do obývačky trošku pokecať, kým sa rozohreje rúra.
    Po výbornom obede a po upečení koláča, stále priateľ dobiedzal: „No pekne, my im navaríme, a ani koláčom nás neponúknu."
    Tak mama vzala nôž a krájala z jednej strany, potom z druhej strany, a nie a nie koláč prekrojiť. Otec s priateľom sa za ňou iba chichotali. Od hnevu, že jej to nejde prekrojiť, silno zatlačila, a vtom sa z koláča oproti nej vystrčili špajdle.
    Chlapi ich tam po okrajoch natlačili, kým bolo cesto neupečené a my v obývačke.
    Odvtedy sme ho volali špajdľový koláč. Ale keď sme ho chceli znovu upiecť, nemohli sme si ani za mak spomenúť, ako sa volá. Stále nás napadalo špajdlovník. Museli sme prelistovať celú písanku s receptami, kým sme prišli na to, že sú to perníkové rezy.
    A aby ste mali pekné sviatky aj Vy, tak tu sú tie spomínané špajdľové...."chi, chi."
    Sorry perníkové rezy

    Perníkové rezy: ( špajdľové) 400g hl.múky, 300g pr.cukru, 2 vajcia, 1 dcl oleja, 0,5L mlieka, 2 kávové lyžičky sódy bicarbóny,
    1 perníkový prášok do pečiva, 100g posekaných orechov, hrozienka, 2 polievkové lyžice ríbezľového lekváru, 2 polievkové lyžice
    kakaa aj trošku. Zmiešať, dať na vymastený a múkou posypaný plech, a upiecť. Po upečení na vrch džem a kokos (čokoládu)

    evulik011
    Id: 26546518
     
  6. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Když jsme jeli s kámošem ve vlaku :D:D
    V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo – nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající jarní krajinu.
    Chlapec chvíli pozoroval okolní svět. Ten ho ale omrzel, a tak začal očima těkat po kupé, až ho na stěně zaujala sprejem vyvedená malůvka, které jsme si my dospělí ani nevšimli. Na umakartovém podkladu se skvěl červený kosočtverec s čárkou uprostřed. K dokonalému provedení měl daleko, ale malba svůj účel splnila, protože každý bezpečně poznal, o co se jedná. Až na malého chlapce.
    ,, Babí, co je to tam namalovaný?” Pro něj neznámý druh ,,smajlíka” ho zřejmě zaujal.
    “Kde myslíš Kubíku?”
    “No přece naproti nám, na stěně.” Ukazal chlapec na nestydatou malůvku. Na čele jí vyskočila ustaraná vráska. I my ostatní zpozorněli a se špatně skrývanou škodolibostí vyčkávali, jak se ta dobrá žena se zapeklitou situací popere. Prala se statečně.
    “To je… to je…” přemýšlela usilovně, čím ukojit vnoučkovu zvědavost, až ji osvítil duch svatý. “To je přece dráček!” zašvitořila s líbezným úsměvem a nás, škodolibce, obdařila vítězoslavným pohledem. Zdálo se, že trapas je zažehnán, atmosféra v kupe se opět uvolnila a všichni přitomní se vrátili ke svým myšlenkam.
    Ne však chlapec.
    “Jakej dráček, babi? Myslíš jako ten na pouštění?” Babička, čelíc další zvídavé otázce,nešťastně vzdychla a očima k nám vyslala signál SOS. Nikdo jí však záchranné lano nehodil.
    ,,No ano, Kubíku, takovej co ti udělal táta na podzim, pamatuješ?” Improvizovala statečně. Chlapec se zamyslel. Tak dráček, hmmm.
    “Hele babi a nepotřebuje ten dráček vocas?” Nám už začaly cukat koutky úst a paní začala rudnout.
    “Tenhle dráček asi ne”, hlesla babička.
    “To je divný, každej správnej dráček by si vocas zasloužil,” mudroval vnouček.
    “Tak tenhle ho nemá!” odsekla mu babička. Očividně jí docházela trpělivost i fantazie.
    Mladý se ale nedal a bezděčně utahoval šrouby.
    “Babi a ty máš dráčka?” Babi polil pot a polovina kupé se odebrala na chodbu, odkud se ozývaly salvy dosud zadržovaného smíchu.
    “Já už dráčky nepouštím,” odpověděla ta dobrá žena žalostně.
    “Protože už dráčka nepotřebuješ!” triumfoval chlapeček a zbylé osazenstvo propuklo v řehot. Babička se blížila infarktu a vnouček dál bezelstně rozvíjel svou ďábelskou teorii:
    “Ale když jsi ještě dráčka mívala, tak jsi vocas chtěla, ne?” To uz smíchy slzelo celé kupé i chodba před ním. Na nebohou ženu to ale bylo příliš a bouchly saze.
    “Chováte se jako primitivové!” rozječela se na nás. “Čemu se smějete? Jak asi vypadám před tím klukem?!” Nenápadná studentka v brýlích, která seděla naproti, poprvé zvedla hlavu od své učebnice, a do nastalého ticha ke všeobecnému zděšení pravila: “Jako dráček?”
    Žena sklapla čelist a chvíli na dívku konsternovaně hleděla. Pak ale pochopila význam sdělení i trapnost svého výstupu a začala se smát. Postupně se k ní přidali i ostatní cestující i s kloučkem, který sice nevěděl, čemu se směje, ale smál se o to upřimněji.
    “Máte pravdu, chovala jsem se jako dráček,” soukala ze sebe ta žena, co jí bránice dovolila. Vlak zabrzdil v konečné stanici a lidé začali vystupovat.
    Loučili se slovy, tak se mějte paní a ty taky draku…

    Nick: LOKETINOV
    ID:51951338

    EDIT: příspěvek je ze soutěže vyřazen, staženo z internetu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/14
  7. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Ukradená farma

    Tak a máme tu novou akci jmenuje se Kaštanový festival
    po přečtení diskuze jsem nějaká zmatená všichni čekáme akci Dožínky a oni nám ji zase posunuli či co
    to je konec zase změny - no nic jdeme do toho
    ale nakonec se jedná přece jen o Dožínky akorát pod jiným názvem.
    Tak jdeme do toho.... rozpěstováno a budeme točit co to jde jen at nám po pěkně "odsejpá"
    Pěstuji dokola akční plodinu ale kdo ne v mezi čase brouzdám na nových příspěvcích a diskutuji jako snad všichni farmáři
    co nás čeká a nemine.
    A je to tady máme úterý je ještě moře času a já jdu do finále - bude hotovo jupíííí.
    Ráno když jsem dorazila z noční otočila co jiného než akční - propočítala kolik bude potřeba a šla spát.
    Jako natěšená farmářka jsem nemohla dospat až sklidím - naházím a bude doma další řádek no a 12 tisíc BBZtek také není k zahození.
    Farmu jsem dala do původního stavu a klasika - uvařit - poklidit - vyprat........
    stihla jsem vyměnit pár holoubků se sousedkou a je tu večer za chvilku začíná v televizi Ulice
    uvelebím se na sedačce a jdu koukat na Lumču.
    No a co myslíte běží titulky a já spím spánkem spravedlivým - probouzím se v půlce celá zpocená UKRADLI MI FARMU
    letím k počítači no a co myslíte byl to jen sen.
    Hned píši sousedce co se mi stalo - jenže vypadlo slovíčko ZDÁLO SE MI
    a už je to tady okamžité mi na farmičku začne lítat holoubek s přívalem otázek jak to ?- proč ?co se děje ?!...no co myslíte holoubek nestačil lítat..........
    umíte si představit když vám zmizí farma ....
    no já vlastně umím .....
    naštěstí to byl jen sen

    Mahira72 Id: 30360982

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  8. fifinkapipinečka9

    fifinkapipinečka9 Zelenáč fóra

    Je už to spoustu let, když byli děti ještě malý ...........
    Manžel se večer šel koupat , natočil si vodu a požitkářsky se uvelebil ve vaně, prostě večerní relax.
    Vzhledem k tomu, že jsme se před dětmi nikdy nahý neschovávali tak ho nepřekvapilo,
    že do koupelny přišla asi dvouletá dcera Barunka.
    Přišla k vaně, dlouze se zadívala, zakroutila svoji blondatou hlavičkou.............udělala ten svůj rozkošný kukuč a vypadlo z ní :
    Tati, nevyplazuj na mě ten jazyk !
    Já byla vedle v pokoji a vzhledem k tomu že byli dveře do koupelny otevřené jsem vše slyšela.
    A bylo po relaxu .
    Z koupelny se ozvalo : "Milu, odvedˇ si tu holku!

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  9. RYBÍZ22

    RYBÍZ22 Pisálek fóra

    nick:RYBÍZ22
    ID:25841641
    NÁZEV:nuda ve škole
    kluci si jednou chtěli ze mě vystřelit protože se nudili a si nachystali vtípek pro prvního blbce kterýho viděli a jelikož jsem do dveří vešel první vybrali si mě na zem přilepili minci a já jsem ji chtěl zvednou a tak jsem promeškal celou pžestávku jen abych ji dostal protože to byla 50 kč, a pro informaci přestávka trvá 15 minut, nekonec jsem to nechal plavat jenže to neskončilo na pero namazali lepidlo a po hodině jsem to pero nedostal dolu, a
    po hodině jsme měli ještě tělák tak bylo docela obtížené s tím cvičit a tak jsem se pomstil každýmu jsem napatlal lepidlo na skřínku a to byl rachot.
    ale stálo to za ten požitek hlavně když pak naně spadli ty tenisky.
     
  10. Marfy74

    Marfy74 Pisálek fóra

    Marfy74 Výlet do Prahy

    ID.49015605 " Mám zážitek na který do smrti nezapomenu.

    Je už 25.let Kdy pravidelně jezdila na prázdniny k babičce.Měla jsem strejdu který bydlel s rodinou v Praze.Jednou se máti s babičkou a dědou rozhodli,že do té Prahy rozjedem. Tak jsme se vydali na cestu jel s námi i můj mladší bratr.Byli jsme vyzbrojeni taškama v kterých se vezlo např, domácí vajíčka,husa,slivovice.Jeli jsme vlakem.Po příjezdu do Prahy jsme vystoupili na hlavním nádraží a pamatuju že jsme šli stranou,a děda říká babičce at vytáhne obálku s adresou, najednou zjistili že obálku nemají,ale máti si pamatovala že ulice je zlešická,na základě ulice se dopátrali ,že musíme jít na metro směrem Kačerov.Tam jsme vystoupili a začli hledat bloudili jsme ,měli jsme hlad a žízen.Tak nás vzali do restaurace kde máti objednala sodovku,za ten den už jsme bili na ni zlí ,protože v Praze sodovka je sifon a mi děcka jsme to neměli rádi.A ona nám to udělala 3. Jak jsme tak bloudili. Tak narůstal strach že kachna, králík ,vejce, atd se zkazí no co dědu nenapadlo,začal ty věci prodávát, já se styděla protože pražáci hleděli jak na blázna.Další trapas byl když jsme to vzdali a šli jsme na metro,nastoupili jsme a po sléze děda vytáhl plácačku slivky a začal nabízet nějakému pánovi panáka.Poté babíčka na dědu přes celé metro řvala,dětko te krávo, zapně se to košolo, tak to už sem psychicky nevydržela,a zdrhla jsem na druhý konec vagonu.Po příjezdu do Olomouce hl nádraží jsme zjistili že nemáme žádný spoj .O pulnoci když jsme seděli na schodech před hlavním nádražím,jak komunističní bezdomovci. Ale přišli policajti a zavolali taxi a dojeli jsme v pohodě domu.Ta sranda stála 500kčs,skažená kachna,králík,a skažená vejce. Oba už jsou po smrti a já následek na celí život.

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  11. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Tento den jsem prožil, když jsem chodil ještě na Základní školu.
    Bylo krásné sluneční ráno a začátek letních prázdnin. Rodiče ráno byli v práci, a tak jsme si s bráchou šli koupit pečivo na snídani. Když jsme přišli z obchodu domů, připravil jsem si snídani a zapnul televizi. Až jsme dosnídali, bylo již kolem desáté hodiny. A tak jsme vyrazili, jako již tradičně, k babi. Když jsme přišli, už na nás čekal bratranec. 3li jsme pozdravit babi a pak jsme šli ven na zahradu něco si zahrát. Fotbal jsme hráli již několikrát předtím, a tak jsme přemýšleli co bychom si zahráli nového. Napadl nás dobrý nápad. vytvořili jsme z prken ohraničení ,,tenisového,, hřiště. Rozhodli jsme se, že si zahrajeme tenis na trávě. A tak náš Wimbledon mohl začít. Zápasy byly v plném proudu a rozhodčího nám dělal pes Azor. Po chvíli jsme uviděli, že Azor zmizel. Přestali jsme hrát a začali ho hledat. Nikde na zahradě jsme ho nemohli najít a napadlo nás, že možná odběh někam pryč. Probádali jsme skoro celou vesnici. Nebyla moc velká, a tak jsme to za hodinku měli. Jenže pes nebyl stále k nalezení. Šli jsme tedy zpátky k babi na zahradu a najednou jsme slyšeli štěkot. Vycházel odněkud, kdy rostli na políčku brambory. A tak jsme šli do zahrádky a pod velkými naťemi brambor se ukrýval Azor ještě s kocourem, který se vždy někam schoval, aby mohl odpočívat. Zápasy mohly pokračovat a rozhodčí byl na správném místě. Pokaždé, když jsme opět hráli, tak jsme dveře od zahrádky vždy zavřely.
    Hráč: majkkigett Id: 13475757

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  12. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Otázka v nejnevhodnější dobu
    Mám jeden zážitek,kdy jsem asi pobavila celou tramvaj.Dnes se tomu už smějeme,ale tenkrát...pocity se nedají popsat.
    Mám syna Pavla a dceru Lenku.Tehdy jim bylo 5 a 4 roky.Pavel je klidný človíček,za to Lenča je sto rarášků.Jednou mi dcera nečekaně vběhla na toaletu při výměně hygienické potřeby.Má reakce byla:,,Zmiz!''Dcera odešla a tím pro mne celá nepříjemnost skončila.Pro mne ano,ale pro dceru nééé.
    O pár dní na tuto událost jsem jela sockou (tramvají) ke své mamince.Děti usadím a stoupnu si tak,abych je mohla v zatáčkách přidržovat.A dcera po chvilce povídá:,,Mamí,proč ti teče klev?''Kouknu se na ruce,sáhnu si k nosu a nic...,,Leni,ale mně krev neteče přece.''Na to ona:,,Ale jo teče,z buty ti teče klev.''V tu ránu mě polil studený pot a měla jsem pocit,že celá tramvaj ztichla a poslouchá naši debatu.Nepříjemnost zahrávám do autu se slovy:,,Vysvětlím ti to až u babí,ju!''A naivně si myslela,že mám vyhráno.Jenže se do toho ozval Pája:,,Tak nám řekni,proč ti teče z buchty krev.''Takže jsem jim po dobu cesty začala vysvětlovat,jak funguje ženské tělo...
    Když děti dostali na otázky odpovědi,spokojeně si začali hrát na řidiče auta.Já celá rudá,upocená si oddychla,že bude už klid a v ten moment se naklonil pán a škodolibě pravil:,, Děti jsou radost.Ale dlouho jsem se takhle nepobavil a myslím,že jsem nebyl sám.''Tohle mě už dorazilo a vystoupila jsem o dvě zastávky dříve.U maminky po odvyprávění mého zážitku jsme se začaly smát, jak pitomý....

    hráč:teta.skrblice ID:31212467

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  13. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Šľastie?

    Toto sa stalo už dávno, ešte keď sme platili slovenskými korunami.
    V meste som stretol bývalú spolužiačku Lucku s asi 3 ročným chlapcom. Bola veľmi nahnevaná. Vravela, že to je jej syn Filipko, a hnevala sa na neho. Jej syn, i keď bol najedený, vždy keď niekoho zbadal niečo jesť, vždy si od každého kúsok vypýtal. Vravela: "pripadám si ako krkavčia mater, ktorá nevie decku dať jesť"
    Aby sa už nehnevala, tak sme chvíľu posedeli a pospomýnali a každý šiel svojou cestou. Sľúbili sme si, že sa znovu stretneme, ale stalo sa tak až za dva roky. Na autobusovej stanici som Luciu stretol i s Filipkom. Bola spokojná, rozprávala o Filipkovi, že aké má Filipko šťastie, vždy niekde nájde korunu, niekedy aj dve. Vtom prišiel autobus, a všetci traja sme nastúpili. Sadli sme si na zadné sedadlá, a vtom si Lucka všimla, že Filipko má 2koruny, celá natešená , že aby som si všimol, že aké má šťastie, znovu našiel peniaze.
    Šťastie sa však rázom rozplinulo, a Lucia zbledla, keď vodič autobusu na ňu zakričal: " Pani, potom keď budete vystupovať z autobusu tak my ich vrátite."
    Filipko nemal šťastie, iba bol šikovný, a stihol vodičovi zobrať z pokladničky peniaze, kým sme my kupovali lístky. Všetci sme sa zasmiali, len Lucia skoro odpadla...

    kouboj01
    Id: 35415725

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  14. Lesumilka

    Lesumilka Zelenáč fóra

    Omlouvám se, ale právě jsem vložila do nového fóra svůj první příspěvek a nezjistila jsem, jak jej editovat. (zapoměla jsem vepsat ID) Proto vkládám znovu a prosím o smazání původního. Děkuji.

    Ahoj, i já přispěju svou troškou do mlýna. Jako dítě jsem s rodiči a s o pět let starším bráškou jezdila o víkendech a prázdninách autobusem za babičkou na dědinu. Cesta tam probíhala většinou vcelku "bez komplikací"... Ale když jsme se vraceli zpátky do města, často (zřejmě i díky našemu provětrání se na venkovském vzduchu) docházelo k různým drobným vtipným situacím. Jednou, to mi bylo asi pět nebo šest, mě můj vykutálený bráška přesvědčil, abych zpívala tehdy naši veleoblíbenou písničku Na kopečku v Africe :) . Jeho škodolibá radost neznala mezí (na druhou stranu mamka se tvářila, že tam s náma vůbec není), když jsem se dostala k pasáži, kde milá "škytla, prdla, omdlela" :) .
    Při jedné z dalších cest pro změnu dělala ostudu mamka nám. Když zjistila, že do autobusu prší, vytáhla deštník a s naprostou samozřejmostí ho otevřela a schovala se pod něj se slovy, že přece nebude moknout :) .
    No a poslední perlička, kterou si teď vybavuju: mám dojem, že jsme jely samy s mamčou, autobus delší dobu a hodně drncal a já, protože jsem byla baculatější a tím pádem už ve svých šesti letech vyspělejší, jsem se otočila na mamku a s dětskou bezelstností a na celý autobus jsem jí se zeptala: "Mamí, taky se ti tak třepou prsa jako mně?" V tu ránu kolem nás ustal veškerý ruch a všichni čekali, co mi na to odpoví :D.... Samozřejmě jsem se odpovědi nedočkala, i když tehdy (a ještě několik dalších let potom) jsem vůbec nechápala proč :) . Tož tak.

    Lesumilka
    ID 40859447

    Příspěvek bohužel neodpovídá zadání, je ze soutěže vyřazen.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/14
  15. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    V práci jsme 2 kolegyně v jedné místnosti. Neustále se mi ztrácelo jídlo, které jsem si nechávala v šuplíku s tím, že až mě bude honit mlsná, tak se bude hodit. Jednou to byla sušenka, pak čokoláda, bonbony...
    Kolegyně zapírala a když mi řekla, že mi 100g čokoládu odtáhla myš, tak jsem si řekla, že jí nějak musím nachytat a zároveň si z ní vystřelit.
    Tak jsem si vytiskla falešnou výplatní pásku, kde jsem si napsala o 3000 Kč vyšší výplatu a protože kolegyně je jednodušší povahy, tak nepřišla na to, že je výplatnice falešná, a dala do šuplete ke sladkostem.
    Trvalo to 2 dny, než mi volala moje šéfová, co to má znamenat. Vše jsem jí vysvětlila, ta se zasmála a na šuplík mi nechala přidělat zámek.

    Hráč: Vero.nika82Id: 23769996
     
  16. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Tak toto je moja celkom čerstvá predvianočná príhoda ....

    Bolo chvíľu pred obedom, keď mi v mobile pípla nová správa pre mňa z neznámeho čísla v znení: „Ahoj kráska, páčiš sa mi a rád by som ťa pozval na kávu“. Prečítala som si ju, ale keďže som mala ešte prácu, nechala som milú smsku bez odozvy. Po chvíli prišla ďalšia: „Drahá, môžeme sa stretnúť dnes o ...... h v ......?“. No a to mi už nedalo a odpísala som: „Kto si? Poznáme sa?“ Odpoveď prišla o chvíľu: „Som vysoký, čierny, krásny a mám chuť na kávu s tebou.“ Ostala som v nemom úžase, ale viac som neodpísala, lebo som mala dohodnutý obed s priateľkou a už som sa ponáhľala na naše stretnutie. S kamarátkou som sa zvítala a hneď som sa jej „pochválila“ smskou od neznámeho. Vypočula si ma a potom sa ma spýtala, či na tú kávu s dotyčným neznámym pôjdem. „Čo si?! Samozrejme, že nie!“ odvetila som. A ona na to: „A so mnou by si na tú kávu išla?“ Na chvíľu som sa zarazila, ale samozrejme, že som povedala, že áno. A ona pokračovala ... že, aby som si to neznáme číslo len pekne uložila do tel. zoznamu, lebo sa mi ešte zíde. Na to som sa ešte viac zarazila, čo si na mne zrejme všimla a potom z nej s úsmevom od ucha k uchu vyšlo, že tá smska je od nej a že práve dostala nový firemný mobilný telefón, takže to číslo si mám naozaj uložiť do pamäte. ... takto si zo mňa predvianočne vystrelila a pekne sa na mne zabavila moja milá kamarátka.

    fialka40, ID 19868497
     
  17. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Členové týmu vybrali své tři favority pro 1., 2. a 3. místo, za 1. místo byly hráči uděleny 3 body, za 2. místo 2 body a za 3. místo 1 bod. Přehled hlasování jednotlivých členů týmu je zde:

    Screenshot_2.png

    Následně byly sečteny body jednotlivých soutěžících a zde jsou výsledky:

    na 1. místě se s 26 body umístila Vero.nika82 a získává Velký farmářský balíček
    2. místo s celkovými 23 body obsadila fialka40 a získává Střední farmářský balíček
    na 3. místě se umístila anvan s celkovými 18 body a získává Malý farmářský balíček

    Výhercům srdečně blahopřejeme, odměny máte připsané na svých účtech.

    Váš moderátorský tým
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.