Farmy podle horoskopu - Ryby (21.2. - 20.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  dnes přebírá vládu vodní znamení Ryb, a tak vám přinášíme další etapu soutěže na téma horoskopu.

  [​IMG]

  Živel:
  voda
  Barvy: zelená
  Vládnoucí planeta: Jupiter a Neptun
  Kameny: opál, fluorit, malachit, perly

  Tentokrát bude vaším úkolem pořídit fotografii na téma “Rybí recepty”. Fotografie by tedy měla zachycovat pochoutku, kterou jste si připravili, a to za použití minimálně jedné ingredience z ryb. Pokud tedy například na talíř namalujete kečupem obrázek ryby, nebude váš příspěvek do soutěže zařazen :)

  Součástí fotografie musí být ID vašeho herního účtu, a to tak, že musí být přímou součástí oné fotografie, nesmí být dodatečně přidáno v grafickém programu či jiným způsobem doplněno. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 20.3. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat ZDE.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  Stejně jako v případě soutěže se znamením Vodnáře, i tato soutěž ve znamení Ryb bude za českou a slovenskou komunitu sloučena. To znamená, že výherce budeme vybírat společně z českých a slovenských příspěvků, které splňují zadání soutěže.

  A co můžete vyhrát? Tentokrát nebudeme vybírat tři vítěze, ale pouze jednoho. Věříme však, že výhra opravdu stojí za to.

  Chovný rybník: IV Růžový
  [​IMG]

  Přejeme bohatou inspiraci v kuchyni a těšíme se na vaše recepty.

  Váš moderátorský tým

  P.S. V těchto dnech vyhodnocujeme vaše příspěvky ze soutěže Vodnáře, během pár dní zveřejníme vítěze.
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral svého favorita, jak to dopadlo vidíte v přehledu hlasování jednotlivých členů týmu níže:

  [​IMG]

  Vítězem se s přehledem stala kuchynak a získává Chovný rybník: IV Růžový - vítězný příspěvek ZDE.

  Srdečně blahopřejeme, výhru máš připsanou na účtu, všem ostatním děkujeme za účast a věříme, že rádi využijete své kreativní schopnosti v soutěži ve znamení Berana.

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.