Farmy podle horoskopu - Beran (21.3. - 20.4.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 22/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  dnes přebírá vládu ohnivé znamení Berana, a tak vám přinášíme další etapu soutěže na téma horoskopu.

  [​IMG]
  Živel: oheň
  Barvy: červená
  Vládnoucí planeta: Mars
  Kameny: rubín, karneol, granát, diamant, jaspis

  Berany na farmě sice nemáme, zato oveček je tam spousta. Tentokrát budete tedy mít za úkol vyrobit jednu (nebo i více) z těchto ovcí: Hnědá ovce, Černá ovce, Ovce naháček, Ovce kudrnka, Svetříková ovce, Zářící ovce, Ovce vatička, Zlatá ovce.
  [​IMG]
  Úkolem je vyrobit postavičku vybrané ovečky nebo třeba celého stáda, nikoliv namalovat obrázek. Ovečku můžete vyrobit z papíru, špejlí, plastelíny, vyřezat ze dřeva, odlít z olova, ti movitější ze zlata apod. Fantazii se meze nekladou. Není povoleno při výrobě použít již hotové, volně prodejné výrobky - takže pokud například zašlete fotku zlaté mince s ovcí, bude ze soutěže vyřazena. To samé se týká hraček, plyšáků, skládaček, ale i fotek živých zvířat. Musí se jednat o váš jedinečný, originální výrobek.

  Součástí fotografie vašeho výtvoru musí být ID vašeho herního účtu, a to tak, že musí být přímou součástí oné fotografie, nesmí být dodatečně přidáno v grafickém programu či jiným způsobem doplněno. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 20.4. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat ZDE.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  Stejně jako v případě předchozích soutěží, i tato soutěž ve znamení Berana bude za českou a slovenskou komunitu sloučena. To znamená, že výherce budeme vybírat společně z českých a slovenských příspěvků, které splňují zadání soutěže.

  A co můžete vyhrát? Tentokrát opět nebudeme vybírat tři vítěze, ale pouze jednoho.

  Šlechtěnec Zlatá ovce
  [​IMG]
  Současně jsme pro všechny soutěžící, kteří dodrží pravidla soutěže, připravili drobné překvapení, jež bude odhaleno až po ukončení této soutěže.

  Přejeme bohatou inspiraci v kuchyni a těšíme se na vaše recepty.

  Váš moderátorský tým

  P.S. V těchto dnech vyhodnocujeme vaše příspěvky ze soutěže Ryb, během pár dní zveřejníme vítěze.
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral svého favorita, jak to dopadlo vidíte v přehledu hlasování jednotlivých členů týmu níže:

  [​IMG]

  Vítězem se velmi těsně stala Euphrasia a získává Zlatou ovci - vítězný příspěvek ZDE.

  Srdečně blahopřejeme, výhru máš připsanou na účtu, všem ostatním děkujeme za účast a věříme, že rádi využijete své básnické schopnosti v soutěži ve znamení Býka.

  Váš moderátorský tým
   
 3. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  na slíbené překvapení pro ostatní účastníky soutěže, kteří nevyhráli, jsme samozřejmě nezapomněli. Každý z vás dostal jako odměnu za vaši snahu a nápady jednu svetříkovou ovci, již ji máte připsanou na svých účtech.

  [​IMG]

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.