Farmbetlém (1.12. - 7.12.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,
  věřme tomu nebo ne, Vánoce se kvapem blíží a dospěláci i děcka se už jistě na jejich příchod těší. Své dárky už pomalu připravuje nejen Ježíšek, ale také Santa Claus, Děda Mráz, Joulupukki, Père Noël, Jultomten, Befana, Děda Koleda, Julenissen a spousta dalších, kteří každoročně v čase vánočním dělají radost po celém světě.

  [​IMG]
  A my se k nim přidáme a zahrajeme si na Farmžíška. Určitě si mnozí z vás vzpomenou na adventní kalendář z roku 2011 a vystřihovánky, které do něj kdosi propašoval. Stále probíhá pátrání, kdo to měl tehdy na svědomí, stále však neúspěšně :)

  [​IMG]

  Aby však snaha dotyčného raráška nepřišla nazmar, rozhodli jsme se v letošní vánoční soutěži vystřihovánky využít. Stáhnout je můžete zde, prostým kliknutím na jednotlivé odkazy:
  Sova, Louka, Stromy, Ovce
  Otevře se vám nové okno s pdf souborem a ten si uložíte do počítače nebo rovnou vytisknete.

  S Vánoci se pojí celá řada krásných tradic, jednou z nich je výroba a stavění betlémů. Vaším úkolem v této soutěži tedy bude vyrobit betlém a podělit se o něj s námi i ostatními hráči zde na fóru prostřednictvím jedné či více fotografií. Pozor! Při výrobě svého betlému MUSÍTE použít všechny čtyři výše uvedené vystřihovánky. Modely, které nebudou splňovat tyto náležitosti, budou ze soutěže vyřazeny. To však neznamená, že na výrobu betlému smíte použít pouze tyto vystřihovánky, právě naopak - můžete přidat libovolné prvky dle vaší fantazie.

  Součástí soutěžního příspěvku na fóru (nikoliv však nutně vašeho betlému) musí být ID vaší farmy a váš herní nick. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, takže pokud pořídíte celou sérii fotek svého díla, vložte je, prosím, pouze do jednoho soutěžního příspěvku. Členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 7.12. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat >>ZDE<<.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  V případě, že nebude na českém nebo slovenském fóru dostatečný počet soutěžních příspěvků, které budou splňovat pravidla soutěže, moderátorský tým může po ukončení soutěže rozhodnout o sloučení CZ a SK soutěže do jedné.

  A co můžete vyhrát?

  1. místo - sobí ohrada [​IMG]
  + Hvězdářský dalekohled (zapne noční oblohu nad farmou)
  [​IMG]

  2. místo - sobí ohrada
  + Vánoční baňka se sobem
  [​IMG]
  Doba vylíhnutí bez ohřívače: 168 Hodin
  Doba vylíhnutí s ohřívačem: 1 hodina

  Po vylíhnutí, se vejce změní na Létajícího soba
  [​IMG]
  Jednorázový bonus při vylíhnutí 450 BZ. Poté každých 168 hodin 1 hvězdička.

  3. místo - sobí ohrada
  + Surfující Daffson Červeňák
  [​IMG]
  co 8 hod. 35 BZ

  Ale to není vše, co by to bylo za Vánoce bez překvapení. Takže si ještě chvilku počkejte, jakmile bude soutěž ukončena, dozvíte se více...

  Přejeme bohatou inspiraci a těšíme se na vaše výtvory.

  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  abyste měli více času na tvoření svých děl, soutěž Farmbetlém se prodlužuje o 7 dní. Své výtvory tak můžete na fórum do příslušné sekce vkládat až do 14. 12. 2013 do 23:59 hodiny.

  Přejeme hodně skvělých nápadů a fajn hru.

  [​IMG]
   
 3. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  jak jsme slíbili na začátku soutěže, teď je ten pravý čas na zmíněné překvapení. Všichni hráči, kteří poslali svůj výtvor, od nás dostanou malý dárek. Máme připraveno celkem 10 různých dárků, jejich přehled je už teď uveden v dalším příspěvku, který je zatím skrytý - odkryjeme jej až poté, co budou všichni obdarováni.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Co musíte pro získání dárku udělat? Téměř nic, stačí si ho jen vybrat. Herní poštou na nick souteze.farmerama zašlete zprávu, jaké číslo dárku (1-10) jste si vybrali - čísla dárků budeme průběžně doplňovat do vašich soutěžních příspěvků. Zprávy můžete zasílat do půlnoci 18.12., kdo se neozve do té doby, o dárek bohužel přichází. 19.12. zveřejníme přehled jednotlivých dárků a připíšeme vám je na účet. Současně také budou vyhlášeni vítězové soutěže.

  Tyto dárky jsou určeny pouze pro soutěžící, pokud jste se soutěže nezúčastnili, je zbytečné zprávu zasílat a dárek žádat.

  Váš moderátorský tým
   
 4. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  A zde vám přinášíme přehled jednotlivých dárků:

  1. dárek - Sněhové dělo
  2. dárek - 10x červený punč
  3. dárek - 3x zlatý banán
  4. dárek - 10 Florenů
  5. dárek - 100x hnojivo
  6. dárek - Zimní čarovná sněhová koule
  7. dárek - 5x hvězdička
  8. dárek - 5000 krejcarů
  9. dárek - 10x pokus na kole štěstí
  10. dárek - farmářův balíček (10x superkrmivo, 10x superhnojivo, 10x Zuzino speciální hnojivo, 10x Zuzino ultrahnojivo)
   
 5. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral své tři favority pro 1., 2. a 3. místo, za 1. místo byly hráči uděleny 3 body, za 2. místo 2 body a za 3. místo 1 bod. Přehled hlasování jednotlivých členů týmu je zde:
  [​IMG]

  Následně byly sečteny body jednotlivých soutěžících a zde jsou výsledky:

  na 1. místě se s velkým náskokem a celkovými 41 body umístil DAHLIA53 a získává Sobí ohradu a Hvězdářský dalekohled - vítězný příspěvek >>ZDE<<
  2. místo s celkovými 15 body obsadila .Zoxxy. a získává Sobí ohradu a Vánoční baňku se sobem - příspěvek >>ZDE<<
  na 3. místě se s celkovými 13 body umístila jikonka a získává Sobí ohradu a Surfujícího Daffsona Červeňáka - příspěvek >>ZDE<<

  Výhercům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast. Nesmutněte, přijdou další soutěže a třeba se vám bude dařit lépe .-)

  Odkryli jsme také přehled dárků, z nichž jste si mohli vybírat, odměny a dárečky vám všem budou na účty připsány v průběhu dnešního večera.

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.