Farmárske denníky - Otázky

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem mousicka, 8/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Priestor pre vaše otázky k denníkom

    Táto téma slúži len k otázkam týkajúcich sa denníkov, akékoľvek iné príspevky netýkajúce sa tejto témy budú presunuté do archívu. Preto prosím o dodržiavanie danej témy a samozrejme aj
    Pravidiel fóra.


     
    SilviaBaloghova tohle ocenil(a).
  2. Crower

    Crower Vážený autor

    Chci se zeptat jak to bude se soutěží... Budou se hodnotit deníky zde na fóru, nebo deníky na GamFanu?
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Crower,
    bohužial medzi súťažné denníky sú zaradené len tie, ktoré sú založené a aktívne na gamfan.. Pozri si tu 9.bod. Prajem peknú hru a úspešnú tvorbu denníčka :)
     
  4. Crower

    Crower Vážený autor

    Amohl bych vědět proč se nepočítají ty co jsou zde na fóru? :D Mě osobně je to jedno, já jen tak pro zajímavost :D Že je to divny, něco co je na nějaké stránce, kde téměř nikdo nechodí se bude odměňovat a zde nic...
     
  5. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahoj Crower.
    Nie som síce moderátor a som si vedomá, že toto nie je vlákno na debatu, takže sa týmto vopred veeeľmi ospravedlňujem :oops:, ale nedá mi nezareagovať ... zrejme to nejaký dôvod malo a má, prečo je to s denníkmi tak ako to je, s tým asi nič nenarobíš :(. A myslím, že to bolo dostatočne a včas zreteľne komunikované ešte na starom fóre a je to v pravidlách aj tohto nového fóra.
    Čisto z princípu, bez emócií, skús sa na to pozrieť aj z druhej strany - nemyslíš si, že ak by sa do súťaže počítali aj tie denníky, čo sú tu na tomto fóre, že by to bolo zase nefér voči tým denníčkárom, ktorí tie denníky už majú zavedené na GamFan a majú ich tam zavedené napr. aj preto, lebo sa povedalo, že na novom fóre denníky jednoducho nebudú?
    Myslím, že tí, ktorí si ich zakladali (a zakladajú) na tomto fóre, tak si ich zakladali (a zakladajú) hlavne pre vlastné a možno aj cudzie potešenie, čo je určite veľmi milé, pekné, fajn a osobne im veľmi fandím :)8), ale určite s vedomím, že nebudú súťažné (zrejme im o tie florény nejde). A nevidím v tom žiadny osobný prospech.
    Zriadenie sekcie denníkov v tomto fóre osobne chápem skôr ako veľký úspech a prejav dobrej vôle moderátorov ..... hoci dalo by sa polemizovať, či aj týmto aktom sa "nepomohlo" k zníženiu atraktívnosti zakladania denníkov na GamFan. Nerada by som to viac rozoberala, lebo je fakt, že, často na fóre čítam, že hráči nemajú florény, neinvestujú do hry reálne peniaze, prečo to Slováci majú drahšie a pod. .... a pritom je tu takáto jednoduchá súťaž (alebo aj iné súťaže na fóre), kde je možné florény získať a hráči sa aj tak nezapoja ..... naozaj tomuto n e r o z u m i e m o_O....
     
    Honzulka05, Hanibal a (deleted user) tohle ocenili.
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Ahoj zapoměl jsem jak je nový forum jak založit deník :D Když jsem byl v denících tak tam je jen založit nivé vlákno.
     
    Hanibal, Amalka1070 a Jonsdorf tohle ocenili.
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj tenista,
    klikni na založiť nové vlákno, pomenuješ si ho a denník je na svete ;)
    Pozri tu ako na to
     
  8. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Ahoj Miška,môžeš prosím Ťa vymazať môj denník.Stalo sa,že zrušili rama obrazovník a tým pádom zmizlo kopec mojich obrázkov v denníku.Už ani neviem,čo som tam mala,tak z denníkom končím.Škoda,bavil ma,ale nový zakladať nebudem.Neviem,či som napísala správne.Ďakujem Ti.
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Tinka, tvoj denníček sme na tvoje prianie zavreli, no ver, že aj nám je to veľmi ľúto, že si takto prišla o svoje obrázky. Ak by si si to predsa len rozmyslela a založila časom nový, budeme len radi, pretože bol krásny.
     
  10. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    mám otázku na modíky ..Chci se jenom zeptat, zda by nemohla být v budoucnu obnovená soutěž deníčků jako to bylo na starém foru než se deníčky přemístily na gamfan.eu...? Nikdo po vás nechce odměny, to opravdu ne !!!! ....jenom vyhlásit koncem měsíce nebo začátkem nového 3 místa. Máme tu mnoho deníčků a vyhlášení o nej deníček od vás, by pomohlo i dalším, aby si jej založili...:)


    Zkuste to mezi sebou prodebatit, času máte baba kuk...:)
     
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Příjemný den...:)
    měsíc utekl jako voda a k tomu ještě kousek a tak se chci zeptat, zda jste došli modíci k nějakému závěru.
    Stačí napsat: Přemýšlíme o tom do budoucna,.... ještě nejsme dohodnutý od kdy... nebo soutěž zde nebude obnovená vůbec.
    Jedna věta stačí.


    Edit: Děkuji pajdo a přeji heký den...:)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Julinko,

    k obnovení soutěže v dohledné době určitě nedojde.
     
  13. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahoj pajda, môžem vedieť, súťaž v denníkoch na gamfan.eu bola už zrušená? Ďakujem.

    EDIT: Ďakujem za odpoveď, bolo by seriózne to oznámiť, resp. upraviť aj v pravidlách tejto časti fóra.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/15
    tomokoco tohle ocenil(a).
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj fialka40,

    vzhledem k počtu deníků, které splňují pravidla, tak ano.
     
  15. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    ahojte, uvažujem nad založením denníčku a chcem sa opýtať, či viete o nejakom úložisku obrázkov kde ich nemažú, aby mi potom v denníčku nemizli, resp. aby som ich tam nemusela vkladať po čase znovu...
    Ďakujem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    danda-vnovis a tomokoco tohle ocenili.
  17. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    jaaj vlastne áno :D toto som kedysi používala aj ja, ale nevedela som si spomenúť xD ja hlava deravá
    ešte raz ďakujem za pomoc.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    ahoj nepleska...:)
    zkoušela jsem různá úložiště asi jako každý. Nejvíc sjsem spokojená s:
    http://photo.uloziste.com/
    Určitě si nějaké najdeš a těším se na tvůj deník...:)
     
  19. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    Dakujem Juli, zajtra sa do toho pustím :)
     
  20. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahojky..zdravím..pěkný sváteční den.přeji..mohla bych poprosit o vymazání..z mého denníku..toho "upřímně.. povzbuzujícího" příspěvku..tak nějak jsem předpokládala ..že to admin udělá automaticky..když nikdo cizí ..nesmí do denníku psát..Děkuji předem..Ywetta