Farmářský deník – fotoalbum

Diskuze na fóru 'Archiv - FAQ' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Ahoj farmáři,

  s potěšením vám představuji novou externí (neprovozovanou společností Bigpoint) aplikaci Farmářský deník – fotoalbum“. Tvorba aplikace se poněkud protáhla, ale díky spolupráci celého moderátorského teamu a samozřejmé i některých z vás, je aplikace o to víc jednodušší pro používání a zároveň plná funkcí.

  Jak lze poznat již z názvu, využívání aplikace se předpokládá především pro vaše Farmářské deníky, které věřím že nyní budete tvořit ve větším počtu. Využití samozřejmě není ale omezeno jen Farmářským deníkem, fotoalbum můžete využívat bez navázání na deník, například pro klasickou prezentaci a hodnocení farem (původní systém externí prezentace zůstává samozřejmě dál k dispozici).

  Vygenerovaný link je možno odkazovat v podpisu, v sekci pro prezentaci farem a v připravované sekci „Deníky farmářů“.

  Práce s fotoalbem je velmi snadná, v podstatě vše probíhá automaticky a vám stačí jen vygenerovat kód pro odkazování. V okamžiku kdy si své fotoalbum poprvé aktivujete, sama se načte vaše aktuální fotografie, uloží se do fotoalba a vytvoří se náhled. Jakmile pak v turistickém centru vytvoříte novou fotografii, ta se při příští návštěvě (ať už vaší, nebo kohokoliv jiného) opět automaticky zpracuje a uloží. Původní fotografie přitom v albu zůstává mezi náhledy a lze ji otevřít.

  Ukázku vzorového fotoalba naleznete >>ZDE<< (použity fotografie některých hráčů)
  Založit vlastní fotoalbum pak můžete >>ZDE<<

  Přehled základních funkcí a vlastností
  Samotné fotoalbum:

  • Sociální sítě – při zobrazení v režimu fotoalbum (výchozí zobrazení při otevření) lze album sdílet jako odkaz na Facebooku. K dispozici je několik možností: na vlastní zeď, na zeď přítele atd..
  • Náhledy – zobrazení náhledů již zpracovaných fotografií. Řazení kopíruje časovou osu tak, jak jste fotografie vytvářeli a zachycuje rozvoj farmy. Nejstarší je tedy jako první. Kliknutím na náhled lze otevřít fotografii do režimu zobrazení pro samostatné foto.
  • Aktuální foto – zobrazení aktuálního fota, které máte aktivní v turistickém centru. Pokud na obrázku kliknete myší, zobrazí se zvětšovací lupa. Kliknutím na odkaz pod fotografii se otevře zobrazení v režimu pro hodnocení do žebříčku krásy.
  • Facebook aktivity – přehled poslední aktivity uživatelů Facebooku spojené se všemi existujícími fotoalby.

  Samostatné foto (zobrazení z fotoalba kliknutím na náhled):
  • Sociální sítě – pokud se vám zobrazená fotografie líbí, můžete ji označit a dát o ní vědět přátelům na Facebooku, Twitteru, nebo Googlu.
  • Zvětšení - pokud na fotografii kliknete myší, zobrazí se zvětšovací lupa.
  • Komentáře – ke konkrétní fotografii můžete vy nebo návštěvníci fotoalba připojit komentáře.

  Připravované funkce:
  • Seznam fotoalb hráčů – setříděný seznam vytvořených fotoalb. Navíc pokud se podaří navázat spolupráci s GA dalších zemí, budete si moct prohlédnout i fotoalba „zahraničních“ hráčů.

  Důležitá informace na závěr: celá aplikace je závislá od současného systému fotografií ve hře. Pokud tedy někdy realizační team provede změnu, budou tím dotčeny automatické aktualizace fotoalba. Samozřejmě se budu snažit aplikaci přizpůsobit tak, aby při takové změně opět plně fungovala. Pokud by se to nepodařilo, bude fotoalbum dál obsahovat alespoň stávající fotografie.

  Ať je vám tedy „Farmářský deník – fotoalbum“ ku prospěchu a nabídne vám další možnsti zábavy.

  FARMERAMA team

  Poznámka pro SK hráče: Verze pro SK zatím k dispozici není, ale lze používat CZ. Po přidání překladu a přepnutí na SK verzi zůstanou fotografie navázány.

  Diskusia k >>Farmársky denník-fotoalbum<<
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/15
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  ..právě doplněna funkce "Adresář" (odkaz ukotven ke spodní části fotoalba). Můžete si tak zobrazit všechna aktivní alba a zároveň i vyhledávat konkrétní hráče. Pokud narazíte na nějakou chybu, dejte vědět v diskuzi.

  P.S.: nezapomeňte, fotoalbum se aktualizuje o nové fotografie jen pokud je navštěvováno.
   
 3. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  novinka: Nyní pokud si z jakéhokoliv fotoalba zobrazíte adresář, lze v něm přepínat deníky podle použitého jazyka hráče. To znamená že například CZ hráči si mohou zobrazit adresář SK hráčů a podívat se na jejich fotografie.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.