Farmářská výuka (9.11. - 15.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Farmářská výuka ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.11. 2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 15.11. 2022 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    INČUČUNA1959 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kvůli upg továrny se do akce pustím :)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu jako vždy :p Odměny neřeším ;)

    Jestli jsem dobře počítala tak bude potřeba:
    Farmářská taštička 11120 ks
    Konev 676 ks
    Kenaf
    pěstovat budu , ale neřeším. Když bude třeba, probudím postavičku SK :music:
     
    Naposledy upraveno: 8/11/22
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tuto akci moc nemusím,ale upradge na balonky ano,tak akci pojedu stejně dělám skoro všechny akce.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odměny dobrý,dem nato.8)
    Jako obvykle se nebudu zdržovat s pěstováním na bahamce,a budu probouzet za SK.Těch 40 kousků mě nezabije.:)Navíc něco se vrátí z odměn.
    Takže za mně budu potřebovat: 2.780x 4= 11.120ks akční faremní kytky a 169x4= 676 ks konví.Pojedu na všechny tečky proto tolik.:)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    kaolín11
    Oni jsou stejně potřeba všechny. Krom sklízení u slepice a králíka ;)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce půjdu, na kenaf se asi vybodnu (raději budu protáčet lablab s tiki maskou, vodou, alchymistickými řemeslnými produkty a hnojem kvůli padátkům) a probouzet budu pomocí SK (co ztratím na SK, získám na tom, že ušetřím rostliny na mlýnský produkt a hlavně SH a ZH). Ostatně SK již dlouhodobě nemelu a mám ho dostatek z beden.
    Jen ten stonek kdyby byl hodnotnější - hned by bylo nadšení pro vstup do akce vyšší.
    Takže se soustředím na to, abych získal všechno (hamty hamty...) zejména kvůli upgrade Továrny na bublinky a kvůli Piccolo bedně.
    Všem přeji hodně úspěchů v akci, kterou jako obvykle zahájím (kromě přípravy dlouhodobek) usilovným točením na Kole štěstí.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu kvůli závěsům
     
  9. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, též se přidávám k těm, kteří do akce jdou. Upgrade továrny a pikolka jsou mým hnacím motorem. Přeji všem, ať se daří.
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Já taktéž odměny moc neřeším, akci doufám udělám. Pikolka bude krásný bonus. Všem přeji úspěšné dokončení.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/22
  11. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do akce jdu opět a taky odměny moc neřeším.Jdu si zahrát a získat upgrade,fajn bude i pikolka....
    Tak všem přeji ,kdo jde do akce,aby se dařilo! :)
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tahle akce mi vyhovuje, jsou tam závěsy... proč ne. Jen to školení v pátek v Ústí a pak víkend v práci. No, co už nadělám. Na kenaf se vybodnu a na ploše mám stromy. Pokud bude třeba je vyměnit za pole se ještě musím mrknout. Zase jsem to čtení vzal nějak rychle;):p
    Tak zítra po 5 směnách vezmu holiny a zajdu na pole. Hm, ale raději bych tedy do pelechu...Vstávat ve tři ráno je pro sovu fakt opruz:wuerg:
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    přiznám se,ale tuto akci jsem nikdy nedělala a ani tentokrát dělat nebudu.A závěsy?Vůbec mě nelákají.
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Akcičku si dám. Jak jsem tu dlouho nebyl, tak mi to trošku osvěží paměť + když už mám ty nový gumáky a monterky, tož je musím hned zašpinit aby bylo vidět že nemám zašpiněný jenom zadek od sezení.
     
  15. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Můžete mi prozradit kam pořád dáváte ty další dekorace velké jak stodola? I kdyby bylo v odměnách xy dalších závěsů na továrnu,
    dekoraci nechám v liště a z toho plyne, že do akce jít ani nepotřebuji.
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce se pustím, jako do každé ;). Ráda rozšířím upgrady na dekoraci a stonek se mi také líbí :). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně farmářských úspěchů a ať získáte to, co si vycílíte ;). Hezký podvečer všem :):)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou,odměny jsou dobrý.Získáme jednu slušnou dekoraci na BZ a druhou na zisk bedny s bonusy III,k tomu řádek se ziskem pártylístku.Jako třešnička na dortu,pak bedna piccolo.8) Akce navíc,není nijak složitá.Stačí napěstovat kytky na farmě,nasbírat padátka a občas poslat zvířátka makat.:)
    Vždycky přece de vyměnit slabší dekorace za lepší!:)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) akcičku taky pojedu kvůli upgradům, odměny ze stonečku za 78 hod. jsou slabé, ale dekorka na BZ je dobrá a nemůžeme to mít nej .. že jo :p

    Hlavně ať to začne včas :)
     
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jak já tuhle akci nesnáším :wuerg:! Ale nakonec do ní půjdu, upy jsou upy. Nadšení z piccolo beden nesdílím, vílích pramenů mám v liště hafo :p.
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tato akce je má oblíbená, ale pustím se do ní asi až večer
    Odměny jsou celkem pěkné (hlavně tajemničky)
    Stonek mě zas až tak nesláká, ale pokusím se ho získat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.