Farmářská výuka (28.4. - 4.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kudrnová a ezzra tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nachystat farmu na padátka a zítra na startovní čáru. Škoda, že není stonek, dekorky už nemám kam dávat.
     
  3. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Pokud počítám správně, je potřeba:
    11 000 farmářská taštička
    664 konev
    3 200 dýní
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) aj ja by som uvitala stonku
    do akcie samozrejme idem
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, do akce samozřejmě jdu, těším se. Zasadím něco dlouhého na zítřek na padátka a uvidíme, jak to napadá. Všem, kdo se do akce pustí, přeji hodně farmářských úspěchů. Přeji hezkou středu ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce již tu byla mnohokrát. Návod jsem nepobral. Při akci si kliknu na čtvrtý stupeň a hned uvidím co který zvířátko potřebuje. Probouzet budu za SK.:)
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Podle zkušeností z minulých akci také se přikláním k tomu probouzet SK. Jediný problém je, že na víkend jedeme na Moravu. Tak uvidím, zda mě rodina nechá občas navštívit farmu a když ne, tak to budu muset dohánět příští týden.
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce jdu. Probouzet budu SK. Akce se opakuje, ale každá odměna dobrá, hlavně tajemné sazeničky.
     
  9. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Moc se mi do toho nechce,když není stonek.Líbí se jen dvě dekorky jedna víc druhá míň :D tak uvidím no.Aspoň pro tu kamennou bych si šla 8) Z tajemnic co bylo z vajec nebylo nic užitečného teda beru z5 byl tam jeden štětkovník a jinak lišta s XL a z 16 nebo kolika rádoby kakapů byly jen žlutý chobotnice zebry oranž výrob koberců a hůlek.A co by stálo za řeč tak oranž manta 1kus a agama 1kus Ani andulka ani nártoun a kakap už vůbec ne :( a na farmě to bylo podobný tam ze stromů padl Yggdrasil mám už a jinak samý XL XLL z novějších nic a z dikobrazích tajů jsem dala jen osm z nich byl oranž mravenec a dvě oranž červenky jinak žluťásci pro vláček dobrý no.

    Jinak probouzet budu taky SK jelikož prales je zalesněn :)
    Ať se vám fšem daří plantážníci.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    SK na probouzení dostatek, dýně taky, tak snad jen taštičky a konve :music: To půjde ;)
     
  11. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Pokiaľ ja dobre počítam, ta po štvrtý level je potreba:
    38 300 farmářská taštička
    2 355 konev
    7 880 dýní

    To je hafo :-(
     
    moncicak7070, burds a modro.ocko22 tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dělala jsem akci na 4 farmách na hlavní celou ,na vedlejších k bedně s bonusy,asi 25 skorodikob. výsledek ani jeden zato spousty chlévů žlutých a oranž, ze stromů 1 tekuma,kakapo také nic.Řešit to ale nemá cenu,co se týká neon beden uz by mohl být nový druh, slepice,kačeny atd uz nikdo nechce:D
     
  13. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak já si s klidným svědomím složím ruce za slamák, oklepu holínky, sednu do houpacího křesla a dám si dvacet. Tahle akce mě nijak neoslovuje ani nebaví, tak jí ráda vynechám. Naštěstí je pořád co dělat, ve stodole místy klesly zásoby rostlin pod hranici 20.000 ks, navíc mě pořád straší ty nedokončené expertní úkoly v družstvu, kde zrovna potřebuju 13.000 hortenzií a 12.000 protěží. Všech, kteří se do akce pustí, přeju hodně štěstí a ať to odsýpá!
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme tiez idem do akcie ako do kazdej a kam sa doplazim tam budem ;)xD Tiez idem na Moravu ako Jarka ale ja cestujem uz v piatok rano.Takze budem hlavne pestovat a ked sa vratim tak sa do toho pustim na plno :)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Farma připravena na zítřek. Deštný prales žádný problém, probouzet SK, no to jste grandi, mám ho sice dost, ale krmit je nebudu ;).
    Škoda, že není řádek, na dekorace opravdu není místo.
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,s radostí vynechávám.Všem,co se do akce hrnou přeji zdárné dokončení:)
    PS:Learka při OaD se mi připoměň,mám tu nějaké zvířectvo navíc,které ti udělá radost:)
     
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj!Do akce jdu,taky mám moc dekorací.V obláčku by se hezky poskládaly.;)Nevadí,potěší a odměny taky dobré.Aspoň se něco děje a trochu hru osvěží.:)Všem přeji hodně úspěchů!:cry::D
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    anakonda24,nenapočítala si toho trochu veľa?
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anakonda24 - ahoj, máš ty počty volaké čudné, zkus to ještě jednou a lépe ;)
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Také bych raději brala stonek,dekorky není kam dávat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.