Dronní e-deník

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem DroneQuadcopter, 12/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DroneQuadcopter

    DroneQuadcopter Zelenáč fóra

    Úvodní stránka dronního deníku

    Od kdy hraji FARMERAMU? - 8.4.2023.

    Kdo je můj oblíbený soused? - Každý který pomáhá s divokou loukou a sem tam něco pošlě

    Jaký je můj oblíbený sport? - Droni, potápění, motorky, automobilismus

    Jaká je moje oblíbená hra? - Tomb Raider, Forza 5, Terraria a možná i Farerama

    Jaké je moje oblíbené jídlo / nápoj? - Benzín a "šťáva" z palivových článků do mých rotorů, nikdy jsem nezažil lepší chuť a pocit... jo a teď vážně, cokoliv co mi chutná.

    Co dělám, když nehraju Farmeramu? - studium, droním, potápím se nebo sleduji motorismus

    S kterou osobou bych se chtěl setkat a proč? - pár motozávodníků by tu bylo a proč to je snad jasný, motorismus je nejlepší sport :)

    Jaká je moje oblíbená barva? - Černá v odstínu pneumtik, případně černá s trochou žluté

    Jaká je moje oblíbená hudba? - Řev motorů doprovázenej vůní benzínu a pneumatik

    Kde trávím volno? - Ve své hlavě, tam mám volno po celý rok

    Jaké mám plány do budoucna? - Učit budoucí generace angličtině a společenským vědám, přeci jen budu profesí učitel, z koníčků pak udělat certifikaci na potápění a papíry na motorku.

    Jak jsem se dozvěděl o Farmeramě? - No to jsem sledoval seriál Dark a tam bylo 33 mrtvejch ovcí a z ničeho nic mne v hlavě vyvstanula vzpomínka na Farmeramu, kdy jsem já poprvý hrál v její nultej rok existence, tehdy v roce 2010, kdy jsem si ještě o informatiku založil acc.