Dotazy k sekci Zlepšovací návrhy

Diskuze na fóru 'Zlepšovací návrhy' zahájená uživatelem pajda361, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Toto vlákno je určeno k tomu, abyste se mohli zeptat na věci, které se týkají této sekce Aktualizace a nápady.

    Můžete se zde zeptat na vše, co vám není jasné o1kolo věcí, které se týkají Zlepšovacích návrhů a nebo vznést připomínku, která se této sekce týká.

    Rádi bychom upozornili, že toto vlákno není určeno ke vkládání nových zlepšovacích návrhů.
     
  2. kyticka93

    kyticka93 Zelenáč fóra

    Dobrý den chtěla bych se zeptat spousta farmářů shání Johna Citrona, ti co ho mají ho na OaD bohužel nenabízejí, protože ho také potřebují. Tak by mě zajímalo zda jste přemýšleli, že by se udělala akce kde by se dal znovu získat prosíííím :)
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kyticka93,

    toto je prostor pro otázky k sekci, ne ke hře. Navíc tuto otázku ti stejně nikdo z moderátorů nezodpoví, protože odpověď prostě nezná. Tohle ví pouze realizační tým hry a ten nám své plány nesděluje.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Stonek

    bylo by vhodné buď přidat k řádkům na stonku (v místě, pod značkou oblíbeného řádku) místo/okno/řádek tzn volné místo pro vepsání, kam by si hráč mohl vepsat vlastní identifikaci daného řádku

    a Nebo řádky, které mají funkci pro hru: odlišit od sebe barvami
    tzn:
    ty, které zvyšují BZ,
    které zkracují nějakou produkci nebo růst,
    které dávají navíc výnos,
    které zvyšují vypadávání předmětů.

    Tak by bylo na první pohled vidět, co který řádek podporuje. Takto je to změŤ funkcí naprosto bez významu , protože rozklikávat/číst KAŽDÝ řádek před sklizní je u počtu nad 50 řádků (já jich mám přes 150) neproveditelné, pokud člověk nehraje na plný úvazek.
    A pokud jsou řádky sklízeny bez koordinace, hodně jejich funkcí je jen slovo bez významu, pokud řádky nejsou aktivovány ve vhodný čas.....
    Už tak je dost pracné sklidit všechny řádky ( sklízím ručně bez kombajnu), ale ještě u každého řádku před aktivací přečíst, co jeho bonus vlastně znamená, je neproveditelné bez rychlého (na první pohled) rozpoznání aspoň jeho základní funkce
     
    ditaanderova a zejdy66 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Nějak postrádám v tvém příspěvku jakýkoliv dotaz.
    Není nic jednoduššího než vypracovat nějaký návrh a dle pravidel této sekce jej zde podat.
    Podobné třídění tu již je tak nevím co by v tom mělo být nové.
    Jinak můžeš prodiskutovat s ostatními hráči ve vhodném vlákně jak sklízejí oni a co a jak kdy aktivovat.

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 pokud si chceš podat návrh, tak je nezbytné to udělat podle pravidel této sekce. Co se týče samotného návrhu, tak se domnívám, že není realizovatelný, jelikož by u některých stromů nebyl dostatek místa pro text.
     
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš. Stačí uživatele oslovit.
    * odstraněná zbytečná citace
    škoda :( nedá se nic dělat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/11/20
  8. ruda180

    ruda180 Pisálek fóra

    dá se jako zlepšovací návrh dát návrh dát farmu do stavu před UNITY?
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ruda180

    Bohužel toto není možné navrhnout, protože končící flash je potřeba nahradit.

    Fajn hru pezt
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, omlouvám se za duplicitní návrh, ale jaksi jsem nepostřehla, že by takový byl, to mi jaksi uniklo ;)

    a u toho druhého si to také nepamatuji, škoda
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    V pohodě, proto je dobré před podáním návrhu si projít již předané návrhy, jestli už takový nebo podobný není předán.

    Fajn hru pezt
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  12. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    dobry den ja bych mela dotaz,zatim jsem ho nikde necetla,proc nejde farmeramu zvetsit pres celou obrazovku.zda se mi ze je stasne mala kdyz ji hraju na velkem pocitaci tak ma opravdu male herni okenko,dekuji
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea, tento dotaz patří spíše do vlákna s obecnými dotazy. Pokud hraješ v prohlížeči dá se zvětšit současně zmáčknutím klávesy Ctrl + rolovací kolečko na myši, tím si upravíš velikost. Jestli hraješ v Samostatném klientovi, tak v nastavení je možné okno klienta zvětšit. Mrkni ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    dekuju ale me se tam ten zoom prave neukazuje,


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/2/22
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea, tak zřejmě hraješ přes webový prohlížeč Chrome, Firefox atd. Tedy okno s hrou zvětšíš jak jsem psal, současně zmáčknutím klávesy Ctrl na klávesnici + rolovací kolečko na myši.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt budu se snažit více číst, kde, to vím děkuji, teď už jsem po nemoci zase v plné kondici :D

    Edit: a mám spoustu času vše přečíst, nemusím totiž vše udělat jen dnes :music: zítra je také den, slibuji, že se polepším a budu dělat trošku míň kravinek
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  17. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    dekuju.jde to pouze jak pises pres mys a ano mam google.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač, rád jsem pomohl ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  19. *wawa*

    *wawa* Zelenáč fóra

    Dotaz nemôžem pozbierat urodu v pravom rohu hore,kvoli vyskakovacej lište-POMOC
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *wawa*, tento dotaz patří spíše do vlákna Jiné dotazy.
    Je potřeba v nastavení hry zapnout Zobrazit infobox na ukazateli myši a nezapomenout Uložit.

    upload_2023-5-19_23-46-3.png


    Ať vás síla provází na všech cestách