DOTAZY k bance, platbám, florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 23/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Shanigan

    Na to je jednoduchá odpověď, každé lokaci byly od RT přiděleny platební podmínky a ty nejsou shodné z přepočtem do cz měny. Bohužel nijak to ovlivnit nejde.
    Asi jsem tě moc nepotěšil, ale je to tak.

    Hezkou hru přeji
     
    Shanigan tohle ocenil(a).
  2. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Pred 2 hodinami /17,08 hod./som poslala 2 SMS na floreny, doposiaľ mi neprišla potvrdená SMS. Čo sa deje? Za tie roky sa mi to staloprvý krát.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rybka123

    Zkontroluj jestli se ti odečetl kredit. Je důležité mít dostatečný kredit a k poslání prémiové SMS se nepočítá žádný bonusový kredit.
    Také zkontroluj jestli jsou všechny údaje zadány správně, překontroluj v bance ve městě.
    Pokud se kredit odečetl a floreny nedorazily budeš se muset obrátit na platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT
    Pokud se kredit neodečetl je třeba se obrátit na svého operátora proč tak nelze.
    Také důležitá věc, dobíjení přes SMS nesmí přesáhnout 5 různých tel. čísel.

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  4. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    Ahojte, ja mám rovnaký problém, poslala som 2 sms a neprišli mi spätné sms. Ja mám paušál, takže to nebude nedostatkom kreditu.
    Takto nakupovávam skoro každú akciu a ešte sa mi to nestalo. Vždy si ich kupujem len cez môj mobil, takže to nebude ani tá možnosť z viacerých čísel.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nepleska

    Taktéž, odečetla se ti částka za odeslání prémium SMS, pokud ne zkus kontaktovat svého operátora proč nelze odeslat tuto SMS.
    Kdyby se peníze strhly a floreny nedorazily ani po restartu budeš se muset obrátit na platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT

    Hezkou hru přeji
     
  6. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    To si bohužiaľ skontrolovať neviem, až na faktúre a tá mi príde okolo 26.2. nevadí, dnes som skúsila znovu a potvrdzovacia sms prišla hneď a aj florény dorazili. Možno mal včera operátor nejaký výpadok.
     
  7. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Ahoj pezt!

    Najprv ďakujem za promtnú odpoveď. Ja som tiež poslala ešte raz a "dorazilo" všetko v poriadku. Asi nejaký škriatok zaúradoval.
     
  8. zsuzsikamm

    zsuzsikamm Zelenáč fóra

    Ani mne nedoraazili peniazky. vzdy nakupujem cez SMS. mam mesacny paušal, dokonca mi prisla SMS že som nakupila kredit pre hru. Ako si teraz nakupim papierove pruzky?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. sisinka

    sisinka Pilný autor

    zdravím, do nedávna jsem nakupovala ve hře přes platební kartu, stalo se mi ale, že se mi někdo naboural přes kartu do účtu- at to byl kdokoli, už tyto platby nebudu vůbec povolovat. Z nabídky ve hře (FAQ) jsem si vybrala TrustPay- pěkně popsáno, platbu jsem zadala, potvrdila, platba měla proběhnout ihned a pak jsem si všimla, že to je jen do 20.h a bylo 20:06- holt si to zkontroluji až zítra. Jaké máte zkušenosti s tímto typem platby?

    edit: Děkuji za odpověd, platba už naskočila :), myslím že budu s touto službou plně spokojena :)
     
    Naposledy upraveno: 15/2/16
    pezt tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sisinka

    Je mi líto, že to s platbami kartou u tebe došlo k takovým potížím. Bohužel s platbou TrustPay nemám žádné zkušenosti tento typ platby nevyužívám a myslím, že toto není vhodné vlákno k nějaké diskusi kdo jaké používá platby pro nákup herních prvků.
    Mám pouze dobrou zkušenost kromě platební karty s platbou pomocí Paysafecard, kde je to rychlé a bezpečné.

    Hezkou hru přeji
     
    jitunka1444 tohle ocenil(a).
  12. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    Dobrý den , zítra 18.2 mi končí diamatový balíček 12 měsícu. A dnes chci koupit nový diamatový balíček 12 měsicu. Ale při zadavání mi ukázalo toto:
    (toto předplatné má dobu platnosti 1 rok. Pokud jej před vypršením platnosti manuálně nezrušíš, bude automaticky prodlouženo)
    Jak tomu mám rozumět? když si ho nekoupít tak se to samo prodlouží ??
     
  13. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    Budu kupovat přes platební údaje a nemám uloženy udaje. Takže počkám do zítra a koupím si to .
    Díky :)
     
  14. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Dobrý večer, poslala jsem platbu jako vždy na číslo 90340, vždy mi byly floreny připsány, ale dnes nikoli. Peníze mi byly z kreditu odečteny, nicméně se mi floreny nepřipsaly. Už jsem zapnula i vypnula mobil, restartovala hru a stále nic. Prosím o radu.... Děkuji.
    Tak zatím pořád nic. Platební podpora neustále "zpracovává". Obávám se, že než to zpracují, bude po TS.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/16
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenushka70

    Jediné co ti mohu doporučit je chvíli ještě počkat, poté zkusit restartovat hru ještě jednou pokud se floreny ani tak nepřipíší, budeš muset kontaktovat platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  16. margaretka54

    margaretka54 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj příspěvek, pod který píšeš, a nepiš více příspěvků pod sebou - použit možnost Upravit nebo Smazat příspěvek. Děkuji
    stalo sa mi to prvý raz a prekvapilo ma to : počas noci mi z mojho účtu zmizlo okolo 30 florénov. neviem o žiadnej kúpe, ani neviem kde by som zistila na čo boli florény minuté, alebo ako sa mohol zrazu ich počet znížiť ? diky za odpoved a inštrukcie

    EDIT: sloučeny příspěvky, smazána nadbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/16
  17. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj margaretka54
    tuto situaci tady na fóru nijak nevyřešíme, je třeba kontaktovat herní podporu, která jako jediná může prověřit, co se stalo.
    Doporučuji však co nejrychleji změnit heslo k mailu a k hernímu účtu.
    Přeji rychlé vyřešení problému
     
  18. 2KOKO279

    2KOKO279 Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek, pod který píšeš, a nepiš více příspěvků pod sebou - použit možnost Upravit nebo Smazat příspěvek. Děkuji
    Dobrý den už skoro 2hodiny nejede banka neotevře se a tím pádem nemohu nakoupit F--vyletí str že je špatná adresa nebo to mám zkusit později-pomoc :) potřebuji nakoupit pomocníky děkuji

    TAK UŽ TO JEDE

    EDIT: sloučeny příspěvky, smazána nadbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/16
  19. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj 2KOKO279
    děkujeme za informaci, ale pokud už vše funguje, není třeba o tom psát další příspěvek s citací vlastního příspěvku - stačí buď původní příspěvek smazat nebo použít tlačítko Upravit.
    Díky
     
  20. Markétka1111

    Markétka1111 Pisálek fóra

    Při akci pomocnící jsem si nakoupila za floreny kombajn atd... a také na kombajn v nebi (70 fl.). Dnes jsem zjistila, že se mi nepřipsaly hodiny a kombajn si musím kupovat znova. Docela to zamrzí, když už do hry investuju peníze, měla by fungovat. Zkoušela jsem několikrát restartovat i jiný prohlížeč. Na jiných plochách kombajn funguje a v nebi se mi nenačetl.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.