DOTAZY k bance, platbám, florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hubabuba1968, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Pajdo : Volal jsem do banky tam je vše OK jak má být , takže chyba je zřejmě někde u Vás.:p
     
    Margarita a derviš4561 tohle ocenili.
  2. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Nejde mi zakoupit předplatné pomocníků (a ani jiné nákupy za koruny)

    V okně se zobrazuje hláška:
    Tato stránka se nedá zobrazit.
    • Zkontrolujte, jestli je webová adresa https://www.bigpoint-payment.com správná.
    • Vyhledejte stránku vyhledávacím webem.
    • Aktualizujte stránku za pár minut.
    Když zadám adresu přímo do prohlížeče vrátí se error 403 - zakázáno z https://www.bigpoint-payment.com
    Zkoušel jsem vyčistit cache, restart apod. bezúspěšně. Kde může být chyba?
    PS: Floreny koupit z banky jdou.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/16
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon

    Teď jsem zkoušel přejít k platbě pomocníků na měsíc přes ikonu v časomíře a vše vpořádku.
    Tato hláška ti vyskočí kdy a o jakou platbu se pokoušíš?
    Ještě bych doporučil vyzkoušet jiný prohlížeč.
     
  4. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Hraji z MSIE 11.0 aktualizace 11.0.26 - Win 7 Pro
    Zkoušel jsem to jak přes ikonu v časomíře, tak ze stránky s novinkami i z obchodu. Tato hláška se objeví vždy při stisku tlačítka koupit.
    Floreny jde nakupovat z posuvníku v bance (tlačítko Koupit nyní), kde naskočí přímo naposled použitá platební metoda (karta, kterou si pamatuje). Ovšem při pokusu koupit balíček florenů nastává opět stejný problém. Jiný prohlížeč jsem nezkoušel a ani nemám nainstalován.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon

    Bohužel nemám jak ověřit, protože používám WIN 10 a tam v IE mě to pustí v pořádku až k výběru platby. Doporučil bych vyzkoušet jiný prohlížeč. Pokud nejsi ochoten vyzkoušet jiný prohlížeč, budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  6. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Tak jsem naistaloval Chrome a zdá se, že v něm je to funkční. V něm sice zase nejsou funkční jiné věci, ale dá se to kombinovat...
    Dík za radu.
    Přeji vše nejlepší a hodně štěstí v roce 2016
    KK
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon

    Viděl bych to tedy na problém v tvém prohlížeči IE, kolegyně zkoušela u sebe a vše ji funguje. doporučil bych tedy řádně pročistit prohlížeč a také celé PC a také zkontrolovat aktuálnost flash playeru, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry

    Také přeji vše nej v novém roce
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný den, snad jsem tady správně. Mám "Diamantové Premium" a 4.1. mi končí tj. zítra, ale nevím přesně hodinu. Minulý rok mi ve "Vile" hlásilo info o prodloužení už pár dní dopředu a tak jsem to dříve zaplatila. Teď bych chtěla z diamantového přejít na zlatý (koupit si zlatý), ale mi to píše .. [​IMG] . Je to tím, že chci koupit nižší premium, nebo to musím koupit až toho 4.1. tj. zítra? Jde mi hlavně o to, abych při skončení diamantového (než zaplatím další premium - zlaté) nepřišla o všechny (navíc) sousedy a i jiné privilegia s tím spojené :oops: ... zaplatit dříve to nejde, tak mi prosím poraďte :sleepy:.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Jde o to, že vlastně máš jako předplacené Diamantové prémium, pokud chceš přejít na Zlaté prémium musíš vymazat platební údaje v bance ve městě, tím deaktivuješ Diamantové prémium, ale také příjdeš o bonus za nákupy. Poté si budeš moci zaplatit Zlaté prémium.
    Vše se dočteš ve vlákně Jak vypovědět Premium

    Hezkou hru přeji
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Aha .. tak když to nechám, mi od zítra bude samo prodlouženo a dá mi info o další platbu? .. nebo si to vezme platbu z účtu samo? Se omlouvám, ale mi to nějak nemyslí .. snad to nebude celý rok :D.
    Ještě mi není jasné, že přijdu o bonus za nákupy. U zlatého je taky 10% bonus a tu chvilku u zrušení a obnovení jiného, žádné nákupy provádět nebudu.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/16
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Bohužel Prémium jsem nikdy nekupoval a nemám s tím zkušenosti, ovšem nepřepokládám že by ti to stáhlo peníze samo, zřejmě tě to vyzve k zaplacení (jakmile zjistím bližší info dám ti vědět), ale jde hlavně o to pokud chceš změnit druh prémia musíš deaktivovat jedno aby jsi mohla koupit druhé.
    U bonusů za nákupy jde např. 10% bonus za nákup krejcarů u plat. karty nebo u převodu je 5% bonus za nákup krejcarů.
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo musíš si to hlídat, žádnou hlášku předem nedostaneš - vím to podle sebe, jednou jsem zapomněla a navíc v době, kdy jsem neměla koupené všechny části pozemku v parku, takže mi to vyhodilo dekorky do lišty a park zarostl...
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj čarodějka007

    Jde hlavně o to pokud máš nastavenou platební kartu jestli to dokáže stáhnout peníze samo?
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pezt v mém případě se tak nestalo - také platím kartou a žádné avizo nepřišlo, platba se sama nestrhla a premium skončilo. Pokud si pamatuju, tak jediné oznámení, že premium bude končit, je, když z jakéhokoliv důvodu vlezeš do banky.
    Zarostlý park a dekorky v bedně se jen tak nezapomenou - takže pokud nedošlo k nějaké systémové změně, platba se sama neprovede.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    čarodějka007

    Děkuji

    Pro evainfo

    Myslím že čarodějka007 ti to osvětlila, samo se tedy nic nestáhne, po vypršení tvého dosavadního prémia uvidíš jestli budeš moci koupit jen Zlaté prémium, nebo budeš muset nejprve deaktivovat Diamtové prémium. A o sousedy, které máš díky prémiu nepříjdeš.

    Hezkou hru přeji
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Čarodějko ahoj ... no jde o to, že mi to minulý rok dalo hlášku o zaplacení předem a jsem to zaplatila dříve, než bylo Premium ukončeno. Ale teď se nic neděje :sleepy: a chtěla jsem přejít na zlatý z diamantu, protože se méně platí a je tam rozdíl jen s pár produkty (SK + SH navíc) ... jsem tady pochopila, že přijdu o nějaké bonusy .. no jsou u obou prémií a na FAO - Premium Vila není o bonusech žádná zmínka. Jde mi hlavně i o možnost "velké sousedství" ... mi snad sousedé navíc nezmizí? .. při tom přechodu.
    Chodím do banky nakukovat a žádná zmínka o nové platbě tam není, ale minule byla a zítra mi to končí.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo hlášku nedostaneš a není vůbec problém přejít na jiný typ premia a můžeš ho zaplatit klidně hned teď. Údaje v Premium vile naběhnou v pořádku. Jediný rozdíl mezi zlatem a diamantem je v to, že ve zlatém premiu nemáš měsíčně SK a SH, všechno ostatní zůstává. Sousedi ti nezmizí určitě.
    O žádné další bonusy nepřijdeš a pokud máš na mysli 10% bonus za platbu, tak ten se týká nákupu herní měny, tedy florenů. A pokud nevymažeš údaje o způsobu placení, tak se ti při příštím nákupu florenů bonus projeví.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    čarodějka: .. musím tedy nejdříve zrušit diamant a potom znovu obnovit platbu za zlatý ... ale co myslíš tím "A pokud nevymažeš údaje o způsobu placení, tak se ti při příštím nákupu florenů bonus projeví."? Pokud zruším diamant, se mi ukáže znovu, jakou formou budu chtít platit a vše musím znovu zadat ... nebo ne? ... tím pádem by se zrušily i údaje o zaplacení, jak píšeš ...
    pezt: ... jsem si toho všimla, že je to na rok výhodnější ... no jsem si říkala kdyby farma skončila, je škoda jim dávat peníze navíc. A těch hráčů je určitě hodně 8)
    Tak počkám do zítra a ještě se rozhodnu a moc děkuji za pomoc Tobě i čarodějce :)

     
    Naposledy upraveno: 3/1/16
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Počkej na ukončení Diamantového prémia a poté zakup Zlaté prémium nebudeš muset vymazávat platební údaje to jest třeba platební kartu, kde by jsi přišla o 10% bonus, při jednom nákupu dokud by jsi nedala znovu zachovat platební údaje o kartě
    U Zlatého prémia se platí méně, ale také je jen na 6 měsíců pokus si ho chceš koupit 2x do roka tak levnější není, samozřejmě tě nechci přemlouvat ke koupi Diamantové prémia, ale jen upozorňuji jestli jsi si toho všimla
     
    evainfo a čarodějka007 tohle ocenili.
  20. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    evainfo

    1)-mám premium diamant do října a zlatý mi v bance šel normálně koupit, akorát jsem platbu neprovedla,
    platím běžně PSC a není problém premium koupit dopředu - časy se sečtou
    2)- máš pravdu, že zlatý je levnější než diamat, ale nezapomeň na to, že zlatý je pouze na 6 měsíců, kdežto diamantové premium
    je na 12 měsíců

    edit- pezt byl rychlejší :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.