Dotazy k bance, platbám a florenům

Diskuze na fóru 'Technické a platební dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 13/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. krupice

krupice Pisálek fóra

Dobrý den, můžete mi poradit jak má být uvedeno telefonní číslo v platební metodě handy, podle udaného vzoru mi to píše, že zadaný formát čísla je neplatný. děkuji krupice

2. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj krupice

Pokud ti to napíše tuto hlášku, je možné že tvůj operátor tuto službu nepodporuje, nebo ji nemáš v tuto chvíli aktivní. Budeš se muset obrátit na svého operátora a zjistit si tyto informace.

3. krupice

krupice Pisálek fóra

Telefonní čísla v ČR mají 9 čísel a vy máte s předvolbou uvedeno pouze 8 čísel, předtím jsem s platbou neměla žádný problém. krupice

4. pezt

krupice

Kdy předtím ti to fungovalo. Jestli ti fungovala platba pomocí SMS tak to s touto platbou nemá nic společného.
    Telefonní číslo tam zadávej bez mezinárodní předvolby a bez mezer.
    Osobně v tuto chvíli nemohu ověřit jestli platba funguje, protože se teď u ní vyskytly nějaké problémy a nefungovala.
    Můj operátor tuto platbu nepodporuje a píše mi to stejnou hlášku jako tobě.

5. krupice

krupice Pisálek fóra

Metodou handy jsem již několikrát platila, ale nepamatuji si přesně kdy, ale není to tak dlouho cca 1-2 měsíce zpět, operátora mám Vodafon. krupice

6. pezt

krupice

Ok rozumím. Jak jsem psal s touto platební metodou jsou problémy, a nefunguje úplně správně. Sami k tomu nemáme žádné informace, ani nám neřekli, že byla na chvíli odstraněna a zase se v nabídce objevila. Platební oddělení je na informace o platebních metodách a dalších věcech skoupé, Všechny informace musíme složitě zjišťovat a nyní je víkend, tak nám nikdo pořádně neodpoví.
    Prozatím můžeš vyzkoušet jinou platební metodu, např. Paysafecard
    Nebo nějakou jinou viz. Platební metody (CZ)

EDIT

Kolega nyní zkoušel, má operátora Vodafone a platba proběhla v pořádku. Takže se zdá, že tato platba funguje.
    Obrať se tedy na svého operátora a ověř si, že tyto platby máš povolené a máš dostatečný limit pro tyto platby.

Naposledy upraveno: 25/10/21 v(e) 11:18 AM
  7. .macca.

.macca. Vévoda fóra

pezt Teď jsem zkoušela Handy a taky mě to funguje mám 02.

8. pezt

Ahoj .macca.

Děkuji za zpětnou vazbu.

9. krupice

krupice Pisálek fóra

Dobře a můžete mi poradit a jak to mám vyplnit a kde dělám chybu, když dám 02 píše to zadý formát čísla neplatný, bez předvolby mi tam automaticky skočí +420 a píše to, že pro zadané číslo nejde platbu zpracovat, peněz tam mám dost.

10. pezt

krupice

Vyplňovat bez mezinárodní předvolby +420
    Tedy 123456789, co se stane s číslem po kliknutí na zaplatit už neber v potaz.
    Pokud to nejde, je potřeba ověřit u operátora proč platbu nelze uskutečnit.
    V tuto chvíli máme ověřeno, že u operátorů velké 3 to funguje (Vodafone, T-mobile, O2), jak je to u virtuálních operátorů v tuto chvíli nevím, osobně používám také virtuála (Laudatio) a ten tuto platbu nepodporuje. To mám ověřeno (volal jsem tam).