Dotazy k bance, platbám a florenům

Diskuze na fóru 'Technické a platební dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 13/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Seve_ranka

Není zač.
    Osobně používám platební kartu a je to v pohodě, nebo také Paysafecard, ten se dá koupit i online, nebo na mnoha prodejních místech.

2. verobero

verobero Zelenáč fóra

Dobrý večer, nedaří se mi koupit Premium. Nabízí se mi pouze dvě platební metody: Paysafecard a Bigpoint. Chtěla jsem se zaregistrovat k Paysafecard, ale nechodí ověřovací maily. Kartou platit nelze? Děkuji

3. pezt

Ahoj verobero

Nevím odkud ti nechodí ověřovací email, ale nejlepší je kupovat paysafecard přes portál Herní kupóny
    Samozřejmě by tam i ostatní platební metody měly být.
    Vyzkoušej jednou zaplatit tou paysafecard, možná poté dojde k obnovení nabídky. Pokud se tak nestane, budeš se muset obrátit na herní podporu. Při vyplňování formuláře zadej obecné dotazy a popiš svůj problém, nezadávej problém s platbou.

Fajn hru pezt

4. verobero

verobero Zelenáč fóra

Moc díky za radu, zkusila jsem, ale vyskočí mi hláška: Bohužel nemůžeme momentálně tento balíček zobrazit.
    Důvodem může být, že už tento balíček vlastníš nebo Ti v Tvém obchodě není k dispozici. Zkusím podporu. Děkuju

5. pezt

Ahoj verobero

Není zač, uvidíš jak se to vyřeší.
    Pokud se objevuje tato hláška většinou už je balíček zakoupen a nebo už jeho nabídka vypršela, ale samozřejmě nevím co se snažíš koupit.

6. KASIKOVAHELA

KASIKOVAHELA Zelenáč fóra

Velmi by mě zajímalo, proč mohu platit převodem z účtu ve hře **** a na Farmeramě ne. Asi nepotřebujete peníze, mobilem platit nemohu, protože je služební a kreditku k dispozici dávat nemíním:-((((

Naposledy upraveno moderátorem: 19/5/22
  7. pezt

Ahoj KASIKOVAHELA

Tvou zmiňovaná hra, nemá nic společného s Farmeramou, a každá společnost provozující nějakou hru má své platební metody, které ji vyhovují a jsou pro hráče dostupné v dané zemi.
    Já platební kartu používám již leta letoucí a žádný problém jsem neměl. Také můžeš využít jiné platební metody, doporučuji např. Paysafecard. Vše o platebních metodách najdeš v tomto vlákně Platební metody (CZ)

Fajn hru pezt

danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. obezitka

obezitka Zelenáč fóra

Dobrý den,vždy jsem u vás vše platila bankovním převodem a nyní již nelze,mohu sezeptat proč? děkuji za odpověď.

9. pezt

Ahoj obezitka

Platba převodem byla bohužel zrušena.
    Můžeš použít jiné platební metody, zde najdeš přehled a návody Platební metody (CZ)

Fajn hru pezt

10. kounak

kounak Pisálek fóra

Nefunguje mi platba mobilem,po přijetí kodu k platbe nevyskocí okenko pro kod,mam google chrome prohlížeč ,zkouším to celý týden a pořád nic.

11. pezt

Ahoj kounak

A můžeš to vyzkoušet v jiném prohlížeči ? Firefox nebo Edge.

cool_b. tohle ocenil(a).