Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hroudov, 16/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj nevím jestli to píši správně, ale zaplatila jsem si balíček florenů, nejenže nic nemám, ale nedá se odeslat ani stížnost na podporu, protože nejde vepsat kód, jestli tohle má být jediné řešení jak dosáhnout spravedlnosti, tak to jsem v háji, já i peníze a floreny, za které jsem si chtěla koupit stromy, protože ty mezitím nebudou, fajn , poučila jsem se a byl to můj poslední nákup :mad:
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    Hru hraješ v klientovi nebo v prohlížeči
    Teď jsem zkoušel a kód tam vepsat jde, restartuj hru a zkus to znovu
    A při výběru problému zvol obecný dotaz a popiš svůj problém.
     
  3. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    hru hraji v unity, a pokoušela jsem se včera i dnes a nic, ale zkusím tedy ještě jednou, děkuji
     
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak celý svůj problém s floreny a zaplacenou částkou řeším již 2 dny s podporou, bohužel byrokracie asi vládne všude, nemám peníze nemám floreny a stále po mne chtějí nějaké doklady, že jsem zaplatila, stále jim nestačí co doložím, moje doklady mají vše co potřebují, mají i referenční čísla pro reklamace a stále je to málo, to byl můj poslední nákup na farmě a s tímhle přístupem a tím jak hra funguje radši asi farmu nechám plavat, nejsem vůbec spokojená s řešením celé situace, bohužel:mad::cry:
     
    elbedna tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    A můžu se zeptat jakou platbu jsi použila ?
     
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Trustpay, doposud se mi vždy přičetlo vše do pár minut, ať byl všední den nebo víkend, chtěla jsem floreny použít na nové stromy, mam smůlu, teď už o ně nestojím a budu chtít své peníze zpět, odečetly se mi z účtu a nejsou.....podivné
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov

    Záleží v jakou dobu to kupuješ a jaké má tvá banka podmínky, protože tam může dojít, že v určitém časovém období může mít banka zastaveno procesování a potom dochází k tomu, že se platba změní na platbu převodem a to do zahraničí může trvat nějaký ten den, dokonce až 5 - 6 dní, takže je potřeba také číst informace o platbě když ji zadáváš. Viz návod na TrustPay
    Máš možnost ještě kontaktovat podporu TrustPay a ověřit stav platby u ní.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  8. alenavales

    alenavales Pisálek fóra

    Dobrý den, již delší dobu používám Prémium balíček a včera jsem zjistila, že mi nebyl aktivován, tak jako doposud a platba mi nejde provést. Vyplnila jsem nějaký formulář co mi to nabízelo ale ani tam pořádně nešlo vepsat jaký mám problém a dokonce mi přišla nějaká odpověď v angličtině. Proto se ptám tady, co se děje ?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenavales

    Proč nedošlo k platbě netuším, nemusel tam být dostatek finančních prostředků pro realizování platby, nebo skončila platnost karty, nebo jiné problémy.
    Zkus kontaktovat herní podporu, při zadávání problému zvol obecné dotazy a popiš svůj problém Jak kontaktovat herní podporu
     
  10. alenavales

    alenavales Pisálek fóra

    Za odpověď děkuji ale ji mi na nic. Finančních prostředků mám dost, platnost karty je do 10/2024, herní podporu jsem kontaktovala tím formulářem a kloudné odpovědi jsem se nedočkala, při zadání hesla, které mi přišlo na meila, se mi odpověď objevila v angličtině - tedy pokud to vůbec byla odpověď či vysvětlení, anglicky neumím. A navíc ve formuláři ani není místo kam vypsat problém. No myslela jsem, že byste měli být rádi, že vám měsíčně platím ale když o to není zájem, obejdu se i bez Prémia. Nyní hraju farmu přes Unity a je to dost tragédie, seká se, musím se odhlašovat a přihlašovat a o ostaním ani nemluvím, je to smutný, po tolika letech se dočkat tohohle. :-( Dost mých přátel kvůli tomu přestalo farmu hrát.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenavales

    Psal jsem, že máš kontaktovat herní podporu ne platební.
    Při vyplňování formuláře zvolíš druh problému obecné dotazy a popíšeš svůj problém.
    A s této karty již bylo prémium placeno a karta je uložena ve hře ?
     
  12. alenavales

    alenavales Pisálek fóra

    Ano z této karty bylo již placeno a je registrována - např,jsem zkusila zakoupit Floreny a to šlo bez problémů ale při Prémium balíčku mi to hlásí, že mám zvolit jiný způsob platby - opravdu nevím proč.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alenavales

    Kontaktuj tu herní podporu jak jsem popisoval výše, určitě ti pomohou

    Zde ještě obrázek

    Screenshot_1.png
     
  14. alenavales

    alenavales Pisálek fóra

    Už jsem napsala a mám prý čekat na prošetření, děkuji
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alenavales

    Není zač, snad se to brzy vyřeší :)
     
  16. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, mám problém s kúpou pomocníkov na mesiac. Od prechodu na Unity som zatiaľ nekupoval cez kartu nič, čiže neviem či je to len u mňa, alebo je u všetkých problém s daným spôsobom platby. Ďakujem
    [​IMG]
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ...Nepo... neuvádíš zda hraješ v klientovi nebo přímo přes webový prohlížeč. Nicméně u mne je vše v pořádku, tak tě poprosím, aby jsi kontaktoval herní (ne platební) podporu (zvol obecný dotaz) a svůj problém jim popsal. Jak kontaktovat herní podporu
     
    ...Nepo... tohle ocenil(a).
  18. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Mám dlhodobo problém s plateným rovnako ako hráč nado mnou. Na *SR prišlo k zmenám platieb cez internet od 1.1.2021 a prakticky nie je možné uhrádzať cez kartu nič v hre. Ide len SMS. Toto sa týka XXXXX hráčov, tak by bolo dobré, keby sa to riešilo hromadne a nie po jednom otravovať hernú podporu, ktorá v konečnom dôsledku aj tak nič nevyrieši.... asi tam sedia deti.

    Hrajem v klientovi, inak to už asi nie je možné.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 70zinka

    V ČR se také změnili podmínky už dříve a vše probíhá bez problémů. Je třeba také řešit ve své bance jaké jsou nyní pravidla pro platby kartou na internetu do zahraničí. Pokud se změnili podmínky, je také dobré zkontrolovat nastavení plateb ve svém internetovém bankovnictví popřípadě v aplikaci pokud to banka umožňuje. Záleží jakou banku používáš a jestli ta banka také splňuje požadavky na zabezpečení platby. U nás byly také banky, které se včas nedokázali přizpůsobit novým standardům a platby byly odmítány.
     
  20. 70zinka

    70zinka Rádoby autor



    Teraz neviem, či si robíš srandu alebo čo. X ľudí hlási problémy s platbami a vy nie ste schopní to nijak verejne prezentovať, čo v tomto prípade robiť. Farma hlavne týmto prichádza o X klientov. Nehovoriac o neschopnej podpore, ktorá jeden problém potrebuje riešiť X nezmyselnými zbytočnými otázkami. Nehovoriac o tom, že ja sama som hlásila viacero chýb v hre a čuduj sa svete, aj po 9 mesiacoch od nahlásenia tá chyba stále je. Nedávne riešenie s podporou ma tiež stálo nervy a čas, nakoniec som mávla rukou a hovorím si, aj hlupáci musia žiť. Nestačí len napísať, že momentálne nie je možná platba.... je február. JE FEBRUAR... čiže... do kedy nie je možná táto platba??????? Už sa tam v tej podpore preberte... ja sama som naliala XXX EUR do hry a toto ma fakt vytáča. Tieto plytké rady, ktoré vedú akurát k tomu, že nasierate hráčov. Ja si koľkokrát hovorím, kde tá Farma zaspala... kde sa stala chyba... KDE?????