Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 5/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, je těžké vybrat tu správnou sekci, ale jede den Plný BZ a tak jsem teď před sklizní použila fastpay lištu a ráno to chci opakovat, jako vždy, no floreny nenaskočily ani po další platbě a v liště těch 100% prostě není :( ale pokud to potom půjde, budu ochuzená při ranní sklizni o 200% nebo né? xD na podporu jsem už psala, zítra BZ končí a je víkend, tak nečekám zázraky s rychlou odpovědí ... jen že toto není žádná novinka a jestli má snad někdo stejný problém.

    No hlavně, že mi hned nabídli vyplnit anketu, jak jsem s hrou spokojená xD páni ... ještěže mám volnou neděli, tak mě snad kromě nezískaných 200 BZ na vše asi nic nerozhází :p ;)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    A zkoušela jsi vypnout prohlížeč a znovu se přihlásit ?
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj pezt, zkoušela jsem vícekrát, ale jsem docela rozhozená z odpovědí v mailu, kde mi napsali, že musím být přihlášená k farmě, když vyplňuji dotazník a tímto tento tiket uzavřeli. No na farmičce se už k podpoře nedostanu ...

    [​IMG]
    a asi jen pod farmičkou lze vyplnit formulář podpory a dřív mě to fungovalo, jen je teď formulář překrytý farmou a vážně s tím nehnu (když je u přihlášené farmy) a nejde vyplnit, no je to už dlouhodobě a raději nikam nepíšu a teď jsem musela farmu ukončit, abych viděla celý dotazník podpory a mohla tam napsat problém, ale jim se zavřená farma nelíbí :p jinak zkusila jsem platbu fastpay vícekrát a taky restartovala farmičku, no opravdu nic, naštěstí jde o pár korun, ale ty % mě vážně mrzí.


    [​IMG]
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Zřejmě došlo ke krátkodobému výpadku a něco se pokazilo.
    Pro kontaktování herní podpory zkus vyzkoušet jiný prohlížeč třeba Google chrome nebo Firefox.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jdu to zkusit, spíše dát bonus BZ :) ale s podporou několik roků mluvím a všechno bylo v pořádku. Tak uvidím a napíšu jim.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Ano zkus, jen nevím čím by to mohlo, že ti to v MIB toto dělá, já to teď používám často a toto se mi nestalo.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj pezt tak teď píši z farmy v google, koupila 6 FL na fastpay a nic se nestalo - ještě že to je jen za pár kč xD podpora žádala taky jiný prohlížeč a to vidím asi na pandemii :p jinak v MIB mě vždy všechno klape, jsem s ní spokojená, si mi ji kdysi navrhl a nedám na ni vážně dopustit.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    A zeptám se tě, peníze se ti odečetli s tvého bankovního účtu?
    Protože je taky možné, že jsi se dostala na černou listinu pro neúspěšné pokusy o platbu.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsi mě úplně vyděsil a na účtu tyto platby nemám ... peníze na účtu jsou v pořádku, tak to vážně nechápu :sleepy: se mi to celé nějak nezdá.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Bude někde asi problém.
    Nejprve vyřeš, problém s prohlížeči, aby jsi mohla napsat na herní podporu, normálně z herního účtu.
    Oni potom prověří co se děje.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tak chci napsat, jak to včera celé dopadlo, hlavně pro další hráče se stejným problémem :p
    Předem opět oceňuji rychlost a snahu herní podpory i o víkendu :inlove: po pár screenech daného problému mě navedli (co na to říct) na vyčištění googlu, přesto že tam farmičku nehraji, ale brouzdám na google dennodenně - to zřejmě (asi) pomohlo, i když nechápu platby internetového účetnictví (vždy bez problémů), které s hrou nemají co dělat a hlavně se zaneseným google, kde nakupuji často a bez problémů do nedávna ... zřejmě je to jen ve hře, kde se nakupuje, no dnes jsem v pohodě koupila ve fastpay liště Mega den BZ, taky formulář na podporu už vidím a opět funguje :p tak zatím všechno v pohodě. Takže lidičky ... všechno pročistit a pokud to nepůjde, zjistit, jestli máte na účtu penízky :p xD nedělám si legraci, možná dělám, ale důležité je, levně koupit to pravé :p
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Pročistit prohlížeče se dělá i když nehraješ na něm farmu, a pročištění dat flash playeru je také důležité.
    Hlavní je, že to již funguje ;)

    Fajn hru pezt
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dodat, použij možnost upravit.
    ahoj z možností online banking platby zmizela Reifeisenbank...proč dekuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/9/20
  14. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Prohlížeč pročisten a stale nemužu koupit floreny přes sms,tak mě napadlo,zda někde zjistim to moje BIG ********** na platbu
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ladafiedlerka to bohužel nevíme.

    helca16113 vyzkoušela jsi platbu uskutečnit v jiném prohlížeči než Google Chrome? Můžeš vyzkoušet např. Firefox. V prohlížeči Google Chrome se totiž aktuálně nachází chyba, kvůli které není možné zaplatit pomocí SMS.
     
  16. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    ještě pořád nevíte proč Reifeisen bank zmizela z nabidky ???
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ladafiedlerka - bohužel nám na náš dotaz ještě nikdo neodpověděl. Nicméně jak budeme něco vědět, tak se to dozvíte i vy.
     
  18. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    super dekuji
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ladafiedlerka

    Mám pro tebe dobrou zprávu.
    Problém s Raiffeisen bank už je vyřešen, problém nebyl na straně BP, ale poskytovatele služeb, tedy Trustpay.
    Včera jsem kontaktoval jejich podporu, dnes už vyřešeno ;)

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis a ladafiedlerka tohle ocenili.
  20. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    super...šikulka...děkujii,krásná práce.)))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.